تابلو مدیریت تا 30% تخفیف قیمت خرید فروش طراحی اجرا نصب

تابلو مدیریت – مجموعه عظیم تابلوسازی ژیوار با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع تابلو مدیریت  را با ارزانترین قیمت در بین تابلوسازی ها تا 30% تخفیف ویژه در اختیار خریداران قرار می دهد در این مقاله به موضوعات تابلو شرکتی- تابلو اتاق مدیریت- تابلو درب ورودی- تابلو عنوان اتاق- تابلو درب اتاق اداری- تابلو فلزی مطب- تابلو پشت در مطب- قیمت تابلو مطب که تخصص مجموعه بزرگ تابلوسازی ژیوار می باشد خواهیم پرداخت.

متن: تابلو مدیریتتابلوسازی ژیوار هم اکنون با بیش از 15 سال سابقه درخشان در طراحی و ساخت انواع تابلو چلنیوم – تابلو پلکسی – تابلو استیلتابلو راهنمای طبقات – تابلو لایت باکس – تابلو کامپوزیت – تابلو نئون – تابلو مغازه و تابلو فلزی فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع تابلو شرکتی- تابلو اتاق مدیریت- تابلو درب ورودی- تابلو عنوان اتاق- تابلو درب اتاق اداری- تابلو فلزی مطب- تابلو پشت در مطب- قیمت تابلو مطب خواهیم پرداخت.

ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع تابلو مدیریت  را باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و… می باشیم.

تابلو مدیریت – مجموعه عظیم تابلوسازی ژیوار همچنین افتخار خود می داند که در ارائه و فروش انواع تابلو مدیریت  در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تابلو شرکتی- تابلو اتاق مدیریت- تابلو درب ورودی- تابلو عنوان اتاق- تابلو درب اتاق اداری- تابلو فلزی مطب- تابلو پشت در مطب- قیمت تابلو مطب با ما همراه باشید.

ما در مجموعه بزرگ تابلوسازی ژیوار با بیش از 15 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از تابلو مدیریت را در مجموعه تابلوسازی ژیوار بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

تابلو مدیریت در مجموعه تابلوژیوار دارای 30% تخفیف و زیر قیمت تمام تابلوسازی های سراسر کشور می باشد شما میتواند جهت مشاوره قبل خرید از تابلو مدیریت با تخفیف استثنایی ارائه شده توسط تابلوژیوار بهره مند شوید

تابلو مدیریت ژیوار در متریال مختلف در طرح‌ها و رنگ‌های متنوع قابل سفارش است. این تابلوها قابل سفارش در سایزهای متنوع متناسب با فضای اداری شما می‌باشد.

همچنین می‌توانید لوگو و یا نام شرکت خود را بر روی آن‌ها حکاکی کرده و یا با پلاک جداگانه نصب کنید. تابلوهای راهنمای طبقات ژیوار با فونت‌های استاندارد نوشته شده است که شما می‌توانید در صورت نیاز فونت را به سلیقه خود تغییر دهید.

انواع تابلوهای داخلی ساختمان ژیوار:

 • تابلو اعلانات
 • تابلوی سمت اشخاص
 • تابلو معرفی نام اشخاص
 • تابلو مراکز آموزشی
 • تابلوهای اطلاع رسانی درساختمان
 • تابلوهای هدایت مسیر
 • تابلوهای ایمنی
 • تابلو راهنمای طبقات
 • تابلو سر درب اتاق‌ها
 • تابلو معرفی جایگاه
 • تابلو معرفی بخش های مختلف ادارات و سازمان‌ها

نقاط قوت تابلو مدیریت ژیوار:

 • مناسب برای کلیه فضاها
 • قابل جابجایی
 • کیفیت و ماندگاری بالا
 • قابلیت شخصی‌سازی متناسب با سازمان مورد نظر
 • ظرافت و زیبایی

تابلو داخلی ساختمان:

تابلوهای داخلی ساختمان برای هدایت ارباب‌رجوع به قسمت‌های مختلف ساختمان بکار می‌رود از جمله تابلو راهنمای طبقات اداری، تابلو های راهنمای طبقات ساختمان‌ها، تابلو راهنمای مراکز آموزشی، تابلو راهنمای مراکز درمانی، تابلو راهنمای مراکز تجاری،، تابلو راهنمای فضای باز، تابلوی مراجعین سازمان ها و… که با نصب آن در ورودی‌ها، قسمت لابی، و سردرب اتاق‌ها کار شناسایی طبقات و واحد ها را برای مراجعین آسان می‌کند.

به‌طورکلی این تابلوها جزو ملزومات ساختمان‌های اداری، بیمارستان‌ها و دیگر اماکن عمومی و خصوصی و شرکت‌ها است. نصب این نوع ساین‌ها در ادارات و سازمان‌ها باعث سهولت ارتباط میان ارباب رجوع  و کارکنان می‌گردد. تابلو رومیزی تاثیر بسزایی در معرفی غیر مستقیم افراد دارد.

تابلو مدیریت – در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ تابلوسازی ژیوار تمام تلاش خود را به کار گرفته اییم تا بتوانیم انواع تابلو چلنیوم – تابلو پلکسی – تابلو استیل – تابلو راهنمای طبقات – تابلو لایت باکس – تابلو کامپوزیت – تابلو نئون – تابلو مغازه و تابلو فلزی را با ارزانترین قیمت و تا 30% تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر شرکت های فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم.

مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از تابلو چلنیوم – تابلو پلکسی – تابلو استیل – تابلو راهنمای طبقات – تابلو لایت باکستابلو کامپوزیت – تابلو نئون – تابلو مغازه و تابلو فلزی را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 02177792267 – 09129613802  تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.