فروش انواع تابلو مغازه

تابلو ژیوار نمونه طرح انواع تابلو مغازه – تابلو مغازه جدید – جدیدترین مدل تابلو مغازه – بهترین رنگ برای تابلو مغازه – تابلو مغازه چلنیوم – نمونه تابلو مغازه – قیمت تابلو مغازه – تابلو مغازه ارزان قیمت است.

مجموعه عظیم تابلو ژیوار با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع تابلو مغازه را با ارزانترین قیمت در بین تمامی شرکت های تابلوسازی تا 30% تخفیف ویژه و در اختیار خریداران قرار می دهد فروش استثنایی انواع نمونه طرح تابلو مغازه – تابلو مغازه جدید – جدیدترین مدل تابلو مغازه – بهترین رنگ برای تابلو مغازه – تابلو مغازه چلنیوم – نمونه تابلو مغازه – قیمت تابلو مغازه – تابلو مغازه ارزان قیمت تخصص مجموعه بزرگ تابلو ژیوار می باشد.

تابلو ژیوار هم اکنون با بیش از 15 سال سابقه درخشان در تهیه انواع تابلو تبلیغاتی و به طور خاص متنوع ترین نمونه طرح تابلو مغازه – تابلو مغازه جدید – جدیدترین مدل تابلو مغازه – بهترین رنگ برای تابلو مغازه – تابلو مغازه چلنیوم – نمونه تابلو مغازه – قیمت تابلو مغازه – تابلو مغازه ارزان قیمت را باضمانت اصالت و سلامت فیزیکی 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهد و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی فروشگاه ها و موسسات مختلف می باشد.

مجموعه عظیم تابلو ژیوار همچنین افتخار خود می داند که در ارائه انواع نمونه طرح تابلو مغازه – تابلو مغازه جدید – جدیدترین مدل تابلو مغازه – بهترین رنگ برای تابلو مغازه – تابلو مغازه چلنیوم – نمونه تابلو مغازه – قیمت تابلو مغازه – تابلو مغازه ارزان قیمت با بهترین کیفیت حال حاضر ایران و جهان را برای مشتریان خود تدارک ببیند بنابراین شما هموطنان عزیز می تواند با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع دلخواه از انواع تابلو مغازه را در مجموعه تابلو ژیوار بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

انواع تابلو مغازه جدید ژیوار با بهترین رنگ برای تابلو مغازه و مناسبترین قیمت تابلو مغازه تقدیم مشتریان عزیز می گردد.

تابلو مغازه روشی برای معرفی و فروش محصولات و شناساندن خدمات مختلف به مخاطب است. که به معرفی کالا، خدمات یا فروش محصولاتی که در آن محل ارائه می شود می پردازند. که باید با زمینه فرهنگی و تاریخی مکان نصبشان هماهنگ باشند.

بیشتر مراکز فعال شهرهای دنیا که میدان تایمز در نیویورک،یکی از آنهاست سراسرپوشیده از تابلوسازی تبلیغاتی مغازه هاست. که فرهنگ، سلیقه و نیاز روز آن محیط را به نمایش می گذارند.وقتی با تابلو تاثیر گذاری روبه رو شده باشید، طرح آن بعد از عبور از کنار تابلو همچنان در ذهنتان باقی می ماند و ذهن شما را به خود مشغول می کند. تبلیغ خوب، تاثیر مثبت در ذهن بر جای می گذارد و کاملا در یادها می ماند و می توان امید داشت به هنگام خرید در ذهن بیننده نقش بسته باشد.
تابلو فروشگاه ها، به عنوان یک رسانه تبلیغاتی بسیار موثر استفاده می شود. علایم و گرافیک بر روی تابلو مغازه ها برای همه شرکت هایی که برای عابران پیاده و عموم قابل مشاهده هستند، ضروری است.آنها می توانند یک تصویر ماندگار ایجاد کنند و مشتری را به سمت خود جذب نمایند.

مطمئن باشید که با داشتن علامت درست بر روی تابلو فروشگاه می توانید پتانسیل فروش خود را افزایش دهید. تابلوی مغازه ای که به صورت غیر حرفه ای و بد اجرا شود، به طور ناگهانی کسب و کار شما را دچار رکود می کند.

هدف اصلی از طراحی تابلو مغازه، در تابلوسازی جلب نظر مخاطب است.که این کار توسط سه ابزار اصلی :

رنگ،تصویر و کلمه انجام می شود. تابلو مغازه امکان رویت کالا و خدمت شما را به صورت شبانه روزی برای مخاطب فراهم می کنند.
مواردی که باید در طراحی تابلو مغازه در نظر گرفت بسیار مهم هستند از جمله این موارد مهم میتوان به اصول رنگ بندی در طراحی تابلو اشاره کرد
ترکیب رنگها باید طوری باشد که در ذهن هر بیننده ای ماندگار شود و با نوع کسب و کار مغایرت نداشته باشد و اصول گرافیکی در آن رعایت شده باشد .

تابلو مغازه چلنیوم یکی از بهترین و موثرترین روشها برای شناساندن کسب و کار شما به مردم می باشد.

به دو روش می¬توان ساخت این نوع حروف برجسته را انجام داد. روش اول به صورت دستی می¬باشد که سازندگان تابلو، به لبه ها با دست حالت می دهند. در واقع تمام مراحل ساخت، با دست انجام می شوند. البته پلکسی گلاس روی تابلو توسط دستگاه لیزر برش می¬خورد. این روش در بین تابلوسازان طرفداران بیشتری نسبت به روش دوم دارد.

در روش دوم، لبه تابلو به کمک دستگاه اتوماتیک خم شده و حالت داده می شود. همچنین تمام برش ها و خط ها و زوایا با کمک دستگاه و بدون دخالت دست انجام می شود. تابلو سازان کهنه کار و قدیمی، تمایل چندانی به این روش از تابلو سازی چلنیوم ندارند. زیرا این افراد بر این باورند که ساخت تابلو چلنیوم نوعی هنر است که باید توسط دست های یک تابلو ساز هنرمند ساخته شود.

گروه تبلیغاتی تابلو ژیوار با داشتن دستگاه اتوماتیک چلنیوم ساز حروف چلنیوم را با سرعت و کیفیت بسیار بالا انجام میدهد . که همین سرعت عمل موجب میشود که فروشگاه یا محلی که برای نصب تابلو در نظر گرفته اید خیلی سریعتر مورد استفاده تبلیغاتی قرار گیرد.
مزایای تابلو چلنیوم Channel_letters
• مقاومت بالای تابلو در برابر هوای سرد و گرم و تابش آفتاب
• داشتن نوار اسفنجی گردگیر که مانع نفوذ گرد و غبار و باران به داخل آن می شود
• جلب توجه مشتری در میان فروشگاه های متعدد
• تابیده شدن نور تابلو به شکل یکنواخت و مناسب
• طول عمر بالای تابلو
مشتری های این نوع تابلو باید دقت کنند که رویه ی این تابلو دارای دو جنس چینی و اصلی است که جنس چینی کیفیت مناسبی نداشته و در اثر نور آفتاب و تغییر دما، رنگ آن تغییر می کند. همچنین کیفیت لبه ها در جنس چینی ثابت باقی نمانده و از براق بودن آن کاسته می شود. نوع اصلی تابلو ضمن داشتن مقاومت بالا، دارای رنگ ¬بندی متنوعی است.

چلنیوم پانچی، چلنیوم کریستالی، لترمکس و چلنیوم ساید به صورت نور از بقل از انواع تابلوی چلنیوم میباشند. این تابلو در بازار برجستگی های متفاوتی داشته و با ضخامت های مختلفی ساخته می شود. بیشترین برجستگی لبه که استفاده می شود، 11 سانتی متر بوده و لبه ی 9 و 7 سانتیمتری آن نیز موجود است . به طور معمول رنگ های طلایی، مشکی و استیل تابلو چنلیوم طرفداران بیشتری دارد.

طراحی و اجرای جدیدیترین تابلو مغازه ارزان قیمت تخصص ما در تابلو ژیوار می باشد.

تابلو مغازه ارزان قیمت شامل تابلو هایی مانند تابلو فلکسی فیس، نئون، ال ای دی، پلکسی گلاس بدون نور و موارد دیگری است که شامل تابلو مغازه جدید و مدرن نمی باشد. البته تمامی موارد عنوان شده را می توان با استفاده از متریال های متفرقه با قیمت ارزان اجرا نمود که این مورد باعث کاهش دوام تابلو می باشد و نمی توان انتظار دوام بالا با قیمت پایین را از اجرای یک تابلو تبلیغاتی داشت.

امروزه ساخت تابلو مغازه با توجه به ایده های نو در تابلو سازی رو به تغییر به شکل حروف های برجسته است که از قیمت ها و انواع متفاوتی برخوردار هستند.قیمت تابلو برجسته مغازه نیز مانند تابلو های قدیمی تر با توجه به متریال های به کار رفته در آنها متغیر است که می بایست به این نکته دقت لازم داشت و جهت دوام بالا در تابلو از متریال های مرغوب و معتبر در ساخت استفاده نمود.

ساخت انواع تابلو چلنیوم یکی از مزیت های ساخت این مدل از حروف برجسته است که باعث انتخاب این تابلو به عنوان تابلو سردر میان مشتریان می باشد و چلنیوم را به یکی از پر فروش ترین تابلو های تبلیغاتی در حرفه تابلو سازی تبدیل نموده است.

در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ تابلو ژیوار تمام تلاش خود را به کار گرفته اییم تا بتوانیم تمام انواع تابلو از جمله انواع تابلو مغازه را با ارزانترین قیمت و تا 30% تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر شرکت های فعال در ایران تامین نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم.