انواع تابلو نئون با تخفیف استثنایی و بهترین کیفیت

تابلو سازی ژیوار یکی از قدیمی ترین و در عین حال به روز ترین تابلو سازی ها در زمینه تولید انواع تابلو نئون ال ای دی با طراحی منحصر به فرد و فوق العاده زیبا در کشور به شمار می اید.

برای اطلاع از قیمت تابلو نئون کافی ست با یکی از شماره های 02177792267 و یا 09129613802 تماس حاصل نمایید. طراحان خوش ذوق تابلو ژیوار طراحی تابلو نئون را با توجه به نوع درخواست مشتری و متناسب به حرفه وی طراحی و سپس توسط تکنسینهای ماهر سازنده تابلو نئون با دقت بالا اجرا می شود.

تابلو ژیوار با بیش از دو دهه فعالیت موفق در عرصه تابلو سازی از جمله ساخت انواع تابلو نئون توانسته با ارئه قیمتهای استثنایی و کیفیت فوق العاده بالا به یکی از محبوبترین شرکتهای فعال در زمینه ساخت تابلو نئون معرفی گردد.

تابلو نئون در تابلو سازی تابلو ژیوار با رعایت استانداردهای طراحی تولید می شود و تا سالهای سال در جلب مشتریان فروشگاه شما مفید فایده خواهد بود.

هم اکنون انواع تابلو چلنیوم و تابلو فلزی و تابلو استیل و… برای تابلو فروشگاه در بازار ارائه می شود که یکی از محبوبترین انواع تابلو مغازه تابلو نئون می باشد.
تابلو نئون را می توان به عنوان یکی از قدیمیترین و قطع به یقین یکی از پایه ها و ستون های محکم تابلو سازی معاصر بر شمرد.

نئون علاوه بر کاربرد انحصاری خود در تبلیغات و قبل از ورود SMD ها به بازار، به دلیل دارا بودن نور مناسب در تابلو های نئون پلاستیک، تابلو چلنیوم و دیگر تابلو های حروف برجسته نیز استفاده می شد.

نئون یکی از عناصر شیمیایی است که NE علامت اختصاری آن می باشد. نئون نوعی گاز بی رنگ است که در طبیعت وجود دارد و در سال 1898 توسط دو دانشمند انگلیسی به نام های سر ویلیام رمزی و موریس کشف شد.

چندین سال بعد از کشف گاز نئون، دانشمندی به نام ژرژ کلود در کشور فرانسه با استفاده از یک لوله حاوی گاز نئون با متصل کردن دو عدد الکترود به دو سر لوله و عبور جریال برق رنگ قرمزی را به وجود آورد و به این ترتیب لامپ نئون ساخته شد.

استفاده از گاز نئون فقط به تابلو سازی و تبلیغات محیطی ختم نمی شود و به دلیل سرما زایی 40 برابری در مقایسه با هلیوم مایع و 3 برابری در مقابل هیدروژن مایع، در صنعت یخچال سازی نیز مورد استغاده قرار می گیرد.

 

همانطور که می دانیم به طور معمول و حالت عادی، گازها مایع هستند. ولی با فشار الکتریکی در شیشه، اتم های گاز به یونهای مثبت و منفی تبدیل می شوند و به سمت مخالف قطب هایشان رانده می شوند. که این واکنش باعث عبور جریان و تولید نور خواهد شد.

شدت جریان عبور کننده از شیشه تابلو های نئون بین 10 تا 50 میلی آمپر است و مقدار ولتاژ ارتباطی مستقیم با متراژ طول و قطر شیشه خواهد داشت.

شدت جریان برقی که می بایست از شیشه تابلو های نئون عبور کند معمولا بین 10 تا 50 میلی آمپر است. این جریان نسبتا شدید با ولتاژ بالا از شیشه ها عبور می کند.

مقدار ولتاژ ارتباطی مستقیم با متراژ(طول و قطر شیشه)خواهد داشت و هر چه طول لوله شیشه ای بالاتر باشد اختلاف ولتاژ نیز باید افزایش داده شود. معمولا تابلو های نئون با شیشه هایی به قطر 5 تا 11 میلی متری و با طول 160 سانتی متر ساخته می شوند که ممکن است در مواردی خاص قطر و طول شیشه ها نیز متغیر باشند.

تابلو نئون در کار گاه تابلو سازی شرکت تابلو ژیوار بعد از پلات طرح مورد نظر روی کاغذ توسط نئون سازان با استفاده از حرارت شعله گاز و هوا ساخته می شود.

بعد از فرم دهی شیشه های نئون مطابق با طرح مورد نظر مرحله روشنایی نئون که اصطلاحا الکترو پمپ نام دارد توسط دستگاه وکیوم آغاز می شود، که شامل نصب الکترود و گاز نئون می باشد.

در این مرحله ولتاژ لحظه ای برابر 750 تا 1600 به لوله ها وارد می شود که باعث یونیزه شدن، بخار جیوه، بر قراری جریان و در نهایت تولید نور درون شیشه می شود.

نکته ای که باید یاد آور شد این است که گازها رنگهای متنوعی تولید می کنند. هیدروژن صورتی، آرگون آبی و سبز و نئون قرمز.
در پایان می توانیم اشاره کنیم که پودر های مخصوصی نیز برای نئون وجود دارد که با استفاده از پودرهای مختلف در لوله های نئون می توان نئون را در رنگهای مختلفی تولید کرد. نئون سازی و تلفیق نئون با تابلو چلنیوم و حروف های برجسته تخصص تابلو سازی نوین لایت است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص تابلو نئون کافی ست با یکی از شماره های مندرج در سایت تابلو ژیوار تماس گرفته و از مشاوره فنی رایگان کارشناسان ما استفاده کنید.