تابلو ال ای دی لیزری تا 30% تخفیف قیمت خرید|فروش طراحی اجرا نصب

تابلو ال ای دی لیزری- مجموعه عظیم تابلوسازی ژیوار با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع تابلو ال ای دی لیزری  را با ارزانترین قیمت در بین تابلوسازی ها تا 30% تخفیف ویژه در اختیار خریداران قرار می دهد.

در این مقاله به موضوعات قیمت تابلو لیزری-قیمت  ثابت  جدید-قیمت روان-تابلو لیزری پلکسی-تابلو ال ای دی سه بعدی-محاسبه تعداد ال ای دی تابلو ثابت-قیمت ترانس تابلو ال ای دی که تخصص مجموعه بزرگ تابلوسازی ژیوار می باشد خواهیم پرداخت.

تابلو ال ای دی لیزریتابلوسازی ژیوار هم اکنون با بیش از 15 سال سابقه درخشان در طراحی و ساخت انواع تابلو چلنیوم – تابلو پلکسی – تابلو استیلتابلو راهنمای طبقات – تابلو لایت باکس – تابلو کامپوزیت – تابلو نئون – تابلو مغازه و تابلو فلزی فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع قیمت تابلو لیزری-قیمت تابلو ال ای دی ثابت-تابلو ال ای دی جدید-قیمت تابلو ال ای دی روان-تابلو لیزری پلکسی-تابلو ال ای دی سه بعدی-محاسبه تعداد ال ای دی تابلو ثابت-قیمت ترانس تابلو ال ای دی خواهیم پرداخت.

ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع تابلو ال ای دی لیزری  را باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و… می باشیم.

تابلو ال ای دی لیزری – مجموعه عظیم تابلوسازی ژیوار همچنین افتخار خود می داند که در ارائه و فروش انواع تابلو ال ای دی لیزری  در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت آن قیمت تابلو ال ای دی ثابت-تابلو ال ای دی جدید-قیمت تابلو ال ای دی روان-تابلو لیزری پلکسی-تابلو ال ای دی سه بعدی-محاسبه تعداد ال ای دی تابلو ثابت-قیمت ترانس تابلو ال ای دی با ما همراه باشید.

ما در مجموعه بزرگ تابلوسازی ژیوار با بیش از 15 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از تابلو ال ای دی لیزری را در مجموعه تابلوسازی ژیوار بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

تابلو ال ای دی لیزری در مجموعه تابلوژیوار دارای 30% تخفیف و زیر قیمت تمام تابلوسازی های سراسر کشور می باشد شما میتواند جهت مشاوره قبل خرید از تابلو ال ای دی لیزری با تخفیف استثنایی ارائه شده توسط تابلوژیوار بهره مند شوید

تابلو ال ای دی لیزری – در ساخت تابلو led ثابت و تابلو حروف برجسته چلنیوم بعد از اینکه طرح مورد نظر در نرم افزارهایی نظیر Coreldraw ترسیم شد بایستی توسط دستگاه لیزر سوراخ کاری و یا بریده شود که این خدمت توسط گروه تابلوژیوار ارائه می شود و در ادامه مطلب نحوه برآورد هزینه و ثبت سفارش برای هر یک از این تابلو ها را شرح خواهیم داد.

تابلو led ثابت:

در این تابلو هزینه انجام کار به دو قسمت تقسیم می شود. ۱-هزینه سوراخ کاری ۲-هزینه مواد مصرفی

– هزینه سوراخ کاری به تعداد ال ای دی های بکار رفته در طرح مربوط است و معمولاً براساس مدت زمان مورد نیاز دستگاه لیزر و بر حسب دقیقه محاسبه می گردد. اما ایراد قیمت گذاری بر حسب دقیقه اینست که باعث سردرگرمی تابلوسازان می شود، چرا که نمی توانند پیش از انجام کار برآوردی از هزینه آن داشته باشند. ما این هزینه را به روش دیگری محاسبه می کنیم، بدین ترتیب که هزینه سوراخکاری هر ال ای دی را ۴۰ تومان در نظر می گیریم.

– منظور از مواد مصرفی در لیزرکاری تابلو ال ای دی ثابت صفحه ایست که ال ای دی ها بر روی آن قرار می گیرند که معمولا از جنس پلکسی و یا mdf است.

ما قیمت هر سانتیمتر مربع از پلکسی را ۹۰ تومان و هر سانتیمتر مربع از mdf را ۲۲ تومان در نظر می گیریم. البته این نکته را در نظر داشته باشید که هزینه ای بابت پرت (اضافه مواد مصرفی با توجه به ناهمخوانی سایز طرح و سایز ورق) از شما گرفته نمی شود.

<yoastmark class=

مثال

اگر طرحی دارید که سایز آن ۱۰۰ سانتیمتر در ۵۰ سانتیمتر است و در آن ۱۰۰۰ ال ای دی به کار رفته است و قرار است بر روی پلکسی اجرا شود.

هزینه پلکسی: ۱۰۰(طول)*۵۰(عرض)*۹۰ (تومان)= ۴۵۰۰۰۰ تومان

هزینه لیزر: ۱۰۰۰(تعداد ال ای دی)*۴۰(تومان)=۴۰۰۰۰ تومان

هزینه کل: ۴۰۰۰۰+۴۵۰۰۰۰ = ۴۹۰۰۰۰ تومان

تابلو ال ای دی لیزری – در این مقاله به موضوعات قیمت تابلو لیزری-قیمت تابلو ال ای دی ثابت-تابلو ال ای دی جدید-قیمت تابلو ال ای دی روان-تابلو لیزری پلکسی-تابلو ال ای دی سه بعدی-محاسبه تعداد ال ای دی تابلو ثابت-قیمت ترانس تابلو ال ای دی پرداختیم در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ تابلوسازی ژیوار تمام تلاش خود را به کار گرفته اییم تا بتوانیم.

انواع تابلو چلنیوم – تابلو پلکسی – تابلو استیل – تابلو راهنمای طبقات – تابلو لایت باکس – تابلو کامپوزیت – تابلو نئون – تابلو مغازه و تابلو فلزی را با ارزانترین قیمت و تا 30% تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر شرکت های فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم.

مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از تابلو چلنیوم – تابلو پلکسی – تابلو استیل – تابلو راهنمای طبقات – تابلو لایت باکس تابلو کامپوزیت – تابلو نئون – تابلو مغازه و تابلو فلزی را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 02177792267 – 09129613802  تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.