تخفیف ویژه تابلو نئون مغازه

انواع تابلو نئون پلکسی قیمت مناسب با بهترین قطعات در تابلو سازی ژیوار با تفخیف فوق العاده عرضه می شود. انواع تابلو نئون مغازه قیمت مناسب مانند تابلو نئون مغازه led و تابلو نئون مغازه شیشه ای و تابلو نئون مغازه پلاستیکی با بهترین کیفیت در تابلو سازی ژیوار تولید می گردد. جهت اطلاعات بیشتر می توانید با یکی از شماره های 02177792267 و یا 09129613802 تماس بگیرید و با کارشناسان تابلو ژیوار به رایگان مشاوره نمایید.

تابلو سازی ژیوار با ده ها سال سابقه درخشان در زمینه تولید انواع تابلو تبلیغاتی بهترین و با کیفیت ترین انواع تابلو نئون مغازه را با قیمت مناسب و تخفیفهای استثنایی تقدیم هموطنان عزیز می نماید.

تابلو نئون پلاستیک چیست و چگونه ساخته و طراحی می شود؟ تابلو نئون پلاستیک چیست و چگونه ساخته و طراحی می شود؟ تابلو نئون چیست ؟

یکی از انواع تابلوهای تبلیغاتی که درگذشته بیشتر مورد استفاده بوده تابلو نئون پلاستیک می باشد این تابلوها قبل از ورود تابلوهای چلنیوم در بازار موجود بودند و در واقع سرآغازی برای ساخت تابلو چلنیوم محسوب می شوند.

ساخت و نصب تابلوهای تبلیغاتی به روش نئون پلاستیک تقریباً شبیه چلنیوم است با این تفاوت که جنس حروف از پلکسی گلاس می باشد. پلکسی گلاس از نوعی پلی کربنات شفاف بدست آمده است که بسیار شفاف و شبیه شیشه است اما شیشه نیست طلق است و مقاومت بیشتری نسبت به شیشه دارد.

در واقع تابلو نئون پلاستیک تابلویی است که در آن فلز بکار نرفته است و تماماً از ورق های پلاستیکی مانند سامپکس و ییرلانگ برای ساخت آن استفاده شده است. برای روشنایی تابلو نئون پلاستیک از لامپ های LED و SMD استفاده می شود اما در مدل نئون شیشه ای نور تولید شده توسط گاز نئون تامین می گردد و با ترکیب این گاز با فلوئور می توان به رنگهای متنوع دلخواه دیگری دست یافت.

به طور کل از تابلوهای نئون می توان به عنوان تابلو مغازه، تابلو فروشگاهی و یا تابلو شرکتی استفاده نمود. در این مبحث نگاهی کلی به تابلو نئون و مدل های ساخت و پیاده سازی آن خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید :

تابلو نئون پلاستیک :

تابلو نئون پلاستیک یکی از تابلوهایی است که برای اولین بار به عنوان تابلو حروف برجسته رونمایی شد و تابلوسازها توانستند با بهره گیری از نوعی پلاستیک اقدام به ساخت تابلو نئون پلاستیک نمایند، این تابلوها سرآغازی برای تولید تابلو چلنیوم بودند و به عنوان اولین تابلوی حروف برجسته در دنیای تابلوسازی که توسط لامپ های ال ای دی پیاده سازی می شدند، به عنوان یک تابلوی تبلیغاتی درخشان در سر در مغازه ها به نمایش گذاشته شد. تابلو نئون پلاستیک قادر است نور را به صورت شفاف و یکنواخت منتشر نموده و جلوه جذابی را برای تابلو مغازه شما فراهم سازد.

تابلو نئون چیست ؟

تابلویی است که برای ساخت رویه و لبه های آن از نوعی پلاستیک شفاف بنام پلکسی استفاده می شود که همچون شیشه شفاف است اما نسبت به شیشه با دوام تر است به همین دلیل می توان با انواع دستگاه های برش، همچون دستگاه برش لیزری به راحتی آن را برش داد.
حروف برجسته پلاستیکی :

حروف برجسته پلاستیکی به حروفی اطلاق می شود که هم لبه ها و هم رویه هر دو حاوی جنس پلاستیک می باشند.
امروزه حروف برجسته پلاستیکی به شکل های متفاوت دیگر همچون حروف برجسته پلاستیکی لبه هندی و حروف برجسته پلاستیکی لبه کنشکاف به شکلی مدرنتیه اجرا و پیاده سازی می شوند.

حروف برجسته تمام :

نام دیگر حروف برجسته پلاستیکی، حروف برجسته ی تمام پلکسی می باشد. این نوع از حروف پس از طراحی و برش با استفاده از دستگاه برش لیزری، به شکل حروف مدنظر مشتریان، با استفاده از عملیات خم کاری و شیارکاری، در می آیند و سپس توسط چسب کلروفرم، رویه و لبه ها به هم چسبانده می شوند.

مراحل ساخت در تابلو ژیوار :

ساخت تابلو نئون پلاستیک طی مراحل زیر انجام می پذیرد :

1- تابلوساز به محل نصب تابلو می رود و با استفاده از متر و دوربین اقدام به اندازه گیری طول و عرض تابلو می نماید.

2- پس از اندازه گیری، با استفاده از نرم افزارهای طراحی همچون اتوکد و کورل، حروف برجسته طراحی شده و تنظیماتی نظیر فونت، سایز، ضخامت انجام می پذیرد.

3- در این مرحله، حروف طراحی شده با استفاده از دستگاه برش لیزری بر روی پلکسی گلاس برش داده می شوند.

4- پس از اعمال قوس و شیارهای ضروری جهت شکل دهی حروف، در این مرحله با استفاده از چسب، لبه و رویه حروف برجسته پلاستیکی به هم متصل می شوند.

5- نوبت به نورپردازی حروف می رسد. در این مرحله لامپ های ال ای دی که به شکل ریسه ای، شاخه ای و خطی قابل اجرا و پیاده سازی هستند در داخل حروف کار گذاشته می شوند.

6- حروف آماده نصب بر روی زیرساز می شود که نوع زیرساز معمولاً پی وی سی است اما در صورتی که مشتریان تمایل داشته باشند می توانند از انواع متریال های دیگر نظیر چوب ترموود، ورق کامپوزیت، شیشه، سنگ و یا دیگر متریال ها بهره ببرند، زیرساز مدنظر مورد استفاده قرار گرفته و حروف بر روی زیرساز سوار شده و کار به محل نصب، منتقل می شود.

7- در این مرحله نصب تابلو در محل انجام می پذیرد و کلیه سیم های اضافی به پشت کار منتقل شده و از روشنایی کامل لامپ ها اطمینان حاصل می شود.

8- گارانتی تابلو نئون پلاستیک و خدمات پس از فروش

در ادامه می توانید چند نمونه از طراحی های تابلو نئون شرکت تابلو سازی ژیوار را مشاهده نمایید. جهت ثبت سفارش و اطلاع از قیمتهای فوق العاده ارزان تابلو سازی ژیوار کافی ست با یکی از شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

jhfg,