تابلو راهنمای طبقات و کاربرد آنها

در شهرهای بزرگ و پیچیده امروز که ساختمان‌های بزرگی در خود دارند، استفاده از کاربرد تابلو راهنمای طبقات بهترین راهنما برای مراجعه‌کنندگان به ساختمان‌های اداری، تجاری، مسکونی، ساختمان پزشکان و غیره است که به‌صورت معمول در ورودی اصلی و ورودی هر طبقه نصب می‌شود. تابلو راهنمای طبقات برای راهنمایی و نشان دادن مسیر به مراجعین و نیز جلوگیری از سردرگم شدن آن‌ها در ساختمان‌ها استفاده می‌شود.

علاوه بر این، استفاده از این تابلوها سبب می‌شود مراجعه‌کنندگان اتاق‌های مورد نظرشان را به‌راحتی بیابند و برای یافتن آن اتاق در جلوی اتاق‌های دیگر – برای پرسش مسیر – ازدحام نکنند.

نمونه ای از یک تابلو راهنمای طبقات
تابلو راهنمای طبقات ساختمان

تابلو راهنمای طبقات در ورودی‌ها و محل‌های توزیع متصل می‌شود و بخش‌های مختلف ساختمان یا محوطه را معرفی می‌کند. استفاده از این تابلوها در ورودی مراکزی که مراجعین به‌راحتی نمی‌توانند مسیر و مکان‌ها را بیابند، اهمیت زیادی دارد و علاوه بر این، می‌توانند جهت حرکت را نیز به مراجعه‌کنندگان نشان دهند.

در سال‌های اخیر، تابلو راهنمای طبقات در شکل‌ها و اندازه‌های متنوعی طراحی و ساخته شده‌اند، به طوری که بسیاری از مراکز اداری، درمانی و خدماتی برای کاهش هزینه‌های خود انواع تابلو راهنمای طبقات به ارزان‌ترین شکل ممکن را سفارش داده‌اند و معیارهای استاندارد و کیفیت را فدای بهای اندک آن کرده‌اند که بدون شک انجام این کار اشتباه بزرگی است.

تابلو راهنما کیلینک پزشکی
تابلو راهنما کیلینک پزشکی

تأثیر استفاده از تابلو راهنمای طبقات

کاربرد تابلو راهنمای طبقات یکی از مؤثرترین راه‌ها برای راهنمایی افراد و نمایش اطلاعات و کاربردهای اتاق‌های موجود در هر ساختمانی است. بدون استفاده از تابلو راهنمای طبقات و یا علائم راهنمای مناسب در فضاهای داخلی و خارجی ساختمان‌ها، بازدیدکنندگان به‌راحتی سردرگم می‌شوند.

هنگامی که برای انجام کارهای خود به یک اداره یا بیمارستان و یا هر مجتمع بزرگی مراجعه می‌کنید، بدون شک تابلو راهنمای طبقات اولین چیزی است که به دنبال آن می‌گردید. این تابلوها موقعیت هر دفتری را نشان داده و به شما کمک می‌کنند تا مسیر خود را به‌راحتی پیدا کنید و در نتیجه باعث کاهش ترافیک در مکان مورد نظر می‌شوند.

تابلو راهنما ساختمان
تابلو راهنما ساختمان

علاوه بر این، طرح و تابلوی راهنما ظاهر و نمای داخلی لابی را نیز تا حدودی شکل می‌دهد. گروه تابلو سازی ژیوار انواع تابلو راهنمای طبقات در طرح‌ها و رنگ‌های مختلف را بر اساس سلیقه و نیاز مشتری و نیز شرایط محیط، برای استفاده در محیط‌های گوناگون و با کاربری‌های خاص طراحی و تولید می‌کند. طراحی و تولید این تابلوها به گونه‌ای است که به‌راحتی می‌توانید آن‌ها را نصب کنید و در هر زمانی که نیاز باشد، آن‌ها را می‌توان به‌روز کرد و به همین دلیل برای استفاده در مکان‌هایی که امکان تغییر کاربری در آن‌ها زیاد است، بسیار مناسبند.

تابلو راهنما
تابلو راهنما

تابلو سازی ژیوار

تابلو سازی ژیوار یکی از فعالان برجسته در زمینه طراحی، ساخت و نصب انواع تابلو چلنیوم و
تابلو تیلبغاتی، تابلو لایت باکس، تابلو پلکسی گلاس، تابلو استیل و غیره، در این مقاله اطلاعاتی را در مورد
تابلو راهنمای طبقات ساختمان برایتان فراهم کرده است.
برای کسب اطلاعات بیشتر یا آگاهی از قیمت محصولات و نیز سفارش محصول مورد نظر خود می‌توانید
با استفاده از بخش تماس با ما با کارشناسان ما مشورت کرده و اطلاعات لازم را دریافت کنید.

پروژه نظام پزشکی
پروژه نظام پزشکی