تابلو سازی پلکسی

تابلو سازی پلکسی- مجموعه عظیم تابلوسازی ژیوار با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع تابلو سازی پلکسی را با ارزانترین قیمت در بین تابلوسازی ها تا 30% تخفیف ویژه در اختیار خریداران قرار می دهد در این مقاله به موضوعات نمونه تابلو پلکسی- تابلو لیزری پلکسی- قیمت تابلو پلکسی- تابلو پلکسی چیست- نمونه تابلو شرکت- ساخت تابلو پلکسی- تابلو چلنیوم– حروف برجسته پلکسی که تخصص مجموعه بزرگ تابلوسازی ژیوار می باشد خواهیم پرداخت.

تابلو سازی پلکسی – تابلوسازی ژیوار هم اکنون با بیش از 15 سال سابقه درخشان در طراحی و ساخت انواع تابلو چلنیوم – تابلو پلکسی – تابلو استیل تابلو راهنمای طبقات – تابلو لایت باکس – تابلو کامپوزیت – تابلو نئون – تابلو مغازه و تابلو فلزی فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع نمونه تابلو پلکسی- تابلو لیزری پلکسی- قیمت تابلو پلکسی- تابلو پلکسی چیست- نمونه تابلو شرکت- ساخت تابلو پلکسی- تابلو چلنیوم- حروف برجسته پلکسی خواهیم پرداخت.

ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع تابلو سازی پلکسی را باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و… می باشیم.

تابلو سازی پلکسی- مجموعه عظیم تابلوسازی ژیوار همچنین افتخار خود می داند که در ارائه و فروش انواع تابلو سازی پلکسی در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نمونه تابلو پلکسی- تابلو لیزری پلکسی- قیمت تابلو پلکسی- تابلو پلکسی چیست- نمونه تابلو شرکت- ساخت تابلو پلکسی- تابلو چلنیوم- حروف برجسته پلکسی با ما همراه باشید.

ما در مجموعه بزرگ تابلوسازی ژیوار با بیش از 15 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از تابلو سازی پلکسی را در مجموعه تابلوسازی ژیوار بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

تابلو سازی پلکسی و تابلوسازی حروف برجسته پلاستیکی در مجموعه تابلوژیوار بسیار با دقت و شرایط ویژه طراحی و تولید میگردد علاوه بر کیفیت بالا و منحصر به فرد تابلو سازی پلکسی تولید شده توسط این مجموعه  با افتخار اعلام می نماییم که 30% تخفیف ویژه را برای شما خریداران در نظر گرفته اییم.

تابلوهای پلکسی و تابلوسازی حروف برجسته پلاستیکی یکی از رایج ترین تابلو های حروف برجسته تابلوهای پلکسی در ایران میباشند. اینگونه تابلوها از جنس پلکسی گلاس  و دور تا دور پلکسی در رنگ های متنوع قابل اجرا خواهد بود. نورپردازی در این تابلو ها از طریق ال ای دی و یا اس ام دی  انجام می پذیرد. تابلو های پلکسی گلاس قابل اجرا بر روی انواع کامپوزیت، سنگ، ترموود، MDF، PVC  و… میباشند.

تابلو سازی پلکسی و تابلوسازی حروف برجسته پلاستیکی در مجموعه تابلوژیوار بسیار با دقت و شرایط ویژه طراحی و تولید میگردد علاوه بر کیفیت بالا و منحصر به فرد تابلو سازی پلکسی تولید شده توسط این مجموعه با افتخار اعلام می نماییم که 30% تخفیف ویژه را برای شما خریداران در نظر گرفته اییم.
تابلو سازی پلکسی و تابلوسازی حروف برجسته پلاستیکی در مجموعه تابلوژیوار بسیار با دقت و شرایط ویژه طراحی و تولید میگردد علاوه بر کیفیت بالا و منحصر به فرد تابلو سازی پلکسی تولید شده توسط این مجموعه با افتخار اعلام می نماییم که 30% تخفیف ویژه را برای شما خریداران در نظر گرفته اییم.

 

تابلو سازی پلکسی نوعی پلاستیک می باشد که ظاهری بسیار شفاف و شبیه به شیشه دارد.جنس پلکسی گلاس از نوعی پلی کربنات شفاف می باشد که نوعی پلیمر است.از دیگر ویژگی های پلکسی، مقاومت زیاد آن نسبت به شیشه است.

پلکسی گلاس به صورت صفحاتی با ابعاد cm 180 × cm 120 به بازار ارائه می شود.از کابردهای آن می توان در تابلوسازی نام برد.پلکسی گلاس در دو نوع مات و شفاف در رنگ های مختلف تولید می شود و دارای ضخامت ها بینmm 1  تا  mm40 می باشد.از این رو متریال مناسبی برای حروف سازی در صنعت تابلوسازی است.

در طرفین صفحات پلکسی گلاس معمولاً برچسبی مقوایی چسبیده شده که کار محافظت از این ورقه ها را در برابر گرد و خاک انجام می دهد. از این لایه می توان برای خط کشی و مشخص نمودن محل برش نیز استفاده نمود. برای برش پلکسی ۲ روش وجود دارد.استفاده از کاتر مخصوص برش پلکسی و دستگاه برش CNC اما بهتر است برش ها توسط دستگاه انجام شود.چون در دستگاه برای برش از اشعه لیزر استفاده می  شود،به همین خاطر برشها دقیق تر،تمیز تر و ظریف تر خواهد بود و در نتیجه کیفیت کار بالا می رود.

تابلو سازی پلکسی حروف پلاستیک – پلکسی گلاس

تابلو سازی پلکسی تا 30% تخفیف قیمت خرید|فروش طراحی اجرا
تابلو سازی پلکسی تا 30% تخفیف قیمت خرید|فروش طراحی اجرا

تابلو تبلیغاتی حروف پلاستیک پلکسی گلاس نوعی از حروف برجسته هايي است که سطح رویی حروف از جنس پلکسی گلاس رنگي باشد و لبه ها یا دور حروف نيز از جنس پلکسي گلاس باشد که به این تابلو های تبلیغاتی تابلو حروف پلاستيک گفته ميشود. درون تابلو حروف پلاستيک براي روشنايي ان میتوان از اس ام دي استفاده کرد.

تابلو سازی پلکسی برای حروف برجسته و لوگو

حروف برجسته از جنس ورق های شفاف آکرولیک که با برند پلکسی گلاس شناخته شده اند تابلو پلکسی را شکل می دهند. از این حروف برای ساخت سردرب و نمای مغازه ها فروشگاه ها و سازمان ها استفاده می شود.

حروف برجسته پلاستیک در برابر عوامل جوی محیطی مقاوم است در نتیجه نصب در فضای بیرونی آسیبی به تابلو نمیزند.

ورق های اکرولیک در ابعاد استاندارد و  ۱۸۳*۱۲۲ سانتی متر تولید می شوند. این ورق ها از لحاظ رنگ بندی تمام طیف های رنگی را دارا هستند به همین دلیل برای ساخت تابلوهای سازمانی که ملزم به رعایت رنگ بندی هستند مناسب می باشند.

آکرولیک ضخامت های مختلفی دارد که بستگی به محصول مورد نظر انتخاب می شود. اما برای تابلو پلکسی معمولا ضخامت ۳ میل کافی می باشد و نور مناسبی از خود عبور می دهد.

هم لبه ی حروف و هم روی حروف برجسته تابلو پلکسی را  با ورق آکرولیک می سازند. برای لبه ها معمولا احتیاج به برش به شکل نوار های ۹ و ۱۱ سانتی هست. اما بر خلاف چلنیوم، تابلو پلکسی با برجستگی های غیر از این هم امکان ساخت دارد.

تابلو سازی پلکسی- در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ تابلوسازی ژیوار تمام تلاش خود را به کار گرفته اییم تا بتوانیم انواع تابلو چلنیوم – تابلو پلکسی – تابلو استیل – تابلو راهنمای طبقات – تابلو لایت باکس – تابلو کامپوزیت – تابلو نئون – تابلو مغازه و تابلو فلزی را با ارزانترین قیمت و تا 30% تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر شرکت های فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم.

مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از تابلو چلنیوم – تابلو پلکسی – تابلو استیل – تابلو راهنمای طبقات – تابلو لایت باکستابلو کامپوزیت – تابلو نئون – تابلو مغازه و تابلو فلزی را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 02177792267 – 09129613802  تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.