لوازم ساخت تابلو چلنیوم تا 30% تخفیف قیمت خرید | فروش طراحی اجرا

لوازم ساخت تابلو چلنیوم تا 30% تخفیف قیمت خرید | فروش طراحی اجرا

لوازم ساخت تابلو چلنیوم – مجموعه عظیم تابلوسازی ژیوار با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع لوازم ساخت تابلو چلنیوم را با ارزانترین قیمت در بین تابلوسازی ها تا 30% تخفیف ویژه در اختیار خریداران قرار می دهد در این مقاله به موضوعات قیمت تابلو چلنیوم- انواع تابلو چلنیوم- قیمت ترانس تابلو چلنیوم- ملزومات تابلو چلنیوم- قرارداد ساخت تابلو چلنیوم- قیمت لوازم تابلو چلنیوم- ابزار ساخت حروف چلنیوم که تخصص مجموعه بزرگ تابلوسازی ژیوار می باشد خواهیم پرداخت.

لوازم ساخت تابلو چلنیوم – تابلوسازی ژیوار هم اکنون با بیش از 15 سال سابقه درخشان در طراحی و ساخت انواع تابلو چلنیوم – تابلو پلکسی – تابلو استیل تابلو راهنمای طبقات – تابلو لایت باکس – تابلو کامپوزیت – تابلو نئون – تابلو مغازه و تابلو فلزی فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع قیمت تابلو چلنیوم- انواع تابلو چلنیوم- قیمت ترانس تابلو چلنیوم- ملزومات تابلو چلنیوم- قرارداد ساخت تابلو چلنیوم- قیمت لوازم تابلو چلنیوم- ابزار ساخت حروف چلنیوم خواهیم پرداخت.

ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع لوازم ساخت تابلو چلنیوم را باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و… می باشیم.

لوازم ساخت تابلو چلنیوم – مجموعه عظیم تابلوسازی ژیوار همچنین افتخار خود می داند که در ارائه و فروش انواع لوازم ساخت تابلو چلنیوم در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت تابلو چلنیوم- انواع تابلو چلنیوم- قیمت ترانس تابلو چلنیوم- ملزومات تابلو چلنیوم- قرارداد ساخت

تابلو چلنیوم- قیمت لوازم تابلو چلنیوم- ابزار ساخت حروف چلنیوم با ما همراه باشید. ما در مجموعه بزرگ تابلوسازی ژیوار با بیش از 15 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از لوازم ساخت تابلو چلنیوم را در مجموعه تابلوسازی ژیوار بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

لوازم ساخت تابلو چلنیوم  در مجموعه تابلوژیوار دارای 30% تخفیف و زیر قیمت تمام تابلوسازی های سراسر کشور می باشد شما میتواند جهت مشاوره قبل خرید از لوازم ساخت تابلو چلنیوم  با تخفیف استثنایی ارائه شده توسط تابلوژیوار بهره مند شوید.

ابزار ساخت تابلو چلنیوم

حروف سازی و ساخت انواع حروف های برجسته یکی از زیر شاخه های صنعت تابلو سازی بشمار می رود و می توان حروف سازی را یکی از مشاغل تنوع پذیر به دلیل تولید انواع حروف برجسته در تابلو سازی و همچنین تکمیل کننده این حرفه هنری نام برد. ساخت تابلو های تبلیغاتی و حروف های برجسته، جدا از مهارت نیروهای انسانی و دستگاه های مرتبط با آن نیازمند ابزارهای متفاوت می باشند

که مسلما عدم به کار گیری از ابزارهای مربوطه مشکلات متعددی را در تولید و عرضه به همراه خواهد داشت. اما یکی از متداول ترین و رایج ترین حروف های برجسته که امروزه از پر فروش ترین ها در تابلو سازی نیز بشمار می رود حروف برجسته چلنیوم یا همان تابلو چلنیوم می باشد که در جهت تولید و ساخت نیازمند ابزارهای مربوطه می باشد که در ادامه این مطلب قصد داریم تا به معرفی و اطلاعات مفید و موثری در مورد آنها بپردازیم.

ابزار متر در ساخت تابلو چلنیوم

تولید چلنیوم توسط شرکت های مختلف همراه با برند های متفاوتی صورت می گیرد و به صورت رول و بسته بندی شده در بازار بفروش می رسد که هر کدام از آنها دارای رنگ بندی، ضخامت و کیفیت های متفاوتی می باشند. رول های بسته بندی شده چنلیوم در متراژ های مختلفی عرضه می گردد ولی به طور معمول، متراژ های موجود در بازار 30 و 50 متری می باشد.

به عنوان مثال برند آلوراپید که از مرغوب ترین رول های چنلیوم می باشد به صورت 50 متری عرضه می گردد و رول چنلیوم آلوشاین معمولا به شکل 30 متری بفروش می رسد. قبل از ساخت و لبه دادن حروف چنلیوم، حروف ساز می بایست حروف برش داده شده پلکسی گلاس را متر نموده و بعد از آن مبادرت به برش رول چنلیوم مطابق با متراژ پلکسی گلاس نماید که با استفاده از متر پارچه ای یا متر خیاطی که نوعی از ابزار ساخت تابلو چلنیوم می باشد این عمل را انجام داده و بعد از آن اقدام به مراحل بعدی ساخت حروف می نماید.

ابزار گونیا در ساخت تابلو چلنیوم

برش دادن دقیق رول چنلیوم یکی از عوامل موثری می باشد که در تمام مراحل ساخت می تواند باعث خروجی و کیفیت بهینه حروف ساخته شده باشد و در قسمت هایی که حروف اصطلاحا چفت می شود این عمل کاملا قابل رویت خواهد بود. گونیا از ابزارهایی می باشد که در انجام این عمل می تواند کاملا موثر باشد. در واقع با قرار دادن گونیا در کناره های لبه می توان چنلیوم را به شکل کاملا صاف و نود درجه برش داد که البته می بایست محل مورد نظر را قبل از برش علامت گذاری نمود.

ابزار کاتر در ساخت تابلو چلنیوم

از دیگر ابزارهای کاربردی در ساخت تابلو چلنیوم یا حروف برجسته چلنیوم، کاتر یا همان تیغ بشمار می رود که می توان از انواع آن در تولید این نوع از حروف برجسته استفاده نمود. معمولا در مراحل ساخت چنلیوم از کاتر های قلمی یا کاتر موکت بر استفاده می شود که پیشنهاد می گردد به دلیل مقاوت بالا از کاتر های موکت بر در تولید حروف چلنیوم به کار گرفته شود.

معمولا در ساخت حروف چنلیوم جهت زاویه زدن قسمت هایی از حروف می بایست از تیغ کاتر استفاده نمود به این صورت که بعد از قرار دادن گونیا در کناره های لبه مبادرت به علامت زدن سطحی با کاتر و در نهایت خم کردن لبه می نماییم همچنین از کاتر می توان به عنوان برش پلاستیک و اسفنج کناره های لبه استفاده نمود.

ابزار سوهان و فرز در تابلو چلنیوم

لبه های چنلیوم که با برند های متفاوتی تولید و به بازار عرضه می گردند، دارای ضخامت های مختلفی می باشند. کناره های لبه چنلیوم به دلیل محافظت و قرار گرفتن پلکسی در آن به شکل دوبل و ضخامت بیشتر تولید می شود که مسلما همین مورد در مراحل مختلف ساخت مانند زاویه زدن، نیاز به ابزارهای مربوطه خواهد داشت. ابزار هایی مانند فرز دستی و سوهان سه گوش می توانند در جهت زاویه زدن و فارسی نمودن لبه های کار مفید واقع شوند که استفاده از آن مطابق با نظر حروف ساز چلنیوم و سهولت در انجام ساخت و همچنین کیفیت کار خواهد بود.

ابزار آهن ربا در ساخت تابلو چلنیوم

آهن ربا فریم دار یا مگنت از دیگر ابزارهایی می باشد که در ساخت حروف چلنیوم به کار می رود. آهن ربا فریم دار در ابعاد و قطرهای مختلفی در بازار موجود می باشد که در برند های متفاوتی بفروش می رسد. کاربرد اصلی آهن ربای چلنیوم در هنگام ساخت، به منظور فیکس کردن و ثابت نگه داشتن حروف جهت چسباندن لبه و اتمام مراحل ساخت می باشد که مسلما میز کار تابلو چلنیوم می بایست از جنس آهن باشد. همچنین پیشنهاد می گردد در هنگام خرید آهن ربا تابلو چلنیوم به کیفیت و جذب آهن در آن دقت کافی داشت تا مراحل فیکس شدن حروف روی میز کار تابلو چلنیوم به بهترین شکل ممکن انجام گیرد.

چسب 123 در ساخت تابلو چلنیوم

امروزه تولید چسب های فوری 123 توسط شرکت های مختلفی انجام می گیرد که هر کدام از آنها از لحاظ کیفی با یکدیگر متفاوت می باشند. همانطور که عنوان کردیم حروف چلنیوم از پلکسی گلاس و لبه چنلیوم ساخته می شود.

در واقع با قرار دادن چنلیوم به عنوان لبه، دور تا دور پلکسی گلاس، حروف چلنیوم ساخته می شود که در راستای همین مورد، چسب مایع 123 یکی از ابزارهای کار آمد بشمار می رود. استفاده از چسب 123 در حروف چلنیوم به این صورت انجام می گیرد که بعد از خم کاری و زاویه زدن لبه چنلیوم، لبه کار در کناره های پلکسی قرار گرفته و مبادرت به چسب زدن و در نهایت اسپری کردن مایع خشک کن روی چسب می نماییم.

دیگر وسایل مورد نیاز ساخت تابلو چلنیوم عبارتند از:

قیچی آهن بر برای برش لبه چلنیوم

استوانه در اندازه های مختلف حالت دادن به قسمتهای قوس دار حروف

و…

لوازم ساخت تابلو چلنیوم در مجموعه تابلوژیوار دارای 30% تخفیف و زیر قیمت تمام تابلوسازی های سراسر کشور می باشد شما میتواند جهت مشاوره قبل خرید از لوازم ساخت تابلو چلنیوم با تخفیف استثنایی ارائه شده توسط تابلوژیوار بهره مند شوید.

لوازم ساخت تابلو چلنیوم – در این مقاله به موضوعات قیمت تابلو چلنیوم- انواع تابلو چلنیوم- قیمت ترانس تابلو چلنیوم- ملزومات تابلو چلنیوم- قرارداد ساخت تابلو چلنیوم- قیمت لوازم تابلو چلنیوم- ابزار ساخت حروف چلنیوم پرداختیم. در پایان مجددا تاکید می نماییم

که ما در مجموعه بزرگ تابلوسازی ژیوار تمام تلاش خود را به کار گرفته ایم تا بتوانیم انواع تابلو چلنیوم – تابلو پلکسی – تابلو استیل – تابلو راهنمای طبقات – تابلو لایت باکس تابلو کامپوزیت – تابلو نئون – تابلو مغازه و تابلو فلزی را با ارزانترین قیمت و تا 30% تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر شرکت های فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم.

مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از تابلو چلنیوم – تابلو پلکسی – تابلو استیل – تابلو راهنمای طبقات – تابلو لایت باکس – تابلو کامپوزیت – تابلو نئون – تابلو مغازه و تابلو فلزی را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 02177792267 – 09129613802  تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.