توصیه‌هایی در مورد انتخاب تابلوی لایت باکس برای کسب‌وکارتان

تابلوی لایت باکس یکی از انواع تابلوهای تبلیغاتی است که به دلیل داشتن ویژگی‌های منحصربه‌فرد، امروزه جایگاه خاصی در میان دارندگان کسب‌وکار پیدا کرده است. تابلو سازی ژیوار طراح و تولیدکننده انواع تابلوی تبلیغاتی در این مقاله خود نکاتی را در مورد  برایتان فراهم کرده است.

نمونه ای از <yoastmark class=

 

تابلوی لایت باکس چیست؟

در تابلوی لایت باکس از نور LED یا فلورسنت استفاده می‌شود تا به افراد استفاده کننده از آن کمک کند پیام شرکت یا نشان تجاری خود را با روش‌های تبلیغاتی عملی و مفید در طول شبانه‌روز در معرض دید افراد مختلف قرار دهند. این نوع تابلوهای تبلیغاتی جذاب و گیرا هستند و می‌توانند بیش از پوسترهای تبلیغاتی عمومی توجه افراد را به خود جلب کنند؛ بنابراین، اگر می‌خواهید کسب‌وکار خود را تبلیغ کنید، تابلوی لایت باکس ابزاری مفید است که می‌تواند به شما کمک کند.

<yoastmark class=

 

مزایای استفاده از این تابلوی تبلیغاتی

 

از سایرین برجسته‌تر شوید

تابلوی لایت باکس به شما کمک می‌کند از سایرین برجسته‌تر شوید و در زمانی که بقیه با پوسترها و کادرهای تبلیغاتی عمومی محصولات و خدمات خود را تبلیغ می‌کنند، شما مجهزتر از آن‌ها نشان داده شوید. این نوع تابلوی تبلیغاتی به شما اطمینان می‌دهد که تبلیغاتتان پیش از سایرین دیده می‌شود.

اگر تابلوی لایت باکس را در جای مناسبی نصب کنید، می‌تواند به روش مؤثری برای جلب توجه مشتریان جدید تبدیل شود، به ویژه اگر چیزی منحصربه‌فرد یا نوعی پیشنهاد خاص را ارائه کرده باشید.

لایت باکس آلومینیومی
لایت باکس آلومینیومی

 

بهبود جستجوی مشتری

چرا مشتریان خود را با استفاده از تابلوهای قدیمی و خسته‌کننده به سوی کسب‌وکار خود هدایت می‌کنید؟ با نصب و استفاده از تابلوی لایت باکس که پر از پیام‌ها و راهنمایی‌های جذاب است، کاری  کنید که جستجویشان به تجربه‌ای جذاب، جالب و به‌یادماندنی تبدیل شود.

لایت باکس کریستالی
لایت باکس کریستالی

 

در طول شبانه‌روز دیده شوید

یکی از مهم‌ترین مزایای استفاده از این نوع تابلوی تبلیغاتی آن است که در طول شبانه‌روز روشن است. مانند پروانه‌هایی که به گرد نور می‌چرخند، مشتریان احتمالی در میان تاریکی هوا به‌سوی نور تابلوهای تبلیغاتی کشیده می‌شوند که باعث می‌شود پیامتان در زمانی که سوار اتوبوس می‌شوند یا به گردش شبانه می‌روند، در ذهنشان باقی بماند.

پیام روی تابلو را به‌آسانی تغییر دهید

تابلوی لایت باکس برای استفاده در مغازه‌ها، باشگاه‌های شبانه یا رویدادهایی که باید پیغام‌های خود را بسته به فصل‌ها، فروش‌ها و پیشنهادها تغییر دهند، بسیار عالی است. درحالی‌که پیام روی تابلو باید تغییر کند، سرمایه‌گذاری بر روی تابلوی لایت باکس کاری عالی است و نیازی نیست خودتان پشت سر هم آن را تغییر دهید.

نمونه ای از <yoastmark class=

 

کدام‌یک را باید انتخاب کنم؟

انتخاب یک تابلوی لایت باکس نباید کار مشکلی باشد، فقط کافی است فهرستی از نیازمندی‌هایتان را فراهم کرده و به طراح تابلو تحویل دهید. علاوه بر این، باید اندازه پیامی را که می‌خواهید روی تابلو درج شود نیز در نظر بگیرید.

استفاده از تابلوی لایت باکس برای یک عکس کوچک یا شعار کار مناسبی نیست، این تابلوها یک مزیت دیگر هم دارند. بزرگ فکر کنید. یکی دیگر از مزایای استفاده از تابلوهای لایت باکس این است که می‌توان آن‌ها را در اندازه‌ها و پرداخت‌های جلو سفارشی تولید کرد؛ بنابراین، اگر رنگ نقره‌ای براق برایتان مناسب است، احتمال دارد که تابلوی لایت باکس با آن همخوانی داشته باشد.

علاوه بر این، می‌توانید لایت باکس‌های خمیده نیز انتخاب کنید که برای تبلیغات در خیابان‌ها بسیار مناسب است. این نوع تابلو می‌تواند در همه زوایا نظر افراد در حال عبور را به خود جلب کند، به جای این که مسطح باشد و فقط افرادی می‌توانند آن را ببینند که روبرویش قرار دارند. با نصب و استفاده از تابلوهای لایت باکس تابلو سازی ژیوار شرکت و کسب‌وکار خود را به بهترین شکل ممکن تبلیغ کنید.

تابلو سازی / ساخت <yoastmark class=

 

تابلو سازی ژیوار

تابلو سازی ژیوار یکی از فعالان برجسته در زمینه طراحی، ساخت و نصب انواع تابلو چلنیوم و تابلو تبلیغاتی، در این مقاله اطلاعاتی را در مورد تابلو لایت باکس و مزایای آن فراهم کرده است. برای کسب اطلاعات بیشتر یا آگاهی از قیمت محصولات و نیز سفارش محصول مورد نظر خود می‌توانید با استفاده از بخش تماس با ما با کارشناسان ما مشورت کرده و اطلاعات لازم را دریافت کنید.

تابلو سازی ژیوار
تابلوسازی ژیوار

لینک مقاله منبع: https://www.assigns.co.uk/best-lightbox-for-your-business/