حروف برجسته تابلو

مجموعه عظیم تابلوسازی ژیوار با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع حروف برجسته تابلو را با ارزانترین قیمت در بین تابلوسازی ها تا 30% تخفیف ویژه در اختیار خریداران قرار می دهد در این مقاله به موضوعات قیمت تابلو حروف برجسته چلنیوم-سفارش حروف برجسته-حروف برجسته استیل-ساخت حروف برجسته-قیمت حروف برجسته فلزی-حروف فلزی برجسته-تابلوسازی حروف برجسته-تابلو فلزی برجسته که تخصص مجموعه بزرگ تابلوسازی ژیوار می باشد خواهیم پرداخت.

تابلوسازی ژیوار هم اکنون با بیش از 15 سال سابقه درخشان در طراحی و ساخت انواع تابلو چلنیوم – تابلو پلکسی – تابلو استیل تابلو راهنمای طبقات – تابلو لایت باکس – تابلو کامپوزیت – تابلو نئون – تابلو مغازه و تابلو فلزی فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع قیمت تابلو حروف برجسته چلنیوم-سفارش حروف برجسته-حروف برجسته استیل-ساخت حروف برجسته-قیمت حروف برجسته فلزی-حروف فلزی برجسته-تابلوسازی حروف برجسته-تابلو فلزی برجسته خواهیم پرداخت.

ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع حروف برجسته تابلو را باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و… می باشیم.

مجموعه عظیم تابلوسازی ژیوار همچنین افتخار خود می داند که در ارائه و فروش انواع حروف برجسته تابلو در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت تابلو حروف برجسته چلنیوم-سفارش حروف برجسته-حروف برجسته استیل-ساخت حروف برجسته-قیمت حروف برجسته فلزی-حروف فلزی برجسته-تابلوسازی حروف برجسته-تابلو فلزی برجسته با ما همراه باشید.

ما در مجموعه بزرگ تابلوسازی ژیوار با بیش از 15 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از انواع حروف برجسته تابلو را در مجموعه تابلوسازی ژیوار بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

انواع حروف برجسته در تابلوهای تبلیغاتی

حروف برجسته :

حروف برجسته یکی از ابزارها و تکنیک های طراحی و پیاده سازی انواع تابلو مغازه، تابلو فروشگاهی و یا تابلو شرکتی است که امروزه توسط تابلوسازان جهت ساخت تابلوهای تبلیغاتی به شیوه های متفاوت مورد استفاده قرار می گیرد. کارگاه های تابلوسازی تکنیک های ساخت حروف برجسته را مدیون دستگاه های پیشرفته حروف ساز، دستگاه برش، دستگاه پی وی سی و دستگاه های سی ان سی هستند.

البته ناگفته نماند که پیش از ورود این دستگاه ها نیز امکان ساخت حروف برجسته نه به تنوع امروز، فراهم بود اما روند کار به کندی پیش می رفت و ساخت یک تابلو حروف برجسته مستلزم صرف زمان بیشتری بود.

تابلو مغازه و انواع تابلو تبلیغاتی

 • تابلو حروف برجسته تبلیغاتی :

تابلو حروف برجسته تبلیغاتی به تابلویی اطلاق می شود که حروف مندرج بر روی آن به میزان خاصی برجسته تر شده اند و عمق قابل ملاحظه ای نسبت به زمینه تابلو دارند که به چشم کاملاً مشهود است

 • ساخت تابلو حروف برجسته :

امروزه  استفاده از حروف برجسته غوغایی در صنعت تابلوسازی برای جذب مشتریان بیشتر به راه انداخته است چون استفاده از این حروف برجسته زیبایی تابلوهای تبلیغاتی را چندین برابر می کند. ساخت حروف برجسته با توجه به جنس و نوع مواد مصرفی بکار رفته در تولید به دسته های مختلفی تقسیم بندی شده اند که این حروف با کمک دست و یا دستگاه چلنیوم ساز ساخته می شوند. این حروف به تنهایی زیبایی ایجاد نمی کند.

بلکه ساختاری دو وجهی دارد که در وهله اول حروف برجسته از دیواره یا لبه تابلو تشکیل شده است که این بخش باعث حجیم سازی و برجستگی حروف می شود و بخش دوم رویه تابلو است که  این بخش پوشاننده سطح تابلوست. در واقع تنوع تابلوهای تبلیغاتی حروف برجسته به جنس مواد تشکیل دهنده و ساختار دیواره و بدنه بستگی دارد ما  در مبحث به بررسی تنوع موجود در ساخت حروف برجسته خواهیم پرداخت   :

انواع حروف برجسته :

حروف برجسته در حوزه تابلوسازی تنوع بسیار زیادی دارد که برای ساخت هر کدام از متریال های خاصی استفاده می شود.

 • حروف برجسته پلاستیکی :

در ساخت حروف برجسته نئونی دیواره و رویه این حروف از پلکسی گلس می باشد نه از لبه چلنیوم، استفاده از پلاستیک باعث نوردهی بیشتر حروف می شود اما در عین حال زمانی که از زاویه بغل به آن نگاه می کنیم  از خوانایی آن می کاهد.

برتری دیگری که نسبت به حروف چلنیوم دارد این است که می توانید برای لبه کار، از هر رنگ و برای زیرسازی از هر متریالی استفاده نمایید. از معایب استفاده از این نوع حروف می توان به کمبود مقاومتی آنها اشاره نمود اما اگر استانداردهای لازم برای ساخت و نصب این حروف به طور کامل رعایت شود، می تواند در میزان افزایش دوام و عمر آنها تاثیر گذار باشد.

این نوع حروف با نام های دیگر از جمله نئون پلاستیک، تابلو برجسته پلاستیک و یا ال ای دی پلاستیک نیز در بازار شناخته شده است و ممکن است شما فقط با یک نام آشنایی داشته باشد و اگر نام دیگری از این تابلو را بشنوید گمان نمایید که نوع دیگری از تابلوهای تبلیغاتی است اما همه این نام ها یکسان است. نام دیگر حروف برجسته برجسته نئون پلاستیک، حروف برجسته تمام پلکسی است زیرا هم رویه و هم لبه های حروف از نوعی پلاستیک شفاف به نام پلکسی ساخته می شوند.

قیمت تابلو حروف برجسته چلنیوم-سفارش حروف برجسته
قیمت تابلو حروف برجسته چلنیوم-سفارش حروف برجسته

جدیداً حروف برجسته پلاستیکی به دو شیوه متفاوت دیگر قابل اجراست :

 • حروف برجسته پلاستیک لبه کنشکاف :

برای ساخت حروف نئون پلاستیک لبه کنشکاف، پس از عملیات برش، با استفاده از ابزارهای حروف ساز، یک شکاف با عمقی که تابلوساز در نظر گرفته است، دور تا دور حروف و در امتداد لبه ایجاد می شود و لبه حروف برش داده شده، داخل آن قرار می گیرد. با اعمال این روش بعد از ساخت حروف، نمای تابلو طوری خواهد بود که حروف برجسته کمی به داخل فیکس شده اند.

 • حروف برجسته پلاستیک لبه هندی :

برای ساخت حروف نئون پلاستیک لبه هندی، پس از برش حروف، لبه  پلکسی گلس دور تا دور حروف قرار می گیرد و حروف برش داده شده عیناً روی لبه قرار می گیرند و زمانی که تابلو نصب شد لبه اضافی از سطح حروف نمایان نمی شود.

 • حروف برجسته نئونی شیشه ای :

حروف نئون شیشه ای با استفاده از شیشه های خام و شکل دهی آنها تحت حرارت و گرما و سپس ارتعاش گاز نئون طراحی و پیاده سازی می شوند. برای ساخت تابلو نئون شیشه ای تابلوساز شیشه های خام را با استفاده از حرارت به شکل حروف مدنظر خود شکل می دهد سپس درون شیشه را با گاز نئون پر کرده و با عبور جریان الکتریکی از این شیشه ها نور تولید می شود.

 • حروف برجسته لاسوگاسی :

حروف لاس وگاسی حروفی هستند که در آنها لامپ های اس ام دی با چیدمان منحصر به فردی در کنار یکدیگر جای داده می شوند در واقع فاصله بین لامپ ها نسبت به دیگر تابلوهای تابان کمی بیشتر است و به راحتی می توان برای هر کاراکتر از حروف برجسته لاسوگاسی، رنگ نور متفاوتی را فراهم ساخت.

 • حروف برجسته پیکسلی :

حروف برجسته پیکسلی به حروفی اطلاق می شوند که نمایش افکت های نوری هر حرف از حروف مندرج بر روی تابلو، قابل برنامه ریزی است و به راحتی می توان نوع نمایش افکت های نوری، تعداد پیکسل ها و نحوه قرارگیری آنها را تغییر داد.

این پیکسل ها توانایی تولید 16 میلیون رنگ را دارند و به شکل های متعدد مانند تابلو پیکسلی دایره ای، تابلو پیکسلی مربعی، تابلو پیکسلی انگشتی، تابلو تیوب دیجیتال، اس ام دی آر جی بی آی سی دار، قابلیت پیاده سازی دارند و به عنوان مدرن ترین و پیشرفته ترین تابلو حال حاضر شناخته می شود. علاوه بر حروف می توان از پیکسل ها در پس زمینه تابلوهای حروف برجسته همچون تابلو چلنیوم و تابلو نئون پلاستیک نیز بهره برد.

کلیه پیکسل ها حاوی یکی آی سی هستند که امکان کنترل و نحوه نمایش آنها را می دهند. هر پیکسل به شکل سری به پیکسل بعدی خود وصل شده و از سر دیگر به کنترلر متصل می شوند. در واقع همه پیکسل ها یکسان هستند و تفاوت عمده آنها در نوع آی سی کنترلر، سایز و توان است.

حروف برجسته پیکسلی با استفاده از نرم افزار و کنترلر اجرا می شود و اندازه طول و عرض پیکسل ها از 4 تا 6 سانتی متر متغیر است و فاصله بین پیکسل ها بنا به سفارش مشتریان انجام می شود اما هر چقدر تعداد پیکسل ها بیشتر باشد رزولوشن تصویر بالاتر می رود. حروف برجسته پیکسلی در تابلوهایی که ابعاد بزرگتری دارند جلوه جذابتری را به نمایش می گذارد.

 • حروف برجسته چلنیوم :

در بازار رقابتی امروز این نوع حروف برجسته کاربرد بیشتری نسبت به سایر حروف برجسته دارد و شبیه حروف برجسته پلاستیک است اما استفاده از آلومینیوم به جای پلکسی گلاس زیبایی بیشتری به این حروف می بخشد و به دلیل استفاده از آلومینیوم این حروف از مقاومت بالایی برخوردارند و لبه های چلنیوم دارای نوار اسفنجی گردگیر هستند که مانع نفوذ گرد و غبار و آب به داخل حروف می شوند.

همچنین پس از تولید، روی این حروف را با یک روکش محافظ نایلونی می پوشانند تا مانع هر گونه صدمات ناشی از ساخت و نصب شود و پس از پایان مراحل نصب، این روکشهای نایلونی توسط تکنسین کار براحتی از روی این حروف جدا می شود.

 • حروف برجسته چلنیوم نوراندریک :

در این روش بین حروف و زمینه تابلو فضایی جهت جاسازی لامپ های اس ام دی ایجاد می شود با این روش علاوه بر رویه و لبه های حروف برجسته چلنیوم، یک نور مخفی در زمینه تابلو نیز فراهم می شود.

 • حروف برجسته چلنیوم ساده :

این نوع حروف منجر به ساخت تابلو چلنیوم ساده می شوند که با استفاده از پلکسی گلاس در رنگ های متعدد طراحی و پیاده سازی می شوند. در این روش رویه حروف کاملا ساده و بدون طرح ساخته می شود و دور تا دور حروف نیز پلکسی چسبانده می شود و برای لبه های حروف نیز می توان از لبه چلنیوم به رنگ های مشکی، طلایی و یا نقره ای استفاده نمود.

 • حروف برجسته چلنیوم حاشیه دار :

نوعی از حروف برجسته چلنیوم هستند که دور تا دور حروف برجسته با استفاده از لبه چلنیوم و حاشیه ها با استفاده از ورق پلکسی گلاس در رنگ های مورد سفارش مشتریان طراحی و پیاده سازی می شوند و می توان از انواع ورق کامپوزیت، ورق پی وی سی، چوب ترموود، سنگ و یا شیشه به عنوان زیرساز حروف برجسته چلنیوم حاشیه دار استفاده نمود و به راحتی می توان با استفاده از لامپ های اس ام دی برای این حروف نورپردازی انجام داد و داشتن حاشیه رنگی جلوه جذابتری را برای این حروف نسبت به حروف برجسته چلنیوم ساده فراهم می سازد.

 • حروف برجسته استیل-ساخت حروف برجسته-قیمت حروف برجسته فلزی
  حروف برجسته استیل-ساخت حروف برجسته-قیمت حروف برجسته فلزی

  حروف برجسته چلنیوم ستاره ای :

حروف برجسته چلنیوم ستاره ای نیز با استفاده از پلکسی گلس شفاف و رول چلنیوم ساخته می شوند. تابلوساز جهت ساخت حروف برجسته چلنیوم ستاره ای از دو ورق پلکسی گلس بهره می برد و با ایجاد برش هایی بر روی ورق پلکسی گلس، سبب شکست نور و جلوه جذاب ستاره ای مانند تابلو می شود.

 • حروف برجسته چلنیوم الماسی :

به طور کل به فرآیند سوراخ کاری و پانچ نمودن سطح رویه حروف در ابعاد کوچک و با تراکم بالا، الماسی کردن می گویند و حروف برجسته چلنیوم الماسی قابلیت سوراخ کاری هم بر رویه حروف و هم در بخش لبه های حروف را دارد و می تواند پس از اعمال نور، جلوه جذاب و درخشنده ای همچون الماس را به نمایش بگذارد.

 • حروف برجسته چلنیوم کریستالی :

کریستال همچون شیشه های شکسته در هم بر هم است که بسیار شفاف و درخشان است و با استفاده از مواد جامدی که به شکلی منظم و در کنار هم واقع شده اند تشکیل می شود که از جمله آنها، بلورهای کوارتز آلومینیوم، سیلیسیم، اکسیژن، سرب و گوگرد را می توان نام برد و از ترکیب  اکسید سدیم و اکسید پتاسیم نیز در ساخت شیشه های کریستالی استفاده می شود که ماده ای همچون سرب سبب افزایش ضریب شکست نور در شیشه ها می شوند.

درخشندگی هر چه تمام را برای محصولات کریستالی فراهم می سازند. در ساخت تابلو حروف برجسته کریستالی نیز از دانه های کریستال بهره می برند که پس از روشن شدن تابلو تبلیغاتی می تواند جذابترین و درخشنده ترین نور را به چشم مخاطبان متصاعد نماید.

 • حروف برجسته چلنیوم لترمکس :

لترمکس زیرمجموعه ای از حروف برجسته چلنیوم می باشد و تنها تفاوت آن با حروف برجسته در این است که  بر روی لبه این حروف شکافی یک سانتیمتری ایجاد می کنند که علاوه بر سطح حروف از این شکاف نیز نور ساطع می شود و زیبایی تابلو را چند برابر می کند.

 • حروف برجسته چلنیوم دوبل :

تابلو چلنیوم دوبل به تابلویی اطلاق می شود که برای ساخت حروف برجسته آن از دو پلکسی گلس با دو رنگ متفاوت استفاده می شود که انتخاب رنگ به سلیقه مشتریان بستگی دارد و به راحتی می توانید هر گونه مانور رنگی دلخواه را بر روی این تابلو پیاده سازی نمایید و  برای زیرساز آن هم می توانید از انواع متریال ها نظیر پی وی سی، سنگ، چوب ترموود، چوب ام دی اف و یا متریال های دیگر بهره مند شوید.

 • حروف برجسته فلزی :

همان طور که از نام این حروف پیداست دیواره و رویه این حروف هر دو از جنس فلز می باشد و خود فلز تشکیل دهنده این حروف نیز از جنس برنج، مس، گالوانیزه یا استیل است. در گذشته امکان استفاده از نورپردازی جهت ساخت تابلو فلزی فراهم نبود و این تابلو بیشتر در مکان هایی مورد استفاده واقع می شد که محیط دید کافی را برای نمایش کامل تابلو در برداشت اما امروزه تابلوسازان با بکارگیری ترفندی توانسته اند تابلو فلزی با نورپردازی را به نمایش بگذارند.

روش اجرای این ترفند بدین شکل است که تابلوساز یک فضای یک سانتی متری بین حروف برجسته فلزی و زمینه تابلو ایجاد می کند و در این فضا لامپ های اس ام دی را جاسازی می نماید که پس از نصب و روشن شدن تابلو یک نور مخفی که به اصطلاح تابلو فلزی نور اندریک نام دارد، بر روی تابلو اعمال می شود.

ترفند دیگری که در ساخت تابلو فلزی جهت اعمال افکت های نوری انجام می پذیرد ساخت تابلو فلزی ترکیبی است، در این روش برای ساخت لبه ها از فلز و برای ساخت رویه حروف، از پلکسی گلاس استفاده می شود و به راحتی می تواند نور را به صورت یکنواخت انتشار دهد. تابلو حروف برجسته فلزی  دارای عمر و دوام بلند مدت می باشد.

 • حروف برجسته استیل :

این نوع حروف از جنس استیل ساخته می شوند و به دلیل جنس استیل آن مزایایی همچون زیبایی و براقیت خودکار دارد و هیچ گونه گرد و غبار و آلودگی را به خود جذب نمی کند و سطح آن همیشه زیبا و براق می ماند مزیت دیگر آن این است که هیچ گاه رنگ آن مات و کدر نمی شود و با دوام و مقاوم می باشد.

در گذشته به دلیل اینکه ساخت حروف برجسته استیل به کمک دست تکنسین کار صورت می گرفت و برای برش این حروف از قیچی دستی استفاده می شد باعث ایجاد موج در لبه ها  و لکه در سطح استیل می شد اما امروزه مرحله برش با استفاده از برش لیزری و یا دستگاه سی ان سی، راحت و سریع، بدون کوچکترین نقص صورت می پذیرد و حروف ساخته شده به صورت کاملا زیبا و بدون خطا قابل نصب و پیاده سازی است.

حروف برجسته استیل با استفاده از ورق استیل طراحی و پیاده سازی می شوند. به طور کل دو نوع ورق استیل در بازار جهت ساخت تابلو استیل عرضه می شوند که عبارتند از استیل بگیر و استیل نگیر. برای ساخت تابلو استیل از ورق استیل نگیر که آهنربا را به خود جذب نمی کند استفاده می شوند. ساخت تابلو استیل در گذشته به صورت بدون نور انجام می پذیرفت اما امروزه به شکل تابلو استیل نور اندریک و یا بک لایت طراحی و پیاده سازی می شود.

 • حروف برجسته استیل نئون یا حروف برجسته پلاستیل :

این حروف به صورت ترکیبی با استفاده از متریال های نئون پلاستیک و فلز استیل طراحی و پیاده سازی می شود. در این روش برای ساخت رویه حروف از پلکسی گلاس و لبه ها از استیل استفاده می شود و می تواند همچون تابلو نئون پلاستیک نور را انتشار دهد.

 • حروف برجسته پترن :

حروف پترن به حروفی اطلاق می شود که رویه حروف با استفاده از پلکسی گلاس و در طرح های متعدد اشکال هندسی طراحی و پیاده سازی می شوند. لبه های حروف نیز قابلیت پانچ شدن را دارند و نورپردازی آنها نیز با استفاده از لامپ های اس ام دی انجام می پذیرد و برای ساخت زیرساز از ورق های پی وی سی بهره می برند.

 • حروف برجسته مخمل :

این نوع حروف، حروفی هستند که پس از طراحی و ساخت با استفاده از ابزارها و متریال های متعدد، توسط دستگاه مخمل پاش، یک لایه از جنس الیاف بر روی حروف کشیده می شود. برای این کار مقداری پودر مخمل و چسب مخصوص در داخل دستگاه مخمل پاش ریخته می شود و سپس دستگاه مواد ترکیبی را با ولتاژ بالا به روی حروف می پاشد. حروف مخملی قابلیت اجرا بر روی تابلوهای زیر را دارد و به عنوان تابلو تبلیغاتی با اسامی زیر شناخته می شود.

1) تابلو مخمل چلنیوم

2) تابلو مخمل استیل

3) تابلو مخمل فلزی

4) تابلو مخمل وکیوم

 • حروف برجسته ترکیبی :

این حروف می تواند ترکیبی از متریال های متعدد نظیر چلنیوم، پلکسی، فلز، استیل و پلاستیک باشد.

 • حروف برجسته وکیوم :

به کلیه حروفی که تحت حرارت و گرما شکل می گیرند و قالب سازی می شوند و سپس با استفاده از پمپ های مکنده مندرج در زیر دستگاه کشیده شده و به شکل قالب در می آیند تا حالت سه بعدی پیدا کنند حروف برجسته وکیوم نامیده می شوند که با عنوان تابلو وکیوم و یا تابلو سه بعدی وکیوم در بین اصناف فراخوانی می شوند.

 • حروف برجسته سه بعدی :

این حروف تحت پرس و حرارت و بااستفاده از دستگاه های حروف ساز طراحی و پیاده سازی می شوند که نام دیگر آن حروف برجسته فانتزی است.

 • حروف برجسته آلومینیوم :

حروف برجسته آلومینیومی نیز نوعی دیگر از حروف برجسته فلزی است که بصورت حروف برجسته آلومینیوم رنگی و یا حروف برجسته آلومنیوم طرح دار، با استفاده از ورق آلومینیوم و یا آهن ساخته می شوند و معمولاً برای زمینه نیز از ورق پی وی سی بهره می برند.

در این روش لایه های ابتدا و انتهایی به صورت ساده و لایه های میانی به شکل به اصطلاح استروک به داخل ساخته می شوند و در صورتی که به شکل با نور سفارش داده شوند لامپ های اس ام دی به پشت آهن و یا آلومینیوم اولین لایه چسبانده می شود. آهن بکار رفته را با استفاده از رنگ های روغنی، فوری، کوره ای و یا الکترواستاتیک رنگ آمیزی می کنند و برای چسباندن صفحه آهنی به لبه های حروف از زرجوش و یا جوش لیزر استفاده می شود تا در حین حرارت از هم گسسته نشوند.

 • حروف برجسته یونولیتی :

این نوع حروف با استفاده از نوعی یونولیت فشرده و دانه ریز طراحی و پیاده سازی می شوند و قابلیت رنگ پذیری با استفاده از رنگ های اکریلیک و رنگ پلاستیک را دارند.

 • حروف برجسته لبه سوئدی :

حروف برجسته لبه سوئدی بسیار شبیه حروف برجسته چلنیوم هستند اما تفاوت هایی نیز دارند. در ساخت لبه های حروف برجسته سوئدی از جنس آلومینیوم در رنگ های متفاوت استفاده می شود در حالی که برای ساخت حروف برجسته چلنیوم از رول چلنیوم بهره می برند که تراکم رنگی کمتری نسبت به آلومینیوم دارد. لبه چلنیوم با فاصله چند میلیمتری در داخل حروف جای می گیرد اما در ساخت تابلو لبه سوئدی، پلکسی گلس دقیقا مماس بر آلومینیوم و در قسمت بالایی سطح حروف جاسازی می شود.

متریال هایی که می توان در ساخت تابلو حروف لبه سوئدی از آنها بهره برد عبارتند از استیل، تکه های کریستال، پلکسی گلاس و مولتی استایل.

 • حروف برجسته پانچی :

به طور کل به فرآیند سوراخ کاری ورق ها پانچ می گویند که پانچ حروف بر روی لبه های حروف در اشکال هندسی منظم و نامنظم و در فاصله ها و قطرهای متفاوت، در دو نوع ردیفی و زیگزالی انجام می پذیرد. در پانچ حروف می بایست به قطر پانچ، تراکم پانچ و قطر لبه پانچ توجه کافی داشته باشید تا جلوه کار زیباتر شود و لامپ های اس ام دی از قسمت های پانچ شده نمایان نشوند.

حروف برجسته رینگی :

حروف برجسته رینگی حروفی هستند که لبه های کار به صورت رینگ برش می خورد و نور علاوه بر رویه حروف، از لبه ها نیز به چشمها متصاعد می شود.ساخت حروف برجسته رینگی با استفاده از تکنیک های زیر قابل اجراست که بستگی به انتخاب و سلیقه مشتریان دارد :

 • استیل با رینگ استیل
 • استیل با رینگ پلکسی گلاس
 • پلکسی گلاس با رینگ استیل
 • پلکسی گلاس با رینگ پلکسی گلاس
 • چلنیوم با رینگ پلکسی گلاس

حروف برجسته آبکاری :

حروف برجسته آبکاری شده به حروفی اطلاق می شود که با استفاده از دستگاه های مخصوص نظیر دستگاه آبکاری فانتاکروم یا دستگاه آبکاری مخمل پاش، آبکاری می شوند و در واقع یک لایه براق بر روی حروف برجسته پاشیده می شود تا جلوه ظاهری کار براق تر و جذابتر شود.

به عنوان نمونه، می توان به حروف برجسته آبکاری با پلکسی دوغی، حروف برجسته فانتاکروم، حروف برجسته آبکاری ای بی اس و حروف برجسته وکیوم آبکاری شده نور متمرکز و حروف برجسته وکیوم آبکاری شده پفکی اشاره نمود.

حروف برجسته مینی لتر :

حروفی هستند که به صورت خاص و برای اولین بار، برای شرکت ها طراحی و پیاده سازی می شوند و حروف دارای رویه، لبه و بخش زیرساز هستند که به شیوه های متفاوت و با متریال های مدنظر مشتریان به صورت اختصاصی ارائه می شوند.

حروف برجسته لوستری :

این نوع حروف به صورت ترکیبی ساخته می شوند و ویژگی های منحصر به فرد دارند. صفحه حروف برجسته لوستری با استفاده از استنلس استیل طلایی، سیلور و یا کروم، لبه های حروف با استفاده از کریستال شیشه ای لوستر و پشت کار نیز با استفاده از استنلس استیل، طراحی و پیاده سازی می شود. جهت نورپردازی از لامپ های اس ام دی بهره می برند که این لامپ ها به پشت استیل رویه چسبانده می شود.

رنگ آمیزی حروف برجسته :

رنگ یکی از نقش های پررنگ و اساسی جهت تاثیرگذاری در کالبد روحی و روانی انسانهاست به همین علت استفاده از رنگ های مناسب در تبلیغات خصوصاً در طراحی حروف برجسته می تواند سبب زیباتر شدن تابلو تبلیغاتی و جذب مشتریان بیشتر شود.

روانشناسی رنگ ها در تبلیغات

رنگ ها تاثیر نامحسوسی در میزان درک ما از محیط پیرامون دارند و می توانند انزجام و یا حس شادابی را نسبت به اشیاء و محیط پیرامون در ما القاء نمایند. حال سوالی که مطرح می شود این است که چگونه رنگ ها می توانند انسان را ترغیب به خرید نمایند ؟

طبق تحقیقات روانشناسان، رنگ ها تاثیر مستقیمی بر روی تصمیم افراد در رابطه با خرید کالا و یا دریافت خدمات دارند برای مثال رنگ هایی همچون آبی، قرمز، نارنجی انسانها را تشویق به خرید می نماید و رنگ آبی می تواند افرادی را که تمایل به خرید اجناس دارای تخفیف هستند خوشحال نماید و رنگ هایی مثل صورتی، آبی آسمانی برای مغازه هایی که محصولات پوشاک ارائه می دهند.

گزینه مناسبی است و رنگ های روشن حس پاکیزگی و لطافت را در بانوان القاء کرده و آنها را تشویق به خرید محصولات بهداشتی می نماید. بنابراین نباید رنگ و اهمیت رنگ و تاثیر آن بر ذهن انسانها را نادیده گرفت، به همین دلیل است که می بایست نسبت به مشتریان خود و رنگ هایی که به دنبال آن هستند آشنایی داشته باشید و از آن رنگ ها در زمینه تبلیغات نیز بهره ببرید تا تبلیغات شما موثرتر عمل نمایند.

حروف برجسته تابلو – تابلوسازی ژیوار با در نظر گرفتن کیفیت محصول و سلیقه و توانمندی مشتریانش در سفارش تابلوی دلخواهشان قیمت تابلو حروف برجسته چلنیوم را بسیار مناسب در نظر گرفته است تا خریداران این محصول بهترین و با کیفیت ترین تابلو را سفارش دهند.

قیمت تابلو حروف برجسته چلنیوم

قیمت تابلو چلنیوم

جهت قیمت گذاری نهایی تابلوچلنیوم (چنلیوم ) فاکتورهای متفاوتی در نظر گرفته می شود برای مثال :

 • کیفیت متریال از عوامل اصلی شیب قیمت است به این معنا که با بالا رفتن کیفیت اجناس مصرفی چلنیوم – پلکسی – اس ام دی SMD قیمت تابلو نیز افزایش می یابد.
 • اگر رویه ی حروف از یک لایه پلکسی گلاس تشکیل شود نسبت به رویه های چند لایه مطمئنا قیمت پایین تری خواهد داشت.
 • چنلیوم ستاره دار نسبت به چنلیوم معمولی قیمت بالاتری دارد.
 • به هر میزان که متراژ محیطی حروف برجسته بیشتر باشد امکان تخفیف نیز بیشتر میسر می گردد.
 • ریموت دار بودن تابلو بی تاثیر در افزایش قیمت تابلو نیست.
 • نور اندریک بودن یا خاموشی کار در قیمت تمام شده دخیل خواهد بود

مبنای محاسبه قیمت انواع حروف برجسته

مبنای محاسبه قیمت کلیه حروف برجسته ساخته شده در تابلو سازی ژیوار متراژ دور محيط حروف ميباشد. كه با نرم افزار كورل دراو (corel draw ) بطور دقیق قابل محاسبه ميباشد و اگر هم بصورت تجربي بخواهيم برآورد كنيم ميتوان به ازاي هر متر طول نوشته ۴ الي ۵ متر محيط در نظر گرفت.

شما عزیزان میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه ساخت تابلو های تبلغاتی و انواع حروف برجسته و اطلاع از قیمت انواع حروف برجسته و برآورد قیمت تابلو تبلیغاتی مد نظر خود با تابلوسازی ژیوار تماس حاصل نمایید.

در حروف های برجسته،چلنیوم،فلزی،استیل،وکیوم،پلاستیک،مس و رینگی متر کردن حروف به صورت متر محیط  یعنی متراژ دور حروف می باشد.هر جایی از حروف که  لبه گیری شده باشد برجسته شده باشد متر می شود.  مثال حرف I به ارتفاع ۵۰cmوعرض ۸cm می باشد متر محیط حروف ۱۱۶cmاست. روش دقیق متر کردن از طریق نرم افزار های کرل دراو..آرت کم.. و اتوکد امکان پذیر میباشد.

حروف برجسته تابلو – تابلوسازی ژیوار تابلو حروف برجسته فلزی را با مناسبترین قیمت حروف برجسته فلزی همراه با داشتن کادری توانا و مجرب در راستای ساخت و اجرای تابلو در اختیاران مشتریانش قرار میدهد.

قیمت حروف برجسته فلزی

با توجه به شناخت حروف فلزی می بایست به یکی از مهمترین موارد این نوع حروف اشاره داشت و آن مورد قیمت حروف برجسته فلزی است. در مورد قیمت گذاری حروف فلزی باید به نکات مهمی مانند نوع حروف فلزی، قطر قلم حروف فلزی، ضخامت ورق حروف فلزی و همچنین نوع متریال های به کار رفته در آن دقت داشت.

به عنوان مثال حروف فلزی نوراندریک از قیمت بالاتری نسبت به حروف فلزی ساده برخوردار است و یا حروف فلزی ساده با حروف های تلفیقی به دلیل متریال های مصرفی در آن از قیمت های متنوعی برخوردارند که در آخر باید یاد آور شد، قیمت حروف برجسته فلزی با توجه به متر محیط یا متر دور محاسبه خواهد شد.

هزینه مقرون به صرفه

قیمت حروف برجسته فلزی نسبت به سایر حروف از هزینه ساخت و نصب پایین تری برخوردار بوده که برای کسب و کارها با بودجه کمتر بسیار مناسب است.

حروف برجسته تابلو – تابلو سازی حروف برجسته را میتوان یکی از تاثیرگذار ترین روش های تبلیغاتی در جهت رونق گرفتن کسب و کار دانست که تابلوسازی ژیوار توانسته است رضایت مشتریانش را در خصوص تابلوهای حروف برجسته کسب کند.

تابلوسازی حروف برجسته

تابلوسازی حروف برجسته که تبدیل به یکی از پر رونق ترین صنایع تبلیغاتی در جهان تبدیل شده دارای انواع زیادی است. یکی از این انواع به نام چلنیوم شناخته می شود. تابلو چلنیوم دارای تاریخچه ای جالب است.

تابلوسازی حروف برجسته از کشور اسپانیا و در حدود 200 سال پیش آغاز شد. شما می توانید برای اطلاعات بیشتر از تابلو چلنیوم با کارشناسان ما در تابلو ژیوار تماس بگیرید.

تابلوسازی حروف برجسته چگونه است؟

تابلوسازی حروف برجسته را می توان یکی از تاثیر گذارترین روش های تبلیغاتی دانست. در این روش نوع کسب و کار , برند , شعار تبلیغاتی و موارد دیگر بر روی تابلو درج می شود. نورپردازی و ترکیب رنگ فوق العاده ای که در تابلوهای چلنیوم وجود دارد موجب افزایش جذابیت و زیبایی آن ها می شود. اما تاریخچه حروف برجسته چیست و چرا نام چلنیوم بر آن نهاده شده است؟

همان طور که در مطالب پیشین اشاره کردیم تابلو چلنیوم در کشور اسپانیا متولد شد. حدود 200 سال است که این صنعت با تغییراتی که در تابلوها حروف برجسته می دهد تبدیل به یکی از صنایع جذاب شده است. وجه تسمیه تابلوسازی حروف برجسته به نام چلنیوم از ترکیب + aluminium  channel است. زیرا آلومینیوم از اصلی ترین عناصر در این تابلوها محسوب می شود.

مزایای تابلو حروف برجسته

تابلوسازی حروف برجسته مزایای زیادی دارد. به همین دلیل امروزه اغلب تابلوهایی که در سطح شهر مشاهده می کنید از این نوع تابلو هستند.

 • مقاوم

مقاومت تابلو موجب می شود تا در هر اقلیمی بتوان از آن استفاده کرد. عدم تاثیر گرفتن از هوای سرد و گرم , عدم رنگ پریدگی بر اثر تابش مستقیم نور افتاب و ….. از نشانه های مقاومت این تابلو در برابر عوامل محیطی است.

 • قابل شستشو

در شهرهای بزرگ معمولا آلودگی های زیادی وجود دارد که موجب می شود شما مجبور به شستن و تمیز کردن تابلو شوید. تابلوهای حروف برجسته قابلیت شستشو دارند و شما می توانید بدون هیچ گونه آسیبی به آن , سطح آن را پاکسازی کنید.

 • ضد خش

عواملی مانند طوفان ها و بادهای شدید موجب ایجاد خط و خش بر روی سطح تابلو می شود که به مرور زمان از زیبایی و کیفیت آن می کاهد. اما تابلوهای چلنیوم با قابلیت ضد خط و خش بودن به شما اجازه می دهد تا سال های طولانی آن را با همان کیفیت استفاده کنید.

 • عدم جذب گرد و غبار

نوار اسنفجی که در دور تابلو چلنیوم وجود دارد به عنوان عایق گرد و غبار عمل می کند و اجازه نفوذ هیچ گونه آلودگی و ذرات را به درون آن نمی دهد.

حروف برجسته تابلو – گروه تبلیغاتی ژیوار با در اختیار داشتن برش لیزر فلزات و همچنین دستگاه جوش لیزر فلزات، سرعت ساخت تابلو های حروف برجسته استیل را به طرز چشم گیری با در نظر گرفتن کیفیت حاکم بر تابلو افزایش داده است.

حروف برجسته استیل

حروف برجسته استیل در دسته حروف های فلزی قرار دارد که از ابتدای ساخت تابلوهای مدرن، مورد استفاده قرار می گرفته. با وجود آن که امروزه حروف  های برجسته جدید از جمله چلنیوم، پلاستیکی و سایر حروف های فلزی ماننند برنجی، مسی و آهنی به بازار آمدند، حروف های استیل به علت طرح و ساختارهای زیبا و جدید، طرفداران زیادی دارند و در طرح ها و رنگ های زیبا و متنوع تر تولید می شوند.

در گذشته دستگاه های پیشرفته برای برش زدن این ورق ها موجود نبود و به علت کمبود امکانات از قیچی دستی استفاده می کردند که باعث کیفیت پایین و کم شدن زیبایی حروف می شد. امروزه با استفاده از دستگاه های لیزری، به راحتی و بدون نقص این ورق ها را برش میزنند که زیبایی حروف را دو چندان می کند.

مزایای حروف برجسته استیل :

از مزایای حروف برجسته فلزی می توان به زیبایی چشمگیر، استقامت زیاد، دوام و ماندگاری طولانی اشاره کرد که اگر در طراحی و ساخت آن دقت شود، در اثر ریزش آب و باران، در گرما و سرما، کدر و مات نمی شود و زنگ نخواهد زد.

گروه تبلیغاتی ژیوار با در اختیار داشتن دستگاه برش لیزر فلزات و همچنین دستگاه جوش لیزر فلزات، این امکان را فراهم نموده که سرعت اجرای پروژه به طرز چشمگیری افزایش یابد. همچنین وجود دستگاه حروفساز فلزات در این مجموعه هم سرعت و هم دقت و ظرافت اجرا را بالا برده است.

در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ تابلوسازی ژیوار تمام تلاش خود را به کار گرفته اییم تا بتوانیم انواع تابلو چلنیوم – تابلو پلکسی – تابلو استیل – تابلو راهنمای طبقات – تابلو لایت باکس – تابلو کامپوزیت – تابلو نئون – تابلو مغازه و تابلو فلزی را با ارزانترین قیمت و تا 30% تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر شرکت های فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم.

مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از تابلو چلنیوم – تابلو پلکسی – تابلو استیل – تابلو راهنمای طبقات – تابلو لایت باکستابلو کامپوزیت – تابلو نئون – تابلو مغازه و تابلو فلزی را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 02177792267 – 09129613802  تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.