نکاتی در مورد تابلو چلنیوم

تابلو چلنیومکه به آن‌ها تابلو با روشنایی هالوژنی یا تابلو با روشنایی از پشت نیز گفته می‌شود، یکی از انواع مهم تابلو تبلیغاتی است که معمولاً با نئون نورپردازی می‌شود. نکات تابلو چلنیوم

در بیشتر وقت‌ها، دارندگان کسب‌وکار از تابلو چلنیوم برای نمایش اطلاعات کسب‌وکار خود برای مشتریان استفاده می‌کنند. یکی از انواع تابلو چلنیوم تابلویی است که بر روی لوله کابل raceway نصب می‌شود.

حروف این نوع تابلو تبلیغاتی به جعبه‌ای به نام لوله کابل که یک جعبه مستطیلی بزرگ است، چسبانده می‌شوند. این جعبه به سوار کردن تابلو کمک می‌کند و برای سیم‌کشی، قطعات الکترونیکی و ترانسفورماتورهای لازم برای نورپردازی تابلو مانند یک قاب عمل می‌کند.

حروف چلنیوم در حال ساخت
حروف چلنیوم در حال ساخت

به‌طورمعمول، نصب حروف چلنیوم میان لوله کابل در تابلو از حروفی که به‌صورت انفرادی سوار می‌شوند، آسان‌تر است. علاوه بر این، سیم‌کشی حروف چلنیوم در داخل دیواره نیز آسان‌تر است، زیرا برای این کار فقط لازم است چند سیم را از آن میان بگذرانید.

حروف چلنیوم را می‌توان به‌طور مستقیم نیز در دیواره نصب کرد. بسیاری از افراد عقیده دارند حروفی که به‌طور انفرادی سوار می‌شوند، بهتر از حروفی هستند که روی لوله کابل قرار می‌گیرند. هنگام نصب حروف چلنیوم به‌صورت مجزا، شخصی که قرار است حروف را آویزان کند، باید الگوی مناسبی را برای آن به‌طور مستقیم روی دیواری که می‌خواهد حروف را به آن اضافه کند. طراحی کند.

سپس، با استفاده از دریل سوراخ‌هایی را برای حروف و قطعات الکترونیکی در دیوار ایجاد کنند. ازآنجایی‌که این روند کمی بیشتر طول می‌کشد، از روش نصب بر روی لوله کابل کمی گران‌تر است.

حروف چلنیوم
تابلو چلنیوم

تابلو چلنیوم روباز

یکی دیگر از انواع تابلو چلنیوم تابلو روباز است. این تابلوها به شیوه‌ای مشابه با حروف چلنیوم استاندارد ساخته می‌شوند، هر چند می‌توان آن‌ها را روی لوله کابل یا به‌صورت جداگانه نیز سوار کرد. تابلو چلنیوم روباز، درواقع «روباز» نیست. در عوض، این حروف به‌جای داشتن یک نمای پلاستیکی رنگی، ظاهر و نمایی شفاف دارند.

این نوع تابلو چلنیوم با داشتن یک نمای شفاف امکان درخشش نئون از میان آن‌ها را فراهم می‌کند. این امر باعث می‌شود تابلو چلنیوم به تابلویی جذاب و شبانه‌روزی تبدیل شود. حروف چلنیوم با نمای رنگی می‌تواند درخشش نور نئون را تحت‌الشعاع قرار دهد. نکات تابلو چلنیوم

نمونه ای از یک تابلو حروف چلنیوم
تابلو چلنیوم

حالت معکوس

حروف چلنیوم را می‌توان به حالت معکوس نیز استفاده کرد. حروف چلنیوم معکوس نمایی فلزی زیبایی دارند. این نوع حروف چلنیوم پشت پلاستیکی شفافی دارند و برای نصب در فاصله یک اینچ یا همین حوالی روی دیوار طراحی می‌شوند. درنتیجه، این نوع حروف چلنیوم در شب نمایی با روشنایی هالوژنی دارند.

حروف چلنیوم
حروف چلنیوم

نتیجه‌گیری

صرف‌نظر از نوع و روش استفاده شده، تابلو حروف چلنیوم ابزاری مفید و کارآمد برای تبلیغات محصولات و جلب نظر مشتریان احتمالی است.

تابلو سازی ژیوار

تابلو سازی ژیوار یکی از فعالان برجسته در زمینه طراحی، ساخت و نصب انواع تابلو چلنیوم و محصولات مشابه، در این مقاله اطلاعاتی را در مورد تابلو حروف چلنیوم فراهم کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر یا آگاهی از قیمت محصولات و نیز سفارش محصول مورد نظر خود می‌توانید با استفاده از بخش تماس با ما با کارشناسان ما مشورت کرده و اطلاعات لازم را دریافت کنید.

تابلو چلنیوم
تابلو چلنیوم