طراحی و اجرای تابلو چلنیوم

مجموعه عظیم تابلوسازی ژیوار با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع تابلو چلنیوم ارزان را با ارزانترین قیمت در بین تابلوسازی ها تا 30% تخفیف ویژه در اختیار خریداران قرار می دهد در این مقاله به موضوعات ساخت تابلو مغازه-انواع تابلو مغازه-سفارش تابلو چلنیوم-تابلو مغازه چلنیوم-طرح تابلو مغازه که تخصص مجموعه بزرگ تابلوسازی ژیوار می باشد خواهیم پرداخت.

تابلوسازی ژیوار هم اکنون با بیش از 15 سال سابقه درخشان در طراحی و ساخت انواع تابلو چلنیوم – تابلو پلکسی – تابلو استیل تابلو راهنمای طبقات – تابلو لایت باکس – تابلو کامپوزیت – تابلو نئون – تابلو مغازه و تابلو فلزی فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع ساخت تابلو مغازه-انواع تابلو مغازه-سفارش تابلو چلنیوم-تابلو مغازه چلنیوم-طرح تابلو مغازه خواهیم پرداخت.

ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع تابلو چلنیوم ارزان را باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و … می باشیم.

مجموعه عظیم تابلوسازی ژیوار همچنین افتخار خود می داند که در ارائه و فروش انواع تابلو چلنیوم ارزان در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ساخت تابلو مغازه-انواع تابلو مغازه-سفارش تابلو چلنیوم-تابلو مغازه چلنیوم-طرح تابلو مغازه با ما همراه باشید.

ما در مجموعه بزرگ تابلوسازی ژیوار با بیش از 15 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از تابلو چلنیوم ارزان را در مجموعه تابلوسازی ژیوار بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

تابلو چلنیوم ارزان

تابلو چلنیوم یکی از قدیمی ترین تابلوهای تبلیغاتی میباشد که به دلیل قابلیت ها و ویژگی هایی که دارد بسیار پرکاربرد میباشد.تاریخچه چلنیوم مربوط به حدود 2000 سال پیش میباشد که در کشو اسپانیا شرکتی با استفاده از آلیاژ آلومینیوم و ایجاد تغییراتی بر روی آن، ورقه هایی با سطح آینه ای تولید کرد. با تولید ورقه های چلنیوم و ورود ورقه های چلنیوم به صنعت تابلوسازی، صنعت تابلوسازی روز به روز پیشرفت کرد و بسیار مورد استقبال عموم مردم قرار گرفت

با توجه به وضع اقتصادی موجود بسیاری از مشتریان عزیز به دنبال تابلو چلنیوم ارزان میباشند.در واقع یکی از مهم ترین معیار های مشتریان برای سفارش تابلو چلنیوم، قیمت و کیفیت مناسب میباشد و یکی از مهم ترین سوالات مشتریان عزیز این میباشد که کدام شرکت تابلوسازی تابلو چلنیوم ارزان تر و با کیفیت تری دارد

تابلو چلنیوم ارزان

تابلو چلنیوم یکی از تابلوهای تبلیغاتی و از نوع حروف برجسته است که در انواع متفاوتی تولید و به مرحله ساخت می رسد. تابلو چلنیوم قابلیت نورپردازی را دارد و می توان از این حروف برجسته به عنوان تابلو تبلیغاتی مغازه و سردر مکان های اداری و تجاری استفاده نمود.

مشخصات تابلو چلنیوم از نکات بسیار مهم در قیمت گذاری این تابلو بشمار می رود که در ادامه به توضیحاتی در مورد قیمت تابلو چلنیوم، مشخصات تابلو چلنیوم ارزان و همچنین متریال به کار رفته در آن از نظر کیفی می پردازیم.

همانطور که می دانیم تابلو چلنیوم یکی از انواع تابلو مغازه می باشد که به شکل حروف برجسته توسط رول چلنیوم ساخته می شود که نحوه محاسبه قیمت آن به شکل متر محیط انجام می گیرد و با توجه نوع متریال به کار گرفته شده در آن از قیمت های متفاوتی برخوردار می باشد.

قیمت تابلو چلنیوم

حروف چلنیوم از متریال های اس ام دی، پی وی سی، پلکسی گلاس و رول چنلیوم ساخته می شود و همانطور که گفتیم قیمت تابلو چلنیوم با توجه به متر محیط یا متر دور محاسبه می گردد. تابلو چلنیوم ارزان موضوع اصلی در این مبحث می باشد که ارتباط مستقیمی با متریال های به کار رفته در آن دارد.

در همین ابتدا باید عنوان نمود که سفارش تابلو چلنیوم ارزان دقیقا ارتباط معکوس با طول عمر تابلو چلنیوم را دارد. در واقع سفارش و خرید حروف چلنیوم ارزان قیمت باعث کاهش طول عمر تابلو ساخته شده می باشد.

متریال های تابلو چلنیوم و محاسبه قیمت

رول چنلیوم که به عنوان لبه حروف در نظر گرفته می شود، نوعی آلومینیوم است که در برندهای متفاوتی تولید می شود که هر کدام از آنها از نظر کیفی با یکدیگر متفاوت می باشند و می تواند تاثیر مستقیمی روی قیمت تابلو چلنیوم داشته باشد. استفاده از رول چنلیوم نا مرغوب از دلایل کاهش قیمت ساخت حروف است که مسلما کاربرد آن در ساخت می تواند باعث افت کیفیت چلنیوم باشد.

به عنوان مثال رول های چنلیوم ارزان قیمت دارای فرایند آنادایز که نوعی مقاوم سازی آلومینیوم در شرایط جوی هستند نمی باشند و مسلما کاربرد آن در ساخت تابلو چلنیوم به دلیل مقاوم نبودن پیشنهاد نمی شود.

پلکسی گلاس که یک پلاستیک شفاف است از دیگر متریال های حروف چلنیوم است که به عنوان نمای اصلی حروف به کار می رود. پلکسی گلاس ها دارای ضخامت های متفاوتی هستند که معمولا در ساخت تابلو چلنیوم از پلکسی های 2.8 میلیمتر استفاده می شود. برندهای متفرقه پلکسی گلاس و کاربرد آن در حروف چلنیوم باعث از بین رفتن رنگ در شرایط جوی می باشد که در صورت به کار بردن آن در تابلو چلنیوم شاهد کاهش طول عمر تابلو خواهیم بود.

اس ام دی های حروف چلنیوم نیز از مهمترین متریال ها در ساخت تابلو می باشد که جهت دوام بالای حروف چلنیوم می بایست از برندهای معتبر و مرغوب به کار گرفت. نکته مهمی که باید در مورد اس ام دی های بلوکی یاد آور شد این است که در صورت ساخت تابلو چلنیوم به عنوان تابلو مغازه حتما از نوع ضد آب استفاده شود.

تابلو مغازه ارزان قیمت

قبل از پرداختن به ادامه مبحث لازم است در مورد تابلو مغازه و تفاوت قیمت در ساخت به توضیحات مهمی اشاره داشته باشیم. ساخت تابلو مغازه یکی از عوامل مهم در تبلیغات و بازاریابی مشاغل مختلف بشمار می رود که با توجه به وجود انواع تابلو مغازه، قیمت ساخت و تولید نیز متفاوت می باشد.

تابلو مغازه ارزان قیمت شامل تابلو هایی مانند تابلو فلکسی فیس، نئون، ال ای دی، پلکسی گلاس بدون نور و موارد دیگری است که شامل تابلو مغازه جدید و مدرن نمی باشد. البته تمامی موارد عنوان شده را می توان با استفاده از متریال های متفرقه با قیمت ارزان اجرا نمود که این مورد باعث کاهش دوام تابلو می باشد و نمی توان انتظار دوام بالا با قیمت پایین را از اجرای یک تابلو تبلیغاتی داشت.

امروزه ساخت تابلو مغازه با توجه به ایده های نو درتابلو سازی رو به تغییر به شکل حروف های برجسته است که از قیمت ها و انواع متفاوتی برخوردار هستند.قیمت تابلو برجسته مغازه نیز مانند تابلو های قدیمی تر با توجه به متریال های به کار رفته در آنها متغیر است که می بایست به این نکته دقت لازم داشت و جهت دوام بالا در تابلو از متریال های مرغوب و معتبر در ساخت استفاده نمود. در ادامه با موضوع اصلی مطلب تحت عنوان تابلو چلنیوم ارزان همراه ما باشید.

ساخت انواع تابلو چلنیوم یکی از مزیت های ساخت این مدل از حروف برجسته است که باعث انتخاب این تابلو به عنوان تابلو سردر میان مشتریان می باشد و چلنیوم را به یکی از پر فروش ترین تابلو های تبلیغاتی در حرفه تابلو سازی تبدیل نموده است که در ادامه به توضیح سه مدل از آن که از قیمت های متفاوتی برخوردارند و بیشترین کاربرد را دارند می پردازیم.

تابلو چلنیوم کریستال

همانطور که گفتیم تابلو چلنیوم به شکل های مختلفی ساخته می شود که هر کدام از آنها در نام گذاری نیز متفاوت هستند. تابلو چلنیوم کریستال یکی از انواع تابلو چلنیوم است و دلیل نام گذاری آن کاربرد و استفاده از کریستال در حروف است. ساخت تابلو چلنیوم کریستال به دو شکل انجام می گیرد. یکی از آنها کاربرد کریستال در تابلو است و دیگری استفاده از پلکسی خرد شده که هر دو تحت عنوان تابلو چلنیوم کریستال میان مشتریان شناخته می شوند.

یکی از دلایل ارزان قیمت بودن تابلو چلنیوم کریستال به کار گیری پلکسی خرد شده به جای کریستال اصلی است که مسلما قیمت ساخت تابلو چلنیوم توسط پلکسی نسبت به کریستال به مراتب پایین تر خواهد بود که در مقابل استفاده از کریستال اصلی باعث نمای زیبای حروف و همچنین طول عمر بالا خواهد بود.

تابلو چلنیوم پلکسی دوبل

ساخت تابلو چلنیوم به شکل معمول توسط یک رنگ پلکسی انجام می گیرد که می توان روش ساخت را به دو رنگ و استفاده از دو پلکسی با رنگ های متفاوت تغییر داد. یکی از دلایل ساخت تابلو چلنیوم ارزان، استفاده از یک رنگ پلکسی گلاس است که مسلما استفاده از دو نوع پلکسی، قیمت این نوع از حروف برجسته را افزایش خواهد داد که البته باید عنوان کرد که با افزایش قیمت و ساخت تابلو چلنیوم به صورت پلکسی دوبل، نما و دید تابلو نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

یکی دیگر از عوامل مهم در قیمت گذاری تابلو چلنیوم استفاده از اس ام دی های فول کالر در ساخت است که مسلما به کار گیری از آنها، قیمت تابلو چلنیوم را افزایش خواهد داد و ساخت تابلو چلنیوم ارزان با این روش مقدور نخواهد بود.

تابلو چلنیوم پانچ

پانچ کردن حروف برجسته در تابلو سازی یکی از مواردی است که امروزه از کاربرد فراوانی برخوردار است و به عملی اطلاق می گردد که طی آن اشکال مختلفی روی حروف برجسته توسط دستگاه برش ایجاد می شود و بعد از نور پردازی شاهد عبور نور از اشکال ایجاد شده خواهیم بود. معمولا اشکال ایجاد شده روی حروف برجسته پانچ به صورت دایره یا ستاره می باشند که این عمل قیمت تابلو را افزایش خواد داد.

عمل پانچ کردن روی تابلو چلنیوم یکی از کاربردی ترین موارد در ساخت تابلو چلنیوم است که با نام هایی مانند تابلو چلنیوم ستاره ای و تابلو چلنیوم الماسی نیز میان مشتریان شناخته می شود. پانچ تابلو چلنیوم معمولا روی پلکسی گلاس انجام می شود که این مورد توسط دستگاه برش لیزر صورت می گیرد و باید گفت که انجام این عمل به دلیل کارکرد بالاتر دستگاه لیزر باعث افزایش قیمت تابلو چلنیوم خواهد بود و مانند موارد قبلی که عنوان کردیم ساخت تابلو چلنیوم ارزان با استفاده از این روش امکان پذیر نمی باشد.

ساخت تابلو مغازه-انواع تابلو مغازه
ساخت تابلو مغازه-انواع تابلو مغازه

تابلوسازی ژیوار در ساخت تابلو های تبلیغاتی با در نظر گرفتن تمامی نکاتی که باید در ساخت یک تابلو رعایت شود به کسب و کار مشتریان و خریداران خود هویت میبخشد.

ساخت تابلو مغازه

برای ساخت تابلو مغازه به چه نکاتی باید توجه کنیم

تابلو مغازه هویت یک کسب و کار فیزیکی و یک فروشگاه را نشان میدهد که میتواند به بهترین شکل طراحی و نصب و در نتیجه بسیار سودمند باشد یا به بدترین شکل طراحی و نصب شود و هیچ سودی نداشته باشد و گاهاً ضرر نیز برساند!

امروزه و در این سالها تبلیغات و تصویر یکی از مهمترین موضوعات در کسب و کارها و بازار های اقتصادی را میزند. تابلو مغازه یکی از انواع تبلیغات برای کسب و کار های فیزیکی و سنتی است که از قدیم تا به امروزه با اشکال و روش های مختلفی اجرا و پیاده سازی شده و میشود. میدانیم که تمام مغازه ها مشتریان خاص خود را دارند. گروهی از مشتریان با توجه به آشناییت قبلی با مغازه شما به واسطه خرید های قبلی و یا کیفیت خدمات شما جزو مشتریان ثابت شما محسوب میشوند.

اما این تعداد بسیار کمتر از تعدادی هستند که تا به حال از خدمات شما استفاده نکرده اند تا به مشتریان ثابت شما تبدیل شوند. آنها حتی از حضور شما اطلاعی ندارند. در اینجاست که ساخت تابلو مغازه برای کسب و کار شما از اهمیت بالایی برخوردار میشود. پس تابلو فروشگاه یا مغازه شما معرف کسب و کار و سطح خدمات شما است. در نتیجه هرچه تابلو شما جذاب تر باشد و مخاطبان را به خود جذب کند مشتریان شما بیشتر و فروشتان بیشتر خواهد بود.

از مهترین ویژگی های تابلو فروشگاه و مغازه میتوان به جذابیت، گیرایی و به یاد ماندنی بودن تابلو برای مخاطبان و مشتریان شما است. اما ویژگی های دیگری که باید یک تابلو برای مغازه و یا فروشگاهی داشته باشد عبارت اند ار:

  • خلاقیت بکار رفته در طراحی تابلو برای به یاد ماندن تابلو
  • جذابیت و گیرایی تابلو
  • بزرگی تابلو

برای کسبه ها و کاسبان از قدیم تا الآن ساخت تابلو مغازه یکی از مهمترین موضاعات بوده و هست. اما این تابلو ها به انواع مختلفی تقسیم میشوند که هر کدام مناسب یک صنف خاصی می باشد.

تابلوسازی ژیوار با تولید انواع مختلف تابلو مغازه گامی نو در جهت رونق بخشیدن به کسب و کار مشتریان و خریداران خود برداشته است.

انواع تابلو مغازه

انواع مدل های تابلو مغازه از مواد متنوع و صد البته با کیفیت های مختلفی ساخته می شوند، نظیر تابلوهای ساخته شده از چوب ترمووود، آلومینیوم (تابلوی چلنیوم)، کامپوزیت، استیل، تیتانیوم، پلاستیک فشرده، تابلو نئون پلاستیک و … .

تابلوهای چوبی

تابلوهای چوبی از جنس ترمووود یا سایر الوارها، از چوب های با کیفیت های مختلف ساخته می شوند. این تابلو ها جذابیت و زیبایی خاصی به سردر مغازه شما می بخشند.

افراد زیادی هستند که علاقه بسیاری به هر آنچه از طبیعت حاصل می شود دارند. اجناس یا تابلوهای ساخته شده با متریال چوب می تواند همسو با سلیقه طیف وسیعی از مردم و مشتریان باشد و آنها را به سمت ورود به مغازه شما بکشاند.

تابلوی تبلیغاتی مغازه از جنس فلکسی

تابلوهای فلکسی یا فلکسی فیس به آن دسته از تابلوهایی گفته می شوند که ترکیبی از آهن های شکل گرفته در قالب چارچوب تابلو، چاپ فلکسی و نورپردازی مهتابی روی تابلو می باشند. در واقع این تابلوها بر اساس نوع و کیفیت چاپ و همچنین کیفیت رنگ های به کار رفته در چاپ و میزان نورپردازی انجام گرفته در تابلو قیمت گذاری می شوند.

تابلو مغازه جنس استیل

تابلوی مغازه استیل در زمره با کیفیت ترین و ماندگارترین تابلوها به شمار می رود. این تابلوها از همان ابتدای ساخت که قدمت تولید و استفاده از آنها حدودا به پنجاه تا شصت سال می رسد تا به امروز بسیار پرطرفدار بوده اند.

تابلو مغازه جنس آلومینیوم چلنیوم

تابلوهای چلنیومی از انواع تابلو های بسیار پرطرفدار و پرفروش محسوب می شوند. تابلو چلنیوم در واقع از نوعی آلومینیوم با انعطاف است که این ویژگی انعطاف پذیری آن باعث می شود در ساخت تابلو مغازه با حروف برجسته مورد کاربرد واقع شود. تابلوهای چلنیومی قابلیت ساخت در انواع طرح ها و شکل ها را دارند و زیبایی و جلوه سردر مغازه شما را بسیار بالا برده و تأثیر زیادی نیز در جذب مخاطب و در نتیجه بازاریابی حرفه تان خواهند داشت.

تابلو مغازه چلنیوم-طرح تابلو مغازه
تابلو مغازه چلنیوم-طرح تابلو مغازه

تابلوسازی ژیوار تابلوهای مغازه را در طرح های مختلف تولید میکنند و در اختیار مشتریان و خریداران قرار میدهند.

طرح تابلو مغازه

۴ سبک پرطرفدار

تابلوی ورودی مغازه و شرکت در واقع اولین تصویری است که از خود ارائه می دهیم. مردم قبل از اینکه ما را به عنوان مدیر مجموعه و یا صاحب کسب و کار ببینند، تابلو و نشانه ی ما را می بینند و قضاوت می کنند. خیلی از مخاطبان ما با همان نگاه اول به طراحی تابلو مغازه و شرکت ما تصمیم می گیرند که مشتری ما باشند یا خیر. پس طراحی تابلو مغازه و اجرای درست آن موضوع ارزشمندی است.

صرف کردن زمان و هزینه برای طراحی تابلو مغازه امری نسبی است. هرچقدر زمان بیشتری صرف گفت و گو و تبادل نظر با طراح تابلو کنید نتیجه ی کار به خواسته های شما نزدیکتر است. به همین علت است که اغلب مدیران حرفه ای برای طراحی لوگو و نشانه ای که منجر به طراحی تابلو مغازه و شرکتشان می شود با طراحان گرافیست حرفه ایکار می کنند. امروز با بررسی نحوه طراحی تابلو مغازه در خدمت شما هستیم.

کلیت طرح تابلو مغازه

طراحی یک هنر است که در هر زمینه ای باشد در طول زمان سبک های مختلفی را به خود دیده است. همانطور که در معماری، نقاشی، مجسمه سازی و دیگر هنرها سبک های گوناگون وجود دارد در تابلوسازی نیز رویکردهای تبلیغاتی متفاوتی وجود دارد که توجه به آن ها در طراحی تابلو مغازه میتواند نشان از دقت نظر مدیر و صاحب کسب و کار باشد.

ابتدا باید بدانیم که طراحی تابلو مغازه دو بخش را شامل میشود :

طراحی حروف و عناوین مرتبط با کسب و کار که توسط یک گرافیست به صورت تایپو گرافی ابداع می گردد و یا میتوان از نمونه فونت های آماده و متنوع برای طراحی حروف استفاده کرد. طراحی لوگو مجموعه هم مربوط به همین بخش است. لوگو و نشانه در واقع هویت بصری کسب و کار را شکل می دهند که به صورت یکپارچه و با یک خط داستانی مشخص بر طراحی تابلو مغازه و دکوراسیون داخلی شرکت یا فروشگاه تاثیر می گذارند.

طراحی پس زمینه تابلو که در واقع همان نمای فروشگاه است. اجرای نما معمولا با ورق های کامپوزیت و یا آجر، سنگ و ترمو وود شکل می گیرد. در مواردی که نما احتیاج به بازسازی دارد معمولا طراحی این قسمت نیز به طراح تابلوساز سپرده می شود.

طراحی یک هنر است که در هر زمینه ای باشد در طول زمان سبک های مختلفی را به خود دیده است. همانطور که در معماری، نقاشی، مجسمه سازی و دیگر هنرها سبک های گوناگون وجود دارد در تابلوسازی نیز رویکردهای تبلیغاتی متفاوتی وجود دارد که توجه به آن ها در طراحی تابلو مغازه میتواند نشان از دقت نظر مدیر و صاحب کسب و کار باشد.

سبک های طراحی تابلو مغازه

طراحی تابلو مغازه به سبک مینیمال Minimal:

به رویکردی در طراحی تابلو مغازه گفته می شود که به دنبال سادگی هرچه تمام تر و خالص بودن اجزای طراحی است. در سبک های مینیمال طراحی تابلو مغازه با ساده ترین شکل تایپوگرافی و فونت ها انجام می شود.

به طور مثال در نوشتار انگلیسی جدا نوشتن حروف از هم و انتخاب فونت ها با لبه صاف،  نسبت به  سرهم نویسی و یا استفاده از فونتهای با لبه های زاویه دار، مینیمال تر هستند. در حروف و نوشتار فارسی نیز فونت هایی که معمولا برای تیتر و عناوین روزنامه و یا کتاب استفاده می شوند مینیمال و ساده محسوب می شوند. یک طراح گرافیک برای تایپوگرافی به سبک مینیمال سعی می کند از پیچ و تاب دادن اضافه به موضوع طراحی پرهیز کند.

در طراحی تابلو مغازه به شیوه مینیمال، پشت زمینه تابلو نیز ساده و با طرح های کیوبیک و تناسبات مربعی ساخته می شود. کادربندیها رعایت میشوند اما مشخص نیستند و از هرگونه الحاقات و برجستگی های اضافه دوری می شود. طرح های مینیمال از رنگ بندی های شلوغ استفاده نمی کنند. سفید ساده و یا ترکیب سفید و مشکی، سفید و خاکستری و یا رنگ های ملایم به صورت تکرنگ بیشترین محبوبیت را در طراحی تابلو مغازه به شیوه مینیمال دارند.

به طور کلی مینیمالیست ها هرگونه تزیین را زیادی می دانند و با شعار ” کمتر، بیشتر است ” به موضوع طراحی نگاه می کنند.

سبک مینیمال برای طراحی تابلو مغازه هر صنف و فعالیتی که رنگ و بوی مدرنیزه دارد مناسب است. فروشگاه های دکوراسیون به سبک مدرن و بوتیک ها رستوران ها با طراحی مدرن میتوانند از این شیوه بهره ببرند. این سبک از طراحی را میتوان با تابلو چلنیوم ساده به اجرا در آورد.

طراحی تابلو مغازه به سبک سنتی

اگر کسب و کاری با حال و هوای سنتی دارید بهتر است طراحی تابلو مغازه شما نیز گویای این موضوع باشد. طراحی تابلومغازه هایی که فونت های اصیل و زیبای نستعلیق و شکسته نستعلیق دارند، روی دیوارهای آجری یا چوبی حروف خود را قرار می دهند و از تزیینات اسلیمی و سنتی استفاده می کنند در مجموعه سبک های سنتی قرار می گیرند.

متریال هایی که با طبیعت هم خوانی دارند مثل فلزات و استیل انتخاب مناسبی برای اجرای این سبک هستند. هم چنین ترکیب گره های آجری در نما و گره های کاشی کاری میتواند بر اصالت کار بیافزاید. البته طراحی تابلو مغازه به سبک سنتی به معنای قدیمی و ناکارآمد بودن فعالیت مجموعه مورد نظر نیست. بلکه شیوه های سنتی بر حس نوستالژی مردم اثر می گذارند و با ایجاد صمیمیت و خاطره سازی احساسات مشتریان را با فعالیت و محصول خود همگام می کنند.

شهر همچنان به طرح های اصیل و خدماتی که از دیرباز به مردم ارائه می شده است احتیاج دارد. پس بدون نگرانی به سراغ طراحی تابلو سنتی متناسب با کسب و کار و خدمات خود بروید و مشتری ها را در حال خوب نوستالژی غرق کنید.

طراحی تابلو مغازه به سبک فانتزی

رنگ های جذاب و شاد، نورپردازی های متحرک و ماکت های حجمی را به طراحی تابلوی مغازه خود بیافزایید تا مشتری ها و عابران را هیجان زده و جذب کنید. طراحی تابلو مغازه با حجم و رنگ و نورهای شاد و پویا می تواند مشتری هایی از هر رده سنی و اجتماعی را به شوق آورده و به سمت محصول و خدمات شما بکشاند. خوشبختانه دستگاه های جدید وکیوم امکان ساخت حروف به شکل هی حجمی را می دهد به صورتی که روی حروف و طرح ها از لبه حروف جدا نیستند.

برای ساخت این حروف ها ابتدا قالب های چوبی تهیه میشوند و سپس ورق های پلکسی به شکل قالب مورد نظر در می آیند. این نوع از تابلو ها بسیار چشم گیر هستند و فروشگاه شما را از فروشگاه های اطراف بسیار متمایز می کنند. بهتر است عناوین روی تابلو ترکیب حروف فارسی و انگلیسی باشد همچنین استفاده از اعداد ایده خوبی به نظر می‌رسد. در پایان اضافه می کنیم بهتر است قبل از شروع به ساخت تابلو حتما پیش نمایش دقیقی از آنچه قرار به ساخت هست از طراح دریافت کنید تا بتوانید تصویر ذهنی درستی از تابلو مغازه و شرکت خود داشته باشید.

در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ تابلوسازی ژیوار تمام تلاش خود را به کار گرفته اییم تا بتوانیم انواع تابلو چلنیوم – تابلو پلکسی – تابلو استیل – تابلو راهنمای طبقات – تابلو لایت باکس – تابلو کامپوزیت – تابلو نئون – تابلو مغازه و تابلو فلزی را با ارزانترین قیمت و تا 30% تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر شرکت های فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم.

مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از تابلو چلنیوم – تابلو پلکسی – تابلو استیل – تابلو راهنمای طبقات – تابلو لایت باکس تابلو کامپوزیت – تابلو نئون – تابلو مغازه و تابلو فلزی را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 02177792267 – 09129613802 تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.