تابلو تبلیغاتی و اهداف استفاده از آن

همه ما کم‌وبیش با تابلو و اهمیت تابلو تبلیغاتی آشنا هستیم. انواع مختلف تابلو به پایه و اساس جامعه امروزی تبدیل شده‌اند و می‌توانیم آن‌ها را در اندازه، شکل و رنگ‌های مختلف در اطراف خود ببینیم. این امر ممکن است بدیهی به نظر برسد، اما حقیقت این است که بسیاری از افراد استفاده از تابلو و تابلو تبلیغاتی را بی‌اهمیت می‌دانند. اگر تمام تابلوهای موجود در شهر را بردارید، مشاهده خواهید کرد که بر تمام جنبه‌های زندگی افراد تأثیر مستقیم می‌گذارد؛ بنابراین، آشنایی با اهمیت و مزایای استفاده از تابلو اهمیت زیادی دارد.

برخلاف اکثر اختراعات، تابلو هنوز هم برای همان هدفی استفاده می‌شود که برایش ایجاد شده و توسعه یافته است. تابلوسازی ژیوار، طراح و تولیدکننده انواع تابلو تبلیغاتی چلنیوم، تابلو استیل، لایت باکس، پلکسی و غیره در این مقاله خود چند مورد از استفاده‌های تابلوها، از استفاده‌های عملی، شخصی تا حرفه‌ای و حتی استفاده‌های قانونی را برایتان توضیح داده است.

نمونه ای از یک تابلو حروف چلنیوم / تابلو تبلیغاتی
تابلو چلنیوم

برخی از استفاده‌های تابلو و تابلو تبلیغاتی

اطلاع‌رسانی

اولین و رایج‌ترین کاربرد هر تابلو و تابلو تبلیغاتی اطلاع‌رسانی است. اطلاع‌رسانی چه؟ هر چیزی برای هر کسی که به خواندن آن اهمیت دهد. تابلو و تابلو تبلیغاتی را می‌توان هم در فضای داخل و هم در فضای بیرون استفاده کرد.

هر بار که به آشپزخانه اداره می‌روید و در یخچال را باز می‌کنید، معمولاً ظرف‌های غذا مشاهده می‌کنید که علامت‌هایی روی خود دارند. اگر برای پیاده‌روی به پارک یا بازار بروید، حتماً تابلوهایی خواهید دید که رویشان نوشته است«سیگار نکشید» یا «ورود حیوانات ممنوع است». حتی اگر با خودروتان به اطراف شهر بروید، تابلوهای راهنمایی می‌توانند در یافتن مسیر به شما کمک کنند و اطلاعاتی را در مورد قوانین شهر بهتان بدهند.

نمونه ای از تابلو لایت باکس
تابلو لایت باکس

یافتن مسیر

تابلوهای مسیریابی که بیش از همه به درد راننده‌ها می‌خورند، به شما خواهند گفت که چگونه می‌توانید به مکان‌ها یا نواحی مختلف شهر یا اطراف شهر بروید. دولت محلی می‌تواند تابلوهای مسیریاب و انواع تابلو تبلیغاتی را در جاهای مختلف نصب کند تا ساختمان‌های برجسته و اداره‌های مهم شهر را به مردم نشان دهد. علاوه بر این، می‌توانید انواع تابلو تبلیغاتی را بیابید که شما را به سوی محل کسب‌وکارهای خصوصی از پیتزافروشی‌ها تا شرکت‌های خدمات بیمه‌ای هدایت می‌کنند.

اجرا نما و تابلو آیسا مبل
اجرا نما و تابلو آیسا مبل

تابلو تبلیغاتی برای انتقال اطلاعات

تابلوها برای انتقال اطلاعات مهم نیز به کار می‌روند. در میان شهرها، معمولاً تابلوها را نصب می‌کنند تا در مورد اموری مانند تعمیرات زمان‌بندی‌شده، قوانین پارک یا اطلاعاتی در مورد ساختمان‌ها و نواحی تاریخی به مردم اطلاع‌رسانی کنند. علاوه بر این‌ها، ممکن است برخی از انواع تابلو تبلیغاتی را مشاهده کنید که اطلاعاتی در مورد امور تجاری، فروش‌ها، افتتاح مکان‌های مختلف، کنسرت‌ها، رویدادها و هر فعالیت دیگری که قرار است در شهر اجرا شود، در اختیار  مردم می‌گذارند.

اجرا نما وتابلو آیسا مبل
اجرا نما و تابلو آیسا مبل

اعلام حمایت

برخی از تابلوهای اطلاع‌رسانی در برخی قسمت‌های شهر نصب می‌شوند تا برای برخی موارد خاص اعلام پشتیبانی کنند. در بیشتر وقت‌ها، می‌توانید بنرهایی در مورد سرطان سینه در اطراف شهرهای بزرگ را در کنار تابلوهایی مشاهده کنید که در این موارد اعلام حمایت می‌کنند.

اجرا نما کاموزیت
اجرا نما کاموزیت

بازاریابی

بنرهای بازاریابی و انواع تابلو تبلیغاتی روشی عالی برای اعلام و قرارداد نامتان در بازارهای مختلف است. هر چند نمی‌توان این مورد را با میزان فروش عملی اندازه‌گیری کرد، با استفاده از این تابلوها می‌توانید یک اثر برندینگ ایجاد و برند خود را به بقیه معرفی کنید.

ترکیب انواع تابلوهای مسیریابی و تابلو تبلیغاتی و بازاریابی کاری نسبتاً پیچیده است، اما نتایج بسیار خوبی برایتان خواهد داشت. انواع تابلو تبلیغاتی کسب‌وکاری و نمایش‌های تبلیغاتی نیز تابلوهای بازاریابی به شمار می‌روند، فقط به یاد داشته باشید که پیش از انتخاب تابلو تبلیغاتی برای کسب‌وکار خود با متخصصان این حرفه مشورت کنید.

ترکیب حروف استیل و پلکسی گلاس/ تابلو پلکسی
ترکیب حروف استیل و پلکسی

شناسایی

گاهی اوقات، تابلوهایی را مشاهده می‌کنید که برای معرفی یک مکان خاص به کار می‌روند. این تابلوها معمولاً شما را به سوی مؤسسه‌های تجاری یا مکان‌های عمومی مانند پارک‌ها، بازارها و کلیساها راهنمایی می‌کنند. انواع تابلو تبلیغاتی کسب‌وکارها نیز تابلوهای شناسایی به شمار می‌روند، زیرا هدف اصلی آن‌ها نشان دادن محل یک مؤسسه خاص به شما است.

ساخت و نصب تابلو کامپوزیت با حروف استیل طلایی
ساخت و نصب تابلو کامپوزیت با حروف استیل طلایی

تابلو تبلیغاتی

در پایان، انواع تابلو تبلیغاتی برای اطلاع‌رسانی عمومی تبلیغات، افتتاح یک مکان جدید یا رویدادی که قرار است در یک کسب‌وکار رخ دهد، استفاده می‌شود. تابلو تبلیغاتی می‌تواند هر چیزی را نشان دهد: از یک فروش ساده گرفته تا جشنواره‌ای که برندهای مختلفی در آن شرکت می‌کنند.

تابلوهای حرفه‌ای بخش محوری و مهم هر کسب‌وکاری هستند. اگر به تابلو تبلیغاتی حرفه‌ای نیاز دارید، با کارشناسان ما در تابلو سازی ژیوار تماس بگیرید تا گروه خبره ما بهترین نوع را مطابق با نیاز و سفارش شما برایتان طراحی و تولید کند.

تابلو تبلیغاتی ساعت موند
تابلو تبلیغاتی ساعت موند

تابلو سازی ژیوار

تابلو سازی ژیوار یکی از فعالان برجسته در زمینه طراحی، ساخت و نصب انواع تابلو چلنیوم و تابلو تیلبغاتی، در این مقاله اطلاعاتی را در مورد تابلو تبلیغاتی و مزایای آن فراهم کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر یا آگاهی از قیمت محصولات و نیز سفارش محصول مورد نظر خود می‌توانید با استفاده از بخش تماس با ما با کارشناسان ما مشورت کرده و اطلاعات لازم را دریافت کنید.

اجرا نما و تابلو کامپوزیت نمایندگی سامسونگ
اجرای نما و تابلو کامپوزیت نمایندگی سامسونگ