تابلو ال ای دی جدید تا 30% تخفیف قیمت خرید|فروش طراحی اجرا

تابلو ال ای دی جدید- مجموعه عظیم تابلوسازی ژیوار با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع  جدید  را با ارزانترین قیمت در بین تابلوسازی ها تا 30% تخفیف ویژه در اختیار خریداران قرار می دهد در این مقاله به موضوعات  لیزری- دست دوم-قیمت  منظره-قیمت ثابت-ال ای دی تابلو ثابت-انواع تابلو روان-انواع-محاسبه تعداد ال ای دی تابلو ثابت که تخصص مجموعه بزرگ تابلوسازی ژیوار می باشد خواهیم پرداخت.

تابلو ال ای دی جدیدتابلوسازی ژیوار هم اکنون با بیش از 15 سال سابقه درخشان در طراحی و ساخت انواع تابلو چلنیوم – تابلو پلکسی – تابلو استیل تابلو راهنمای طبقات – تابلو لایت باکس – تابلو کامپوزیت – تابلو نئون – تابلو مغازه و تابلو فلزی فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع  لیزری-دست دوم-قیمت منظره-قیمت  دی ثابت-ال ای دی تابلو ثابت-انواع تابلو روان-انواع تابلو مغازه ال ای دی-محاسبه تعداد  ثابت خواهیم پرداخت. ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع تابلو ال ای دی جدید  را باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و… می باشیم.

تابلو ال ای دی جدید – مجموعه عظیم تابلوسازی ژیوار همچنین افتخار خود می داند که در ارائه و فروش انواع تابلو ال ای دی جدید  در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد  لیزری- دست دوم-قیمت منظره-قیمت  ثابت- ثابت-انواع تابلو روان-انواع تابلو مغازه ال ای دی-محاسبه تعداد  ثابت با ما همراه باشید. ما در مجموعه بزرگ تابلوسازی ژیوار با بیش از 15 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از تابلو ال ای دی جدید را در مجموعه تابلوسازی ژیوار بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

تابلو ال ای دی جدید در مجموعه تابلوژیوار دارای 30% تخفیف و زیر قیمت تمام تابلوسازی های سراسر کشور می باشد شما میتواند جهت مشاوره قبل خرید از تابلو ال ای دی جدید با تخفیف استثنایی ارائه شده توسط تابلوژیوار بهره مند شوید

چرا باید از تابلو ال ای دی استفاده کنیم

تابلو ال ای دی جدید – همانطور که می دانید هدف از به کار بردن تابلوهای تبلیغاتی معرفی خدمت یا محصول شما در کوتاه ترین زمان ممکن است.ساخت ثابت بواسطه ساختاری که دارد این خواسته را به بهترین شکل ممکن برآورده می کنند. های ثابت می توانند در قالب متن و یا اشکال مختلف طراحی شوند و هر قسمت آن از ال ای دی با رنگ دلخواهی ساخته شود و برای جلب توجه بیشتر چشمک زن باشند.

تابلو ال ای دی های  ساخته شده توسط گروه تابلوژیوار دارای امکانات زیر می باشد:

  • ترسیم طرح و برآورد هزینه بصورت رایگان انجام شده و قبل از ساخت تابلو جهت تایید برای مشتری ارسال می گردد.
  • ال ای دی های به کار رفته از مارک HG اصل با کیفیت YY12 می باشند.
  • زمینه تابلو از جنس پلکسی یا ام دی اف (به دلخواه مشتری) می باشد.
  • آداپتور و مدار فلاشر (چشمک زن) با توجه به نیاز و درخواست مشتری روی تابلو قرار می گیرد.
  • تمامی قطعات تابلوهای ساخته شده دارای یکسال گارانتی می باشند. ( گارانتی تابلوها در دفتر تابلوکاران انجام می گیرد )
  • جهت اطمینان بیشتر بعد از اتمام کار فیلمی از تابلو در حالی که روشن است برای مشتری ارسال می شود.

تابلو ال ای دی جدید – در این مقاله به موضوعات  لیزری- دست دوم-قیمت منظره-قیمت دی ثابت- ثابت-انواع تابلو روان-انواع -محاسبه تعداد  پرداختیم در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ تابلوسازی ژیوار تمام تلاش خود را به کار گرفته اییم.

تا بتوانیم انواع تابلو چلنیوم – تابلو پلکسی – تابلو استیل – تابلو راهنمای طبقات – تابلو لایت باکس – تابلو کامپوزیت – تابلو نئون – تابلو مغازه و تابلو فلزی را با ارزانترین قیمت و تا 30% تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر شرکت های فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم. مجددا توصیه اکید داریم.

حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از تابلو چلنیوم – تابلو پلکسی – تابلو استیل – تابلو راهنمای طبقات – تابلو لایت باکستابلو کامپوزیت – تابلو نئون – تابلو مغازه و تابلو فلزی را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 02177792267 – 09129613802  تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.