تابلو برق کامپوزیت تا 30% تخفیف قیمت خرید | فروش طراحی اجرا

 

تابلو برق کامپوزیت– مجموعه عظیم تابلوسازی ژیوار با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع   را با ارزانترین قیمت در بین تابلوسازی ها تا 30% تخفیف ویژه در اختیار خریداران قرار می دهد در این مقاله به موضوعات اصفهان-تهران- مشهد- شرکت ساخت- قیمت تابلو برق 60 * 80- فرم تابلو برق کامپوزیت- قیمت تابلو برق فشار متوسط- جعبه کنتور برق کامپوزیت که تخصص مجموعه بزرگ تابلوسازی ژیوار می باشد خواهیم پرداخت.

تابلو برق کامپوزیتتابلوسازی ژیوار هم اکنون با بیش از 15 سال سابقه درخشان در طراحی و ساخت انواع  چلنیوم –  پلکسی – استیل راهنمای طبقات –  لایت باکس – کامپوزیت –  نئون – تابلو مغازه و  فلزی فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع  برق کامپوزیت اصفهان- برق کامپوزیت تهران- برق کامپوزیت مشهد- شرکت ساخت  برق کامپوزیت- قیمت تابلو برق 60 * 80- فرم تابلو برق کامپوزیت- قیمت تابلو برق فشار متوسط- جعبه کنتور برق کامپوزیت خواهیم پرداخت. ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع را باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و… می باشیم.

 

 مجموعه عظیم تابلوسازی ژیوار همچنین افتخار خود می داند که در ارائه و فروش انواع تابلو کامپوزیت  در خدمت شما بزرگواران باشد. لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تابلو برق کامپوزیت اصفهان- تابلو برق کامپوزیت تهران-  مشهد- شرکت ساخت تابلو برق کامپوزیت- قیمت تابلو برق 60 * 80- فرم تابلو برق کامپوزیت- قیمت تابلو برق فشار متوسط- جعبه کنتور برق کامپوزیت با ما همراه باشید. ما در مجموعه بزرگ تابلوسازی ژیوار با بیش از 15 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از تابلو کامپوزیت را در مجموعه تابلوسازی ژیوار بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

 

تابلو برق کامپوزیت : تابلو پلکسی در مجموعه تابلوژیوار دارای 30% تخفیف و زیر قیمت تمام تابلوسازی های سراسر کشور می باشد. شما میتوانید جهت مشاوره قبل خرید از تابلو پلکسی با تخفیف استثنایی ارائه شده توسط تابلوژیوار بهره مند شوید

 

تابلو برق کامپوزیت | در این مطلب به مباحث تابلو برق کامپوزیت اصفهان- تابلو برق کامپوزیت تهران- تابلو برق کامپوزیت مشهد- شرکت ساخت تابلو برق کامپوزیت- قیمت تابلو برق 60 * 80- فرم تابلو برق کامپوزیت- قیمت تابلو برق فشار متوسط- جعبه کنتور برق کامپوزیت خواهیم پرداخت .
تابلو کامپوزیت | در این مطلب به مباحث  اصفهان- تابلو کامپوزیت تهران- مشهد- شرکت ساخت تابلو کامپوزیت- قیمت تابلو برق 60 * 80- فرم  قیمت تابلو برق فشار متوسط- جعبه کنتور  خواهیم پرداخت.

 

استفاده از این تابلو برق ها با بدنه کامپوزیت در اروپا بیش از نیم قرن قدمت داشته است و به دلیل ویژگی های منحصر به فرد این تابلوها به شکل گسترده و جهانی از این تابلوها استفاده می شود. از جمله ویزگی و مزایای و خاصیت ضد خوردگی، استحکام مکانیکی بالا، عایق الکترسیته، عایق حرارتی، مقاومت بالا در برابر آتش می باشد.

 

خاصیت ضد خوردگی این مخازن با توجه به خواص ذاتی کامپوزیت ها، طول عمر مفید این تابلوها در بدترین شرایط جوی بیش از 50 سال است و بعد از ان نیز قابل تعمیر است. ویژگی استحکام مکانیکی بالا به علت تشکیل بدنه کامپوزیتی به روش SMC  با الیاف شیشه می باشد، که استحکام مکانیکی بالا این تابلوها 2.5 برابر تابلوها با بدنه فلزی است.

 

ویژگی عایق الکتریسه بودن آن به دلیل استفاده از پلی استر ها و ویژگی عایق حرارتی آن مناسب برای مناطقی با آفتاب شدید  می باشد و  به دلیل دارا بودن ترکیبات هیدروکسید آلومینیوم در مواد اولیه، در صورت مجاورت با  شعله‌ی آتش ترکیب  مذکور به عنوان خاموش کننده‌ی آتش عمل کرده و مانع گسترش آتش می‌شود.

 

مزایای استفاده از تابلو های

 

  • سهولت در نصب و اجرا از قبیل سوراخ کاری و برش کاری
  • سالم ماندن قطعات داخل تابلو به دلیل استفاده از فوم های درزگیر که مانع از رسیدن ذرات معلق محیط به پلاتین ها می شود.
  • به دلیل عایق بودن بدنه نیاز به ارت زمین نیست و خطر برق گرفتگی کلا از بین می رود.
  • به دلیل خواص مواد به کار رفته هیج گونه نویز و اختلالی در تجهیزاتی که فرستنده و گیرنده امواج هستند ندارد.
  • مقرون به صرفه بودن به دلیل قیمت پایین.
  • خاصیت ضدخورندگی در محیطهای قلیایی و بازی و پایداری دربرابر اشعه ماورا بنفش خورشید.
  • به علت عدم زنگ زدگی مناسب برای مناطق با رطوبت بالا.

 

تابلو برق کامپوزیت – در این مقاله به موضوعات  کامپوزیت اصفهان- کامپوزیت تهران- کامپوزیت مشهد- شرکت ساخت کامپوزیت- قیمت تابلو برق 60 * 80- فرم کامپوزیت- قیمت برق فشار متوسط- جعبه کنتور  پرداختیم. در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ تابلوسازی ژیوار تمام تلاش خود را به کار گرفته اییم

تا بتوانیم انواع تابلو چلنیوم – پلکسی – تابلو استیل – تابلو راهنمای طبقات – تابلو لایت باکستابلو کامپوزیت – تابلو نئون – تابلو مغازه و تابلو فلزی را با ارزانترین قیمت و تا 30% تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر شرکت های فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم.

مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از تابلو چلنیوم – تابلو پلکسی – تابلو استیل – تابلو راهنمای طبقات – تابلو لایت باکس – تابلو کامپوزیت – تابلو نئون – تابلو مغازه و تابلو فلزی را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 02177792267 – 09129613802  تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.