آموزش ساخت تابلو نئون فلکسی تا 30% تخفیف قیمت خرید|فروش طراحی اجرا

آموزش ساخت تابلو نئون فلکسی– مجموعه عظیم تابلوسازی ژیوار با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع تابلو نئون فلکسی  را با ارزانترین قیمت در بین تابلوسازی ها تا 30% تخفیف ویژه در اختیار خریداران قرار می دهد.

در این مقاله به موضوعات نحوه سیم کشی تابلو نئون- قیمت تابلو نئون فلکسی- فیلم آموزش ساخت تابلو فلکسی- آموزش تابلو نئون- ساخت تابلو با نئون- نئون فلکسی سیلیکونی- آموزش ساخت تابلو نئون پلاستیک- ترانس تابلو نئون که تخصص مجموعه بزرگ تابلوسازی ژیوار می باشد خواهیم پرداخت.

آموزش ساخت تابلو نئون فلکسیتابلوسازی ژیوار هم اکنون با بیش از 15 سال سابقه درخشان در طراحی و ساخت انواع تابلو چلنیوم – تابلو پلکسی – تابلو استیلتابلو راهنمای طبقات – تابلو لایت باکس – تابلو کامپوزیت – تابلو نئون تابلو مغازه و تابلو فلزی فعالیت دارد.

در این مطلب به موضوعات متنوع نحوه سیم کشی تابلو نئون- قیمت تابلو نئون فلکسی- فیلم آموزش ساخت تابلو فلکسی- آموزش تابلو نئون- ساخت تابلو با نئون- نئون فلکسی سیلیکونی- آموزش ساخت تابلو نئون پلاستیک- ترانس تابلو نئون خواهیم پرداخت. ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع  تابلو نئون فلکسی  را باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و… می باشیم.

آموزش ساخت تابلو نئون فلکسی – مجموعه عظیم تابلوسازی ژیوار همچنین افتخار خود می داند که در ارائه و فروش انواع تابلو نئون فلکسی  در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه سیم کشی تابلو نئون- قیمت تابلو نئون فلکسی- فیلم آموزش ساخت تابلو فلکسی- آموزش تابلو نئون- ساخت تابلو با نئون- نئون فلکسی سیلیکونی- آموزش ساخت تابلو نئون پلاستیک- ترانس تابلو نئون با ما همراه باشید.

ما در مجموعه بزرگ تابلوسازی ژیوار با بیش از 15 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از تابلو نئون فلکسی را در مجموعه تابلوسازی ژیوار بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

آموزش ساخت تابلو نئون فلکسی در مجموعه تابلوژیوار دارای 30% تخفیف و زیر قیمت تمام تابلوسازی های سراسر کشور می باشد شما میتواند جهت مشاوره قبل خرید از تابلو نئون فلکسی با تخفیف استثنایی ارائه شده توسط تابلوژیوار بهره مند شوید.

انواع تابلو نئون

  • معمولی (نئون قرمز رنگ)
  • شیشه رنگی
  • شیشه پودری
  • رنگ های نئون

طیف رنگ های گسترده ای موجود می باشد که می توان به رنگ های قرمز، سبز، آبی، زرد، نارنجی، صورتی، بنفش، فیروزه ای، نیلی و.. اشاره کرد.

ساخت تابلو نئون:

اولین مرحله از ساخت تابلو نئون، مانند تمامی تابلو ها، طراحی می باشد؛ بعد از طراحی تابلو نئون، نوبت به پلات و نقشه نئون می رسد که توسط دستگاه کاتر پلاتر گرفته می شود. لوله های نئون معمولا دو متری و به صورت خط راست میباشند؛ که توسط استاد کار با استفاده از شعله به شکل و طرح مورد نظر می شود.

توجه داشته باشید که ساخت نئون، یک هنر بسیار سخت، زمان بر وطاقت فرسا می باشد؛ زیرا با کوچکترین اشتباه- به دلیل شکننده بودن شیشه- تمام زحمات به باد می رود. ساخت تابلو نئون، حداقل نیاز به ده سال مهارت می باشد و کار هرکسی نیست.

بعد از ساخت لوله نئون، نوبت به اتصال الکترود میرسد؛ بعد از نصب الکترود ها دو سر نئون به دستگاه ولتاي بالا متصل میشود تا گاز داخل لوله کاملا بسوزد و به خلا تبدیل شود. پس از آن به دستگاه گاز نئون متصل شده و لوله نئون پر از گاز و بسته می شود؛ سپس زیر دستگاه شارژ می رود تا کاملا شارژ شود.

نصب تابلونئون:

تابلو نئون یک تابلو کاملا کلاسیک می باشد و باید توجه داشت زیبایی آن به سیم کشی آن است و مخفی کردن سیم کشی در این سبک زیاد به کار نمی رود. اما در صورت صلاح دید مشتری یک صفحه زیر کار برای نئون در نظر گرفته می شود و توسط پایه های فنری نئون به آن صفحه متصل شده و دو سیم یکی از سر نئون و یکی از انتها به الکترود و سپس به ترانس متصل می شود.

باید توجه داشت سیم های نصب شده به ترانس نباید همدیگر قطع کنند (از روی هم بگذرند) حداقل باید 5 سانتی متر با هم فاصله داشته باشند؛ در صورتی که این موارد رعایت نگردد، عمر نئون به طور قابل ملاحظه ای کاهش می یابد. تابلو نئون حتما باید توسط متخصص نصب شود زیرا یک کار ظریف و حساس می باشد و باید توجه داشت در برخی مواردممکن است یک تکه از کار بشکند.

 آموزش ساخت تابلو نئون فلکسی – در این مقاله به موضوعات نحوه سیم کشی تابلو نئون- قیمت تابلو نئون فلکسی- فیلم آموزش ساخت تابلو فلکسی- آموزش تابلو نئون- ساخت تابلو با نئون- نئون فلکسی سیلیکونی- آموزش ساخت تابلو نئون پلاستیک- ترانس تابلو نئون پرداختیم در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ تابلوسازی ژیوار تمام تلاش خود را به کار گرفته اییم تا بتوانیم.

پانواع تابلو چلنیوم – تابلو پلکسی – تابلو استیل – تابلو راهنمای طبقات – تابلو لایت باکس – تابلو کامپوزیت – تابلو نئون – تابلو مغازه و تابلو فلزی را با ارزانترین قیمت و تا 30% تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر شرکت های فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از تابلو چلنیوم – تابلو پلکسی – تابلو استیل – تابلو راهنمای طبقات – تابلو لایت باکس تابلو کامپوزیت – تابلو نئون – تابلو مغازه و تابلو فلزی را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 02177792267 – 09129613802  تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.