تابلو لایت باکس و چند توصیه در مورد آن

ساخت تابلو لایت باکس به‌عنوان یکی از بهترین استراتژی‌های بازاریابی شناخته شده است، زیرا می‌تواند توجه مشتریان احتمالی را تا حد زیادی به خود جلب کند. این نوع تابلو تبلیغاتی تقریباً در هر جایی مشاهده می‌شود و در مکان‌های عمومی مانند ایستگاه‌های قطار، فروشگاه‌های خرده‌فروشی، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و مراکز خرید می‌توانید آن را مشاهده کند. تابلوسازی ژیوار در این مقاله توصیه‌هایی را برایتان فراهم کرده است تا با تابلو لایت باکس و نحوه خرید آن آشنایی بیشتری پیدا کنید.

نمونه ای از تابلو لایت باکس
تابلو لایت باکس

به طور کلی، تابلو لایت باکس به صورت نورپردازی با LED یا چشمک‌زن فروخته می‌شود. برای بازاریابی این محصولات اسامی متعددی به کار می‌رود اما در نهایت، یک کار را انجام می‌دهند و آن نیز جلب توجه مشتریان احتمالی است. شما می‌توانید تابلو لایت باکس را به صورت آماده یا به صورت سفارشی‌سازی تهیه کنید و در برخی از انواع آماده ممکن است عبارت‌هایی از پیش رویشان نوشته شده باشد، در حالی که روی انواع تابلو لایت باکس آماده متونی نوشته می‌شود که شما آن را سفارش می‌دهید.

انتخاب تابلو لایت باکس با توجه به شرایط و نیازمندی‌ها

انواع مختلفی از تابلو تبلیغاتی وجود دارند که شما می‌توانید بسته به نوع نیازهایتان یا شرایط محیط کارتان نوعی از ساخت تابلو لایت باکس  را انتخاب کنید که روی آن با متن قرمز، متن سبز یا متن فلورسنت نوشته شده باشد. علاوه بر این‌ها، می‌توانید تابلوهایی را انتخاب کنید که متن چشمک‌زن دارند یا آن را در یک متن ممتد نمایش می‌دهند. پیش از انتخاب نوع متن، باید بدانید که کدام مدل کارآمد است و به درد کارتان می‌خورد. برای مثال،  انواع چشمک‌زن آن برای جذب جوانان مناسب هستند، در حالی که تابلو لایت باکس با نور ثابت برای جذب بزرگ‌ترها مناسب‌تر است.

تابلو لایت باکس
تابلو لایت باکس

تابلوهای دارای نور LED با ضخامت‌های مختلفی طراحی و تولید می‌شوند و ضخامت این تابلوها در بیشتر وقت‌ها دوام آن را نشان می‌دهد. اگر می‌خواهید برای کسب‌وکار خود یک تابلو لایت باکس مقاوم و بادوام را انتخاب کنید، شاید یک تابلو 45 تا 65 میلی‌متری برایتان مناسب باشد. علاوه بر این، هدف از تابلو لایت باکس این است که افراد بتوانند تصمیم بگیرند چه ضخامتی برای کارشان مناسب است.

تابلو لایت باکس کیفیت‌های مختلفی دارد. قیمت این نوع تابلو تبلیغاتی کیفیت محصول را نشان می‌دهد. برای مثال، تابلوهای با چراغ‌های چشمک‌زن تابلوهای مقرون‌به‌صرفه و متناسب با بودجه هستند در حالی که تابلوهای با رنگ‌های متعدد که روشنایی حداکثری دارند، تابلوهای بسیار باکیفیتی هستند.

نمونه ای از تابلو لایت باکس
تابلو لایت باکس

تابلوهای آماده و سفارشی

هر دو نوع تابلو لایت باکس آماده و سفارشی ساز را می‌توانید به صورت اینترنتی بخرید و مزیت خرید اینترنتی این تابلوها آن است که می‌توانید با تولیدکننده و فروشنده به صورت آنلاین گفتگو کنید و در مورد انتخاب تابلو مناسب بهترین تصمیم را بگیرید. اگر در فکر خرید آنلاین تابلو لایت باکس هستید، می‌توانید به بخش محصولات ما رفته و نمونه‌های این محصول را در وب سایت ما مشاهده کنید.

به عنوان روشی دیگر، می‌توانید از کارشناسان ما بخواهید تصاویری را از طریق ایمیل برایتان ارسال کنند. به یاد داشته باشید که این نوع تابلو تبلیغاتی می‌تواند به شما کمک کند مشتریان خوبی را برای کسب‌وکار خود جلب کنید، به شرط آن که تابلوی مناسبی را برای کار خود انتخاب کنید.

لایت باکس آلومینیومی
لایت باکس آلومینیومی

سخن آخر

تابلو سازی ژیوار مفتخر است برای کسب‌وکارتان محصولات و تابلوهای تبلیغاتی باکیفیتی را طراحی و تولید کند. درواقع، قصد داریم به شما کمک کنیم نیازهای خود را بهتر بشناسید و بتوانید برای خود بهترین محصول را انتخاب کنید. تابلو سازی ژیوار برای محصولات خود همواره از بهترین و باکیفیت‌ترین مواد اولیه استفاده کرده است تا محصولات سفارشی و مناسبی را برای مشتریان خود فراهم کند. ما می‌توانیم تابلوهای ایدئال را برایتان طراحی و تولید کنیم تا محصولات و خدمات خود را برای مشتریانتان تبلیغ کنید.

لایت باکس کریستالی
لایت باکس کریستالی

تابلو سازی ژیوار

تابلو سازی ژیوار یکی از فعالان برجسته در زمینه طراحی، ساخت و نصب انواع تابلو چلنیوم و
تابلو تیلبغاتی، در این مقاله اطلاعاتی را در مورد تابلو لایت باکس و مزایای آن فراهم کرده است. برای کسب
اطلاعات بیشتر یا آگاهی از قیمت محصولات و نیز سفارش محصول مورد نظر خود می‌توانید
با استفاده از بخش تماس با ما با کارشناسان ما مشورت کرده و اطلاعات لازم را دریافت کنید.

تابلو لایت باکس
لایت باکس

لینک مقاله منبع:

http://ezinearticles.com/?Tips-to-Purchase-a-Lightbox-Sign&id=6753947