تابلو کامپوزیت چلنیوم

تابلو کامپوزیت چلنیوم – مجموعه عظیم تابلوسازی ژیوار با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع تابلو کامپوزیت چلنیوم را با ارزانترین قیمت در بین تابلوسازی ها تا 30% تخفیف ویژه در اختیار خریداران قرار می دهد در این مقاله به موضوعات قیمت تابلو چلنیوم- قیمت تابلو برق کامپوزیت- قیمت تابلو برجسته مغازه- تابلو کامپوزیت طرح چوب- نمونه تابلوهای کامپوزیت- تابلو کامپوزیت چیست- ساخت تابلو کامپوزیت- تابلو کامپوزیت مشکی که تخصص مجموعه بزرگ تابلوسازی ژیوار می باشد خواهیم پرداخت.

تابلو کامپوزیت چلنیوم- تابلوسازی ژیوار هم اکنون با بیش از 15 سال سابقه درخشان در طراحی و ساخت انواع تابلو چلنیوم – تابلو پلکسی – تابلو استیل تابلو راهنمای طبقات – تابلو لایت باکس – تابلو کامپوزیت – تابلو نئون – تابلو مغازه و تابلو فلزی فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع قیمت تابلو چلنیوم- قیمت تابلو برق کامپوزیت- قیمت تابلو برجسته مغازه- تابلو کامپوزیت طرح چوب- نمونه تابلوهای کامپوزیت- تابلو کامپوزیت چیست- ساخت تابلو کامپوزیت– تابلو کامپوزیت مشکی خواهیم پرداخت.

ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع تابلو کامپوزیت چلنیوم را باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و… می باشیم.

تابلو کامپوزیت چلنیوم – مجموعه عظیم تابلوسازی ژیوار همچنین افتخار خود می داند که در ارائه و فروش انواع تابلو کامپوزیت چلنیوم در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت تابلو چلنیوم- قیمت تابلو برق کامپوزیت- قیمت تابلو برجسته مغازه- تابلو کامپوزیت طرح چوب- نمونه تابلوهای کامپوزیت- تابلو کامپوزیت چیست- ساخت تابلو کامپوزیت- تابلو کامپوزیت مشکی با ما همراه باشید.

ما در مجموعه بزرگ تابلوسازی ژیوار با بیش از 15 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از تابلو کامپوزیت چلنیوم را در مجموعه تابلوسازی ژیوار بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

تابلو کامپوزیت چلنیوم یکی از پرطرفدارترین انواع تابلو در جهان می باشد این نوع از تابلوها ترکیبی از تابلوچلنیوم و تابلو کامپوزیت می باشد که شرکت بزرگ تابلوژیوار با 30% تخفیف و زیر قیمت تمام تابلوسازی های ایران طراحی تولید و نصب می نماید.

با کمی تامل و دقت در سطح شهر با نمونه تابلوهای کامپوزیت متفاوتی رو برو خواهیم شد که هر کدام از آنها به شیوه های متفاوتی از نظر رنگ و طراحی اجرا شده اند.همانطور که اشاره کردیم کامپوزیت ها در تابلو سازی بیشتر جنبه نمای زیر کار را دارند، به عنوان مثال یک تابلو مغازه را در نظر داشته باشید که سر در آن توسط کامپوزیت پوشانده شده و روی کامپوزیت حروف های برجسته مانند چلنیوم نصب شده باشد. در واقع نمای زیر تابلو چلنیوم، کامپوزیت می باشد. که اصطلاحا با نام تابلو کامپوزیت چلنیوم یا تابلو کامپوزیت مغازه شناخته می شوند.

تابلو کامپوزیت چلنیوم – حروف های برجسته دیگری مانند حروف استیل، حروف فلزی، نئون پلاستیک و نمونه های مشابه از دیگر تابلو های تبلیغاتی به شمار می روند که همراه با زمینه کامپوزیت قابل اجرا می باشند.

تابلو کامپوزیت چلنیوم
تابلو کامپوزیت چلنیوم

تابلوهای کامپوزیت به شکل های مختلفی در طرح و رنگ های متفاوت قابل نصب و اجرا هستند که هر کدام با نام ها و اصطلاحاتی مانند فیکس، H L، هنگ و… شناخته می شوند و از روش های گونانی در نوع اجرا تبعیت می کنند.

تابلو کامپوزیت چلنیوم – انواع تابلو کامپوزیت طراحی و تولید شده توسط تابلوسازی ژیوار به شرح زیر می باشد لازم به ِیادآوری می باشد که کلیه انواع تابلو در تابلوسازی ژیوار با 30% تخفیف و زیر قیمت بازار طراحی و تولید می گردد.

تابلو کامپوزیت چلنیوم: تابلو چلنیوم یا همان حروف برجسته چلنیوم نوعی از تابلو تبلیغاتی می باشد که به صورت حروف برجسته قابل ساخت می باشد و به عنوان تابلو مغازه و سردر مکان های تجاری به کار گرفته می شود. حروف چلنیوم که نام گذاری آن به واسطه کاربرد رول چنلیوم که نوعی آلومینیوم است از مقرون به صرفه ترین حروف های برجسته است و بیش از دو دهه از ورودش به حرفه تابلو سازی نیز می گذرد.

تابلو چلنیوم را می توان روی نماهای متفاوتی مانند چوب ترمووود، سنگ، سرامیک و کامپوزیت نصب کرد که ترکیب این حروف همراه با تابلو کامپوزیت یا نمای کامپوزیت یکی از زیباترین تابلو های تبلیغاتی بشمار می رود که رنگ بندی در کامپوزیت و حروف چلنیوم از مزیت های این تابلو بشمار می رود.

تابلو کامپوزیت چلنیوم – تابلو کامپوزیت طلایی: همانطور که گفتیم تابلو کامپوزیت در رنگ های متفاوتی به عنوان نما یا زیر سازی تابلو تبلیغاتی ساخته می شود که رنگ طلایی کامپوزیت یکی از آنها می باشد و در صنعت تابلو سازی از کاربرد های بسیاری برای برخی از مشاغل برخوردار است.

رنگ طلایی در روانشناسی نماد قدرت و اعتبار است که این مورد می تواند تاثیرات بسزایی در کاربرد کامپوزیت به عنوان یک تابلو تبلیغاتی داشته باشد.

به عنوان مثال ساخت تابلو کامپوزیت طلایی برای صنف آرایشگاه و سالن زیبایی به همراه تابلو چلنیوم امروزه از استقبال بالایی برخوردار است و کاملا می تواند با یک تابلو تبلیغاتی سالن زیبایی هارمونی داشته باشد.

تابلو کامپوزیت چلنیوم – تابلو کامپوزیت طرح چوب: چوب از نظر علمی ماده ای است که در تمام گیاهان آوندی یافت می شود و کاربردی ترین آن که اغلب اصناف از آن بهره مند هستند در درختان وجود دارد. چوب در صنایعی مانند تولید مبلمان، ساختمان سازی، دکوراسیون و بسیاری دیگر از مشاغل به کار می رود.

چوب در حرفه تابلو سازی نیز از کاربرد بسیاری برخوردار است که از عمده مصرف آن می توان به زیر سازی یا نمای اصلی یک تابلو تبلیغاتی اشاره نمود که معمولا تابلو سازان جهت دوام و ماندگاری بالا در تابلو از چوب ترمووود استفاده می نمایند.

اما نکته حائز اهمیت در مورد چوب ترمووود قیمت بالای این متریال به عنوان یک تابلو تبلیغاتی است که با توجه به زیبایی آن برخی مشتریان به دلیل صرفه جویی در قیمت تابلو ترجیح می دهند از متریال های مشابه آن استفاده کنند.

یکی از متریال هایی که در تابلو سازی می توان از آن به جای چوب بهره مند بود، کامپوزیت طرح چوب است که ظاهری مشابه چوب دارد و در طرح های متفاوت موجود می باشد. البته این نکته را نیز باید یاد آور شد که قیمت کامپوزیت طرح چوب نسبت به نوع ساده کامپوزیت بالاتر است.

کامپوزیت طرح چوب امروزه در ساخت انواع تابلو تبلیغاتی به کار می رود که می توان به مواردی مانند تلفیق تابلو کامپوزیت طرح چوب با حروف چلنیوم، حروف نئون پلاستیک، حروف فلزی، حروف استیل و دیگر موارد اشاره نمود.

تابلو کامپوزیت چلنیوم – تابلو کامپوزیت | تابلو استیل: تابلو استیل یا حروف استیل نیز از حروف های برجسته ای است که در دسته تابلو های قدمت دار در صنعت تابلو سازی قرار می گیرد و در رنگ های متفاوتی تولید می شود که از کاربردی ترین آنها می توان به استیل طلایی و نقره ای اشاره نمود. تابلو استیل نیز همانند تابلو چلنیوم می تواند تلفیق زیبایی همراه با کامپوزیت در تولید یک تابلو تبلیغاتی ایجاد نماید.

ساخت تابلو استیل و کاربرد آن روی نمای کامپوزیت دارای مزیت هایی مانند زیبایی و عدم رویت سیم کشی حروف می باشد و در واقع باید عنوان نمود که تمام سیم کشی های تابلو در قسمت پشت تابلو انجام می گیرد.

همچنین باید عنوان نمود که کاربرد نمای کامپوزیت می تواند در رابطه با دیگر حروف های برجسته مانند حروف فلزی و حروف نئون پلاستیک از مناسب ترین گذینه ها باشد.

تابلو کامپوزیت پولکی : در ساخت این نوع تابلو و قسمت  لبه های آن، از ورق کامپوزیت استفاده می شود و در بخش زیرساز نمای زمینه تابلو، از تایل های پولکی با اشکال هندسی متعدد بهره می برند و حروف برجسته مدنظر مشتریان هم بر روی تابلو پیاده سازی می شود و یک تابلو منحصر به فرد در مکان کسب به نمایش در می آید.

تابلو کامپوزیت طرح سنگ : زیرساز این تابلو نمایی با طرح انواع سنگها طبق سلایق مشتریان به نمایش می گذارد.

تابلو کامپوزیت وکیوم : حروف برجسته وکیوم با حالت سه بعدی و برجسته خود هر بیننده ای را به وجد می آورند حال اگر به جای زیرساز پی وی سی از زیرساز کامپوزیت استفاده شود زیبایی کار دوچندان می شود.

تابلو کامپوزیت نئون پلاستیک : حروف برجسته پلاستیکی جلوه جذابی را برای تابلو تبلیغاتی به ارمغان می آورند و می توانند نور را به صورت یکنواخت منتشر نمایند اما براق نیستند چون پلاستیک هیچ براقیتی ندارد اما اگر می خواهید براقیت را هم به تابلو نئون پلاستیک بیفزایید برای ساخت زیرساز آن ورق کامپوزیت را به کار بگیرید.

تابلو کامپوزیت فلزی : در ساخت تابلو فلزی می توان انواع فلزات همچون فلز آهن، مس و گالوانیزه را بکار برد این فلزات رنگ آمیزی می شوند و به مرور زمان هم رنگ آنها کدر می شود و نیاز به پرداخت مجدد دارند اما در صورتی که از ورق کامپوزیت در زیرساز کار استفاده شود در هنگام سیاه شدن حروف برجسته فلزی، چهره تابلو چندان بد نمایان نمی شود چرا که نمای کامپوزیت زیر تابلو، اصالت و زیبایی تابلو را حفظ می کند.

تابلو کامپوزیت پانچی : در این روش لبه های حروف برجسته پلاستیکی، حروف برجسته فلزی، حروف برجسته چلنیوم و وکیوم با استفاده از دستگاه مخصوص پانچ به شکل ردیفی و یا زیگزالی پانچ می شوند.

تابلو کامپوزیت رینگی : لبه های هر نوع حروف برجسته ای با استفاده از دستگاه مخصوص رینگ سوراخ کاری می شود و علاوه بر رویه حروف، لبه های آنها نیز نورپردازی می شوند و در بخش زیرین حروف برجسته از ورق های کامپوزیت استفاده می شود.

مدت زمان نصب تابلو کامپوزیت: تمام پروژه ها در تابلو سازی از طراحی تا اجرا مستلزم زمان می باشند که با توجه به نوع طرح، متریال کاربردی و ابعاد آن در نظر گرفته شده و در نهایت به مشتریان اعلام می شود که ساخت و اجرای تابلو کامپوزیت نیز از این امر مستثنی نیست.

اکثر پروژه های اجرای نمای کامپوزیت با توجه به طرح مورد نظر نیاز به آهنکشی و اسکلت بندی مناسب جهت قرار گیری و استحکام شیت های کامپوزیت دارند که البته نوع اجرا از قبیل فیکس، هنگ، اچ و ال و… می تواند در نوع آهنکشی تغییرات ایجاد نماید. در واقع نوع اجرای کامپوزیت تاثیر مستقیمی در نوع آهنکشی خواهد داشت.

تابلو کامپوزیت چلنیومبه عنوان مثال اجرای تابلو کامپوزیت به شکل فیکس نیازمند زمان بیشتری نسبت به نوع اچ و ال می باشد یا اجراهایی مانند ایجاد اشکال مختلف با کامپوزیت نیز به همین ترتیب مستلزم زمان بیشتر نسبت به نوع ساده آن خواهد داشت.

قیمت تابلو کامپوزیت: ابعاد ورق های کامپوزیت معمولا 3.20 در 1.25 متر می باشد و قیمت تابلو کامپوزیت بر مبنی متر مربع و ورق مصرفی محاسبه می گردد.

کامپوزیت ها با برندهای متفاوت در رنگها و ضخامت های مختلف در انواع نانو و معمولی در بازار موجود هستند که قیمت گذاری تابلو کامپوزیت با توجه به موارد گفته شده کاملا متفاوت می باشد.همچنین نوع اجرا و روش های به کار برده شده در ساخت تابلو کامپوزیت نیز از دیگر عوامل دخیل در قیمت گذاری کامپوزیت به شمار می روند.

تابلو کامپوزیت چلنیوم تا 30% تخفیف قیمت خرید|فروش طراحی اجرا
تابلو کامپوزیت چلنیوم تا 30% تخفیف قیمت خرید|فروش طراحی اجرا

تابلو کامپوزیت چلنیوم تا 30% تخفیف قیمت خرید|فروش طراحی اجرا
تابلو کامپوزیت چلنیوم تا 30% تخفیف قیمت خرید|فروش طراحی اجرا

تابلو کامپوزیت چلنیوم تا 30% تخفیف قیمت خرید|فروش طراحی اجرا
تابلو کامپوزیت چلنیوم تا 30% تخفیف قیمت خرید|فروش طراحی اجرا