تابلو کامپوزیت سفید

تابلو کامپوزیت سفید – مجموعه عظیم تابلوسازی ژیوار با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع تابلو کامپوزیت سفید را با ارزانترین قیمت در بین تابلوسازی ها تا 30% تخفیف ویژه در اختیار خریداران قرار می دهد در این مقاله به موضوعات تابلو برق کامپوزیت – تابلو کامپوزیت طرح چوب – خرید کامپوزیت تابلو – تابلو کامپوزیت مشکی – ساخت تابلو کامپوزیت – نمونه تابلوهای کامپوزیت – انواع تابلو چلنیوم – ورق کامپوزیت که تخصص مجموعه بزرگ تابلوسازی ژیوار می باشد خواهیم پرداخت.

تابلو کامپوزیت سفید- تابلوسازی ژیوار هم اکنون با بیش از 15 سال سابقه درخشان در طراحی و ساخت انواع تابلو چلنیومتابلو پلکسیتابلو استیلتابلو راهنمای طبقات – تابلو لایت باکس – تابلو کامپوزیت – تابلو نئون – تابلو مغازه و تابلو فلزی فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع تابلو برق کامپوزیت – تابلو کامپوزیت طرح چوب – خرید کامپوزیت تابلو – تابلو کامپوزیت مشکی – ساخت تابلو کامپوزیت – نمونه تابلوهای کامپوزیت – انواع تابلو چلنیوم – ورق کامپوزیت خواهیم پرداخت.

ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع تابلو کامپوزیت سفید را باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و… می باشیم.

تابلو کامپوزیت سفید – مجموعه عظیم تابلوسازی ژیوار همچنین افتخار خود می داند که در ارائه و فروش انواع تابلو کامپوزیت سفید در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد تابلو برق کامپوزیت – تابلو کامپوزیت طرح چوب – خرید کامپوزیت تابلو – تابلو کامپوزیت مشکی – ساخت تابلو کامپوزیت – نمونه تابلوهای کامپوزیت – انواع تابلو چلنیوم – ورق کامپوزیت با ما همراه باشید.

ما در مجموعه بزرگ تابلوسازی ژیوار با بیش از 15 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از تابلو کامپوزیت سفید را در مجموعه تابلوسازی ژیوار بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

تابلو کامپوزیت امروزه به عنوان تبلیغات مدرن، بسیار مورد استفاده قرار گرفته و یکی از رایج ترین روش‌های ساخت تابلوهای تبلیغاتی است. کامپوزیت در لغت به معنای مخلوط مرکب می‌باشد و به صورت ترکیبی از ورق ­های آماده بوده که از جنس پلی اتیلن و آلومینیوم ساخته شده است. دو ورق آلومینیوم در دو طرف پلی اتیلن قرار گرفته و ورق‌های کامپوزیت ساخته می‌شود. همچنین از مواد دیگری مانند چسب، لایه چسب عایق، لایه رنگ PVDF، لایه رنگ پلی استر و پوشش مناسب از جنس نایلون نیز استفاده می‌شود.

تابلو برق کامپوزیت - تابلو کامپوزیت طرح چوب - خرید کامپوزیت تابلو - تابلو کامپوزیت مشکی - ساخت تابلو کامپوزیت - نمونه تابلوهای کامپوزیت - انواع تابلو چلنیوم - ورق کامپوزیت
تابلو برق کامپوزیت – تابلو کامپوزیت طرح چوب – خرید کامپوزیت تابلو – تابلو کامپوزیت مشکی – ساخت تابلو کامپوزیت – نمونه تابلوهای کامپوزیت – انواع تابلو چلنیوم – ورق کامپوزیت

تابلو کامپوزیت امروزه به عنوان تبلیغات مدرن، بسیار مورد استفاده قرار گرفته و یکی از رایج ترین روش‌های ساخت تابلوهای تبلیغاتی است.
تابلو کامپوزیت امروزه به عنوان تبلیغات مدرن، بسیار مورد استفاده قرار گرفته و یکی از رایج ترین روش‌های ساخت تابلوهای تبلیغاتی است.

کامپوزیت در لغت به معنای مخلوط مرکب می‌باشد و به صورت ترکیبی از ورق ­های آماده بوده که از جنس پلی اتیلن و آلومینیوم ساخته شده است.
کامپوزیت در لغت به معنای مخلوط مرکب می‌باشد و به صورت ترکیبی از ورق ­های آماده بوده که از جنس پلی اتیلن و آلومینیوم ساخته شده است.

تابلو کامپوزیت سفید طلایی طراحی و تولید شده توسط مجموعه بزرگ تابلوژیوار
تابلو کامپوزیت سفید طلایی طراحی و تولید شده توسط مجموعه بزرگ تابلوژیوار

تابلو کامپوزیت سفید طلایی طراحی و تولید شده توسط مجموعه بزرگ تابلوژیوار با 30% تخفیف و زیر قیمت تمام شرکت های تابلوسازی در ایران توسط متخصصین و مهندسین با 15 سال ساقه درخشان در طراحی و تولید تابلو کامپوزیت سفید در خدمت شما مشتریان عزیز می باشد.

سطح آلومینیوم خارجی کامپوزیت با پوشش رزین PVDF پوشانده شده است که عایق خراش و تغییرات جوی و دما و هواست.

نمای کامپوزیت در برابر تغییرات جوی مقاوم است.

از خصوصیات نمای کامپوزیت، ضد حریق و عایق حرارتی بودن آن می باشد.

نمای کامپوزیت ضد زنگ و اکسیداسیون می باشد.

نمای کامپوزیت به هیچ عنوان جاذب گرد و غبار نیست.

زیبایی و درخشندگی این نما باعث ایجاد جلب توجه می شود.

طرح و رنگ نماهای کامپوزیت تنوع متعددی دارند.

سرعت  نصب نمای کامپوزیت بالاست.

نگهداری نمای کامپوزیت بسیار آسان است.

جالب اینکه ورقه های نمای کامپوزیت قابل بازیافت و دوستدار محیط زیست هستند.

عمر طولانی نمای کامپوزیت از ویژگی های مهم آن محسوب می شود.

وزن ورقه های به کار گرفته در نمای کامپوزیت بسیار سبک است.

علاوه بر خصوصیات ذکر شده بالا، سطح مسطح کامپوزیت هر نوع چاپ دیجیتال، استیکر و رنگ آمیزی را می پذیرد.

سطح آلومینیوم خارجی کامپوزیت با پوشش رزین PVDF پوشانده شده است که عایق خراش و تغییرات جوی و دما و هواست
سطح آلومینیوم خارجی کامپوزیت با پوشش رزین PVDF پوشانده شده است که عایق خراش و تغییرات جوی و دما و هواست

کاربرد تابلوهای کامپوزیت :

در صنعت خودروسازی، ساختمان سازی، هواپیما و دیگر صنایع، از این متریال بسیار استفاده می‌شود.  شغل و صنعت دیگری که ورق‌های کامپوزیت در آن بسیار کاربرد دارد، حرفه تابلو سازی است. در صنعت تابلو سازی، این ورق ها بیشتر به جهت نماسازی سردر مکانهای تجاری استفاده می‌شوند که در اصطلاح به آن تابلو کامپوزیت میگویند.

در واقع برای تعریف اصولی و دقیق از کاربرد آن در ساخت تابلو، میتوان گفت که کامپوزیت برای نصب تابلوهای تبلیغاتی، به عنوان یک نمای زیر کار بوده و تکمیل کننده تابلو با هر زمینه دلخواهی می‌باشد. بدنه تابلوی کامپوزیت، از ورقهای کامپوزیت ساخته شده و با استفاده از انواع حروف برجسته، پیام­های تبلیغاتی روی تابلو درج می‌شود.

تابلو کامپوزیت سفید – ساخت تابلوی کامپوزیت برای اولین بار به سال 1969 برمی‌گردد که توسط کشور آلمان بهره برداری شد. امروزه یکی از زیباترین و بروزترین تابلوهای تبلیغاتی که برای زیباسازی نما هم استفاده می‌شود، تابلو کامپوزیت است که برای نماهای ساختمان، تابلو سردر مغازه ­ها و جایگاه های سوخت بسیار کاربرد دارد.

مزیت تابلو کامپوزیت:

این تابلوها دارای آلیاژ مقاوم، سبک و بادوام بوده و بستر مناسبی برای نصب انواع حروف برجسته می‌باشند. همچنین قابل پیاده سازی در رنگ‌های دلخواه و متفاوت هستند. این تابلو در مقابل اشعه ماورا بنفش و شرایط مختلف آب و هوایی مقاوم بوده و دارای خاصیت پاکسازی خودکار در برابر آلودگیهای محیط و گرد و غبار است. به همین علت دائما زیبا و براق جلوه می‌کند و کثیف نمی‌شود. ورق­های کامپوزیت را می‌توان خیلی راحت به شکل و فرم دلخواه تبدیل کرد. این تابلو قابل شست و شو، ضد زنگ، ضد حریق و عایق حرارت می‌باشد.

تابلو کامپوزیت در اقصی نقاط جهان در دسترس بوده و هزینه نصب و اجرای آن نسبت به متریال­های دیگر، کمتر است. به این علت که ورق­های کامپوزیت به صورت آماده هستند، مدت زمان نصب و اجرا این تابلو بسیار کمتر از سایر تابلوها می­باشد.

تابلو کامپوزیت سفید – با توجه به رنگ مورد نظر و ضخامت ورق ­ها، قیمت این تابلوها متفاوت بوده و ورق‌های ضخیم­تر، از کیفیت و دوام بالاتری برخوردار هستند؛ در نتیجه قیمت ورقهای کامپوزیت ضخیم از ورق‌های کامپوزیت نازک بیشتر می‌باشد.

تابلو-کامپوزیت-40 —————————

ساخت تابلوی کامپوزیت سفید با استفاده از حروف برجسته:

با استفاده از متریال کامپوزیت، زمینه حروف این نوع تابلو ساخته می‌شود و نوع حروف به کار رفته،شامل حروف برجسته چلنیوم، حروف برجسته پلاستیکی، حروف برجسته فلزی، حروف برجسته استیل و سایر حروف برجسته است. طراحی تابلو کامپوزیت معمولا ساده یا ترکیبی از چند رنگ مختلف و یا ترکیبی از دو یا سه متریال مختلف می‌باشد.

مارک های موجود در ایران توسط تابلوسازی ژیوار آماده تولید انواع تابلو کامپوزیت سفید می باشد آن هم با قیمت باور نکردنی 30% تخفیف و با بهترین متریال موجود در بازار ایران

  • تی ال باند TLBOND- آلوتک ALUTEK -طلوع باند TOLOOBOND
  • سیگما باند SEGMABOND – آلکواستون ALCOSTON – پرمیوم باند  PREMIUMBOND
  • آلکوباند ALCOBOBD – آلومکس ALUMAX – شاین باندSHAINBOND
  • گلکسی باندGALAXYBOND – سوپرباند SUPERBOND – آلپولیک ALPOLIC
  • آلوتایل ALUTILE – آلوباند ALUBOND  – آلکوبست  ALCOWEST
  • کوپکو COPCO – آلکونام ALUCONAM – اس ام پی باند M.P BOND

تابلو کامپوزیت سفید – در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ تابلوسازی ژیوار تمام تلاش خود را به کار گرفته اییم تا بتوانیم انواع تابلو چلنیوم – تابلو پلکسی – تابلو استیل – تابلو راهنمای طبقات – تابلو لایت باکس – تابلو کامپوزیت – تابلو نئون – تابلو مغازه و تابلو فلزی را با ارزانترین قیمت و تا 30% تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر شرکت های فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم.

مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از تابلو چلنیومتابلو پلکسی – تابلو استیل – تابلو راهنمای طبقات – تابلو لایت باکستابلو کامپوزیت – تابلو نئون – تابلو مغازه و تابلو فلزی را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 02177792267 – 09129613802 تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.