تابلو ‌سازی یکی از اصلی‌ترین راه‌های ارتباطی و جذب مشتری

مزایا تابلوسازی یکی از کاربردی‌ترین ابزارها و واسطه‌ها برای بازاریابی و جذب مشتری و نیز افزایش درآمد برای اصناف مختلف است که در سرتاسر دنیا توجه زیادی را به خود جلب کرده است. انواع تابلوهای تبلیغاتی از قبیل تابلوهای روان، تابلو چلنیوم، تابلو استیل و لایت باکس، تابلو پلکسی و غیره محصولاتی هستند که در این حرفه از جمله تابلو سازی ژیوار طراحی و تولید می‌شوند.

نمونه ای از تابلو لایت باکس
تابلو لایت باکس

تابلو سازی و تبلیغات محیطی

تابلو سازی یکی از صنعت‌های مهم در دنیای گسترده تبلیغات است که در دنیای رقابتی کسب‌وکار امروزی توجه زیادی را به خود جلب کرده است. درواقع، تابلو تبلیغاتی نوعی ارتباط دیداری میان مردم و صاحبان کسب‌وکار است که از زمان‌های بسیار دور این نوع راه ارتباطی در میان عموم مرسوم بوده است و صاحبان کسب‌وکارها تلاش کرده‌اند از این طریق اطلاعات مناسبی برای مشتریان احتمالی خود فراهم کنند. راه اصلی برای فراهم کردن این ارتباط، حرفه تابلو سازی و استفاده از تجربه و تخصص آن‌هاست.

ساخت و نصب تابلو فلکسی
ساخت و نصب تابلو فلکسی

امروزه، تابلو سازی به یکی از صنعت‌های مهم در دنیا تبدیل شده است. امروزه از تابلو به عناوین مختلف مانند تابلوهای تبلیغاتی، تابلوهای راهنما، جاده‌ای و غیره  استفاده می‌شود. بدون شک، برای ساخت تابلو تبلیغاتی به تجربه و اطلاعات مورد نیاز مربوط به صنف تابلو سازی نیاز است و بدون این تجربه و مهارت، نتیجه خوبی به دست نخواهد آمد.

انواع تابلو‌های تبلیغاتی در کارگاه‌های تابلو سازی غالباً توسط تابلو‌سازهای ماهر ساخته می‌شوند. در زمان‌های گذشته، تابلو به‌صورت علامت و حک کردن روی سنگ‌ها ساخته می‌شد. افرادی متخصص، علامت‌های خاصی را روی سنگ‌ها حک می‌کردند و درواقع این کارها را برای امرار معاش خود انجام می‌دادند که امروزه و متناسب با گذر زمان و پیشرفت فناوری، این نوع فعالیت تابلو سازی نام گرفته است.

نمونه ای از یک تابلو چلنیوم
تابلوسازی حروف چلنیوم

کسب‌وکارها باید با تابلوسازی تعامل داشته باشند

مزایا تابلوسازی یکی از صنوف خدماتی است که به‌جرئت می‌توانیم بگوییم هر کسب‌وکاری برای پیشرفت و افزایش مشتریان و در نتیجه افزایش درآمد، باید با حرفه تابلو سازی تعامل مناسبی داشته باشد. درواقع،  می‌توان گفت که تابلو تبلیغاتی یکی از اصلی‌ترین راه‌های ارتباطی و جذب مشتری برای ارائه خدمات کسب‌وکار است.

مالکان کسب‌وکار برای تبلیغات مؤثر و مفید باید عوامل مهمی‌ را در نظر داشته باشند. با توجه به اینکه امروزه در کارگاه‌های تابلو سازی تابلوهای تبلیغاتی متنوعی طراحی و ساخته می‌شوند، بهتر است مشتریان تابلو تبلیغاتی را انتخاب کنند که با شغل مورد نظر از نظر جذب مشتری متناسب باشد. به‌عنوان‌مثال، نوع فونت، رنگ و نورپردازی تابلو مغازه فست فود با تابلو بانک‌ها، تابلو شرکت‌ها و دیگر سازمان‌های دولتی کاملاً متفاوت است و بدون شک، یک گروه تابلو سازی مجرب این نکته و تفاوت‌ها را به‌خوبی خواهد دانست.

نمونه حروف پلکسی
نمونه حروف پلکسی

نیازمندی‌های یک حرفه تابلو سازی خوب

برای راه‌اندازی یک کارگاه تابلوسازی، علاوه بر مواردی مانند تجربه‌ کاری و استخدام نیروی انسانی مجرب به سرمایه‌گذاری و خرید ابزارها و دستگاه‌های متنوع با کارایی‌های متفاوت مانند دستگاه لیزر، دستگاه CNC، دستگاه حروف ساز چنلیوم، دستگاه حروف ساز وکیوم و نیاز دارید.

تابلو‌های حروف برجسته، تابلو چنلیوم، تابلو نئون پلاستیک، تابلو استیل، تابلو لایت باکس، تابلو فلکسی فیس، تابلو کامپوزیت، تابلو ترموود و بسیاری از تابلو‌های متنوع دیگر از خدمات کارگاه‌های تابلو سازی هستند که با توجه به نوع فعالیت و شغل موردنظر طراحی و ساخته می‌شود. در آخر، به این نکته توجه داشته باشید که هنر تابلوسازی با توجه به تنوع رنگ‌ها، طرح‌ها و نورپردازی‌ها هیچ حد مرزی نخواهد داشت و گروه‌های با تجربه تابلوسازی قادرند با در نظر داشتن عناوین ذکر شده تابلوهای تبلیغاتی گوناگونی را برایتان طراحی و تولید کنند.

حروف پلکسی گالری فرش علاالدین و دید در شب آن
حروف پلکسی گالری فرش علاالدین و دید در شب آن

تابلو سازی ژیوار

مزایا تابلوسازی  یکی از فعالان برجسته در زمینه طراحی، ساخت و نصب انواع تابلو چلنیوم و
تابلو تیلبغاتی، در این مقاله اطلاعاتی را در مورد حرفه تابلوسازی فراهم کرده است. برای کسب
اطلاعات بیشتر یا آگاهی از قیمت محصولات و نیز سفارش محصول مورد نظر خود می‌توانید
با استفاده از بخش تماس با ما با کارشناسان ما مشورت کرده و اطلاعات لازم را دریافت کنید.