تابلوی راهنمای طبقات و دلایل و مزایای استفاده از آن

تابلوی راهنمای طبقات و دلایل و مزایای استفاده از آن

در بسیاری از موارد، ممکن است فردی به غیر از افراد هر سازمان که با محل‌های هر اتاق در آن سازمان و یا اداره آشنا نیست و جای آن‌ها را نمی‌داند، وارد ساختمان می‌شوند. ارباب رجوع و افرادی که اطلاعاتی از ساختمان ندارند، با توجه به  می‌توانند مسیر خود را به آسانی پیدا کرده و کار خود را در اتاق مورد نظرشان انجام دهند. از این رو، نقش مهم خود را در این موارد و موقعیت‌ها نشان می‌دهد. تابلو سازی ژیوار در این مقاله خود نکات مهمی را در مورد تابلوی راهنمای طبقات و مزایای استفاده از آن شرح داده است.

نمونه ای از یک تابلو راهنمای طبقات
تابلو راهنمای طبقات ساختمان

مواد به کار رفته در تابلوی راهنمای طبقات

برای ساخت تابلوی راهنمای طبقات می‌توان هم از MDF و پلکسی گلس و هم مولتی استایل استفاده کرد. با توجه به نوع لوگو و رنگ، هر شرکت و اداره و دیوارهای ساختمان‌های آن، رنگ  تغییر می‌کند. نمای زیبایی که تابلوی راهنمای طبقات به سالن و اداره می‌دهد، باعث بالا رفتن راندمان اداری و پاسخگویی شما به ارباب رجوع می‌شود.

نصب تابلوی راهنمای طبقات

تابلو سازی ژیوار با بهره‌گیری از کادر مجرب در نصب تابلوی راهنمای طبقات و مشاوره در مورد رنگ‌بندی و مکان مناسب تابلو کمک‌ها و مشورت‌های لازم را برایتان فراهم خواهد کرد.

تابلو راهنما کیلینک پزشکی
تابلو راهنما کیلینک پزشکی

قیمت تابلوی راهنمای طبقات

قیمت انواع مختلف تابلوی راهنمای طبقات متفاوت است و این تفاوت به دلیل استفاده از مواد مختلفی است که در ساخت این محصولات استفاده می‌شود.  اما با توجه به اندازه‌ای که شما از  به ما می‌دهید و مواد مورد نظرتان، می‌توانیم قیمتی نسبی از آن اعلام کنیم که این خود نشان بالا بردن رضایت مشتری و اهمیت نظر مشتری برای ماست.

مزایای استفاده از تابلوی راهنمای طبقات

بدون شک، بهترین نوع تکریم ارباب رجوع و جلوگیری از سردرگمی مراجعین در ساختمان‌های پیچیده و بزرگ که باعث اتلاف کمتر وقت و بازدهی بیشتر آن سازمان می‌شود، راهنمایی مراجعین به صورت کاملاً واضح و گویا و بدون کمترین نیاز به پرس و جو و مراجعه به باجه اطلاعات است که این امر مهم با طراحی و ساخت تابلوی راهنمای طبقات، پلاک درب ورودی اصلی ساختمان و تابلوهای سر درب هر اتاق با قابلیت جابجایی مکرر، به راحتی امکان‌پذیر است.

تابلو راهنما ساختمان
تابلو راهنما ساختمان

کاربردهای این نوع تابلوها

این‌گونه تابلوهای راهنما برای راهنمایی قسمت‌های مختلف ساختمان استفاده می‌شوند که با نصب آن در قسمت لابی، شناسایی طبقات را برای مراجعین آسان می‌کند؛ به طور کلی، این تابلوها جزو ملزومات ساختمان‌های اداری، بیمارستان‌ها، و سایر اماکن عمومی هستند. تابلوهای راهنمای طبقات به شکل فلکسی فیس، کامپوزیت، پلکسی گلاس ساخته می‌شوند و باید به گونه‌ای طراحی شوند که در هر زمان و بنا بر درخواست مشتری و یا تعویض نام افراد یا نام بخش امکان ایجاد تغییرات در آن وجود داشته باشد.

سخن آخر

ساخت  و تابلوهای اداری تنوع بسیار زیادی دارد و این تابلوها با توجه به معماری هر سازه، اداره و مکانی طراحی متفاوتی دارند. گروه تابلو سازی ژیوار امروز با الگو گیری از آخرین طرح‌ها و روش‌های روز دنیا و با در اختیار داشتن مواد گوناگون و کارگاه مخصوص تابلو سازی، دستگاه‌های برش و حکاکی لیزری، CNC  و دستگاه چاپ، می‌تواند انواع تابلوی راهنمای طبقات را متناسب با سلیقه و بودجه مشتریان و شرایط محل نصب آن طراحی و تولید کند.

تابلو راهنما
تابلو راهنما

تابلو سازی ژیوار

تابلو سازی ژیوار یکی از فعالان برجسته در زمینه طراحی، ساخت و نصب انواع تابلو چلنیوم و
تابلو تبلیغاتی، در این مقاله اطلاعاتی را در مورد تابلوهای راهنمای طبقات و مزایای آن فراهم کرده است.
برای کسب اطلاعات بیشتر یا آگاهی از قیمت محصولات و نیز سفارش محصول مورد نظر خود می‌توانید
با استفاده از بخش تماس با ما با کارشناسان ما مشورت کرده و اطلاعات لازم را دریافت کنید.

تابلو راهنما یکی از پرکاربردترین نوع از تابلوهای استفاده شده در ساختمان ها و اماکن است که بیشتر برای  استفاده می شود. تابلو راهنمای طبقات یکی از فرمت های تابلوهای  میباشد.در این مدل تابلو معمولا اطلاعات  مجتمع و راهنما مسیریاب و اماکن ذکر شده.

ساخت  آن برای راهنمایی مراجعین برای پیدا کردن مسیر نصب می شود , نام دیگر این محصول تابلو طبقات اداری می باشد, به روزترین تابلوها را از ما بخواهید.

استفاده از تابلو راهنمای طبقات یکی از مؤثرترین راه‌ها برای  افراد و نمایش اطلاعات و کاربردهای اتاق‌های موجود در هر ساختمانی است.