قیمت تابلو چلنیوم جدید تا 30% تخفیف قیمت خرید|فروش طراحی اجرا

قیمت تابلو چلنیوم جدید – مجموعه عظیم تابلوسازی ژیوار با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع  را با ارزانترین در بین تابلوسازی ها تا 30% تخفیف ویژه در اختیار خریداران قرار می دهد در این مقاله به موضوعات تابلو چلنیوم سال 1400- تابلو چلنیوم کریستال-  تابلو چلنیوم الماسی- محاسبه تابلو چلنیوم- قیمت تابلو چلنیوم سال 1400-تابلو چلنیوم تهران- تابلو کامپوزیت- تابلو چلنیوم ستاره ای که تخصص مجموعه بزرگ تابلوسازی ژیوار می باشد خواهیم پرداخت.

متن: قیمت تابلو چلنیوم جدیدتابلوسازی ژیوار هم اکنون با بیش از 15 سال سابقه درخشان در طراحی و ساخت انواع تابلو چلنیوم – تابلو پلکسی – تابلو استیلتابلو راهنمای طبقات – تابلو لایت باکس – تابلو کامپوزیت – تابلو نئون – تابلو مغازه و تابلو فلزی فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع قیمت تابلو چلنیوم سال 1400-  تابلو چلنیوم کریستال- تابلو چلنیوم الماسی- محاسبه تابلو چلنیوم-  تابلو چلنیوم سال 1400- تابلو چلنیوم تهران-  تابلو کامپوزیت- تابلو چلنیوم ستاره ای خواهیم پرداخت.

ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع  را باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و… می باشیم.

قیمت تابلو چلنیوم جدید – مجموعه عظیم تابلوسازی ژیوار همچنین افتخار خود می داند که در ارائه و فروش انواع قیمت تابلو چلنیوم جدید  در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تابلو چلنیوم سال 1400-  تابلو چلنیوم کریستال-  تابلو چلنیوم الماسی- محاسبه تابلو چلنیوم- قیمت تابلو چلنیوم سال 1400- قیمت تابلو چلنیوم تهران- تابلو کامپوزیت-  تابلو چلنیوم ستاره ای با ما همراه باشید.

ما در مجموعه بزرگ تابلوسازی ژیوار با بیش از 15 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از قیمت تابلو چلنیوم جدید را در مجموعه تابلوسازی ژیوار بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین موجود در بازار را خواهیم داد.

قیمت تابلو چلنیوم جدید : تابلو چلنیوم جدید در مجموعه تابلوژیوار دارای 30% تخفیف و زیر قیمت تمام تابلوسازی های سراسر کشور می باشد شما میتواند جهت مشاوره قبل خرید از تابلو چلنیوم جدید با تخفیف استثنایی ارائه شده توسط تابلوژیوار بهره مند شوید

قیمت تابلو چلنیوم جدید :  

قیمت تابلو چلنیوم جدید و نئون پلاستیک با توجه به نوع متریال استفاده شده در حروف ها ( از لحاظ درجه بندی و ترکیب جنس های مختلف ) متفاوت میباشد.

اغلب مردم هنگام سفارش تابلو چلنیوم از چند شرکت استعلام قیمت دریافت میکنند و در بیشتر اوقات نتیجه این استعلامات متفاوت و خیلی با هم فرق دارند. دلیل این تفاوت در نظر کارشناسان واضح اما متاسفانه برای مشتریان مشخص نیست با توجه به سئوالات مشتریان گرامی در این مورد لازم میدانیم در اینجا توضیحاتی در این مورد ارائه بدهیم.

در فاکتورهای قیمت تابلو چلنیوم جدید و سایر حروف های برجسته به این موارد دقت کنید :

  • قطر قلم حروف  سایز حروف معمولی 14 سانت میباشد و در صورت بیشتر شدن قطر قلم به ازای هر سانتیمتر مبلغی با توجه به مصرف اجناس اضافه میشود.
  • پلکسی دوبل یا پانچ  پلکسی دوبل نسبت به پلکسی تک مصرف تقریباً دو برابری دارد و همینطور نگهای طلایی و نقره ای هزینه بیشتری نسبت به سایر رنگها دارد. در موارد پانچ پلکسی هم زمان لیزر پلکسی بیشر میباشد و مستلزم هزینه اضافه میباشد.
  • رنگ و نوع لبه چلنیوم  تنوع رنگ و مدل چلنیوم در قیمتها تاثیر گذار است. هزینه رنگ طلایی نسبت به سایر رنگها بیشر میباشد. معمولاً ضخامت لبه چلنیوم سه دهم، چهار دهم و پنج دهم میباشد همینظور اندازه لبه چلنیوم هم در سایز های 7، 9، 12 سانتیمتر تولید میشود. جدیداً نیز لبه های چلنیوم در طرح های متنوع پانچی نیز تولید میشوند.
  • نحوه نورپردازی چلنیوم  یکی مهمترین بخشهای تابلو چلنیوم نورپردازی میباشد که استفاده از اجناس مرغوب و نوع استفاده آن در قیمت دهی تابلو ها تاثیر زیادی دارد.
  • موقعیت و محل نصب امکان نصب حروف برجسته چلنیوم تقریباً در هر جایی ممکن میباشد و هزینه های نوع زیرکار و همینطور ارتفاع تابلو هزینه های متفاوتی دارند.
  • ضمانت و خدمات پس از نصب ساخت و نصب تابلو ها یک تخصص میباشد و خدمات پس از فروش تخصصی دیگر، که متاسفانه در استعلام و فاکتورها عنوان نمیشود.

قیمت تابلو چلنیوم جدید

استفاده از تابلوهای تبلیغاتی یکی از مهمترین روش های تبلیغاتی به شمار میرود به همین دلیل صاحبان کسب و کار نباید نگران هزینه ی پرداختی برای سفارش تابلوها باشند چون این کار به نوعی سرمایه گذاری خواهد بود و میتوان در مدت زمانی بسیار کوتاه نتایج فوق العاده ی آن را مشاهده نمود.

قیمت تابلو چلنیوم جدید – در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ تابلوسازی ژیوار تمام تلاش خود را به کار گرفته اییم تا بتوانیم انواع تابلو چلنیوم – تابلو پلکسی – تابلو استیل – تابلو راهنمای طبقات – تابلو لایت باکستابلو کامپوزیت – تابلو نئون – تابلو مغازه و تابلو فلزی را با ارزانترین قیمت و تا 30% تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر شرکت های فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم.

مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از تابلو چلنیوم – تابلو پلکسی – تابلو استیل – تابلو راهنمای طبقات – تابلو لایت باکس – تابلو کامپوزیت – تابلو نئون – تابلو مغازه و تابلو فلزی را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 02177792267 – 09129613802  تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.