ساخت و اجرای تابلو کامپوزیت در کمترین زمان و با کمترین هزینه

ساخت و اجرای تابلو کامپوزیت در کمترین زمان و با کمترین هزینه

تابلو ژیوار انواع اجرا تابلو کامپوزیت شامل تابلو کامپوزیت طرح چوب تابلو کامپوزیت برق تابلو کامپوزیت طلایی و دیگر انواع تابلو کامپوزیت را با بهترین کیفیت و طراحی منحصر به فرد تولید می کند. قیمت تابلو کامپوزیت در شرکت تابلو ژیوار با تخفیفهای فوق العاده به نسبت کیفیت بسیار مناسب و غیر قابل رقابت است. انواع تابلو کامپوزیت و تابلو چلنیوم و تابلو پلکسی و تابلو استیل از جمله تولیدات تابلو ژیوار به شمار می آیند.

تابلو کامپوزیت یکی از تابلوهای شیک و محبوب در صنعت تابلو سازی به شمار می رود. برای خرید تابلو کامپوزیت ابتدا باید بدانید که تابلو کامپوزیت چیست و چه مزایا و معایبی داری و سپس از شرکتی خرید کنید که بالاترین کیفیت تابلو کامپوزیت را با قیمتی مناسب در اختیار شما قرار دهد.

انواع تابلو کامپوزیت مانند تابلو کامپوزیت طلایی و تابلو کامپوزیت طرح چوب و تابلو کامپوزیت برق در مجموعه تابلو ژیوار با بهرمندی از طراحان با تجربه و خلاق با زیباترین طرحها و ماندگاری بالا با تخفیفهای استثنایی به مشتریان تقدیم می گردد.


برای خرید تابلو کامپوزیت ابتدا می بایست بدانید تابلو کامپوزیت چیست و با مزایای تابلو کامپوزیت و معایب تابلو کامپوزیت آشنا شوید.

کامپوزیت ورق های آماده ای است که توسط آلومینیوم و پلی اتیلن ساخته می شود.بدین صورت که با قرار گرفتن دو ورق آلومینیوم در دو طرف پلی اتیلن ورق های کامپوزیت ساخته می شوند.برای پوشش دهی و مقاوم کردن کامپوزیت مواد دیگری مانند چسب، لایه رنگ PVDF، لایه چسب عایق، پوشش مناسب نایلونی و لایه رنگ پلی استر نیز استفاده می شود.

از کار برد کامپوزیت می توان در صنعت ساختمان سازی، خودرو سازی، هوا پیما سازی و بسیاری دیگر از صنوف نام برد. صنعت و شغل دیگری که ورق های کامپوزیت در آن از کاربرد فراوانی برخوردار است حرفه تابلو سازی می باشد.

کامپوزیت ها در صنعت تابلو سازی بیشتر جنبه نما سازی سر در مکانهای تجاری را دارند که اصطلاحا تابلو کامپوزیت نامیده می شود. در واقع می توان با تعریفی دقیق و اصولی از کاربرد کامپوزیت در تابلوسازی عنوان کرد که، کامپوزیت یک نمای زیر کار در راستای نصب تابلو های تبلیغاتی به شمار می رود که تکمیل کننده یک تابلو با زمینه ای دلخواه می باشد.

با کمی تامل و دقت در سطح شهر با نمونه تابلوهای کامپوزیت متفاوتی رو برو خواهیم شد که هر کدام از آنها به شیوه های متفاوتی از نظر رنگ و طراحی اجرا شده اند.همانطور که اشاره کردیم کامپوزیت ها در تابلو سازی بیشتر جنبه نمای زیر کار را دارند، به عنوان مثال یک تابلو مغازه را در نظر داشته باشید که سر در آن توسط کامپوزیت پوشانده شده و روی کامپوزیت حروف های برجسته مانند چلنیوم نصب شده باشد. در واقع نمای زیر تابلو چلنیوم، کامپوزیت می باشد. که اصطلاحا با نام تابلو کامپوزیت چلنیوم یا تابلو کامپوزیت مغازه شناخته می شوند.

حروف های برجسته دیگری مانند حروف استیل، حروف فلزی، نئون پلاستیک و نمونه های مشابه از دیگر تابلو های تبلیغاتی به شمار می روند که همراه با زمینه کامپوزیت قابل اجرا می باشند.

تابلوهای کامپوزیت به شکل های مختلفی در طرح و رنگ های متفاوت قابل نصب و اجرا هستند که هر کدام با نام ها و اصطلاحاتی مانند فیکس، H L، هنگ و … شناخته می شوند و از روش های گونانی در نوع اجرا تبعیت می کنند.

یکی از زیباترین انواع تابلو کامپوزیت در بازار ایران تابلو کامپوزیت طلایی است که اگر با طراحی خلاقانه ساخته شود موجب متمایز شدن کسب کار شما از رقبا خواهد شد.

همانطور که گفتیم اجرای تابلو کامپوزیت در رنگ های متفاوتی به عنوان نما یا زیر سازی تابلو تبلیغاتی ساخته می شود که رنگ طلایی کامپوزیت یکی از آنها می باشد و در صنعت تابلو سازی از کاربرد های بسیاری برای برخی از مشاغل برخوردار است.

رنگ طلایی در روانشناسی نماد قدرت و اعتبار است که این مورد می تواند تاثیرات بسزایی در کاربرد کامپوزیت به عنوان یک تابلو تبلیغاتی داشته باشد.
به عنوان مثال ساخت تابلو کامپوزیت طلایی برای صنف آرایشگاه و سالن زیبایی به همراه تابلو چلنیوم امروزه از استقبال بالایی برخوردار است و کاملا می تواند با یک تابلو تبلیغاتی سالن زیبایی هارمونی داشته باشد.

 

تابلو کامپوزیت طرح چوب از دیگر انواع فوق العاده تابلو کامپوزیت به شمار می رود که تلفیقی از طرح مدرن و سنتی به شمار می رود.

چوب از نظر علمی ماده ای است که در تمام گیاهان آوندی یافت می شود و کاربردی ترین آن که اغلب اصناف از آن بهره مند هستند در درختان وجود دارد. چوب در صنایعی مانند تولید مبلمان، ساختمان سازی، دکوراسیون و بسیاری دیگر از مشاغل به کار می رود.

چوب در حرفه تابلو سازی نیز از کاربرد بسیاری برخوردار است که از عمده مصرف آن می توان به زیر سازی یا نمای اصلی یک تابلو تبلیغاتی اشاره نمود که معمولا تابلو سازان جهت دوام و ماندگاری بالا در تابلو از چوب ترمووود استفاده می نمایند.

اما نکته حائز اهمیت در مورد چوب ترمووود قیمت بالای این متریال به عنوان یک تابلو تبلیغاتی است که با توجه به زیبایی آن برخی مشتریان به دلیل صرفه جویی در قیمت تابلو ترجیح می دهند از متریال های مشابه آن استفاده کنند.

یکی از متریال هایی که در تابلو سازی می توان از آن به جای چوب بهره مند بود، کامپوزیت طرح چوب است که ظاهری مشابه چوب دارد و در طرح های متفاوت موجود می باشد. البته این نکته را نیز باید یاد آور شد که قیمت کامپوزیت طرح چوب نسبت به نوع ساده کامپوزیت بالاتر است.

کامپوزیت طرح چوب امروزه در ساخت انواع تابلو تبلیغاتی به کار می رود که می توان به مواردی مانند تلفیق تابلو کامپوزیت طرح چوب با حروف چلنیوم، حروف نئون پلاستیک، حروف فلزی، حروف استیل و دیگر موارد اشاره نمود.

تابلو کامپوزیت برق یا تابلو برق کامپوزیت تابلو برقی است که بدنه ان از جنس کامپوزیت بوده و استانداردهای یک تابلو برق را داراست.

انواع تابلوهای برق با بدنه کامپوزیتی تولید شده از ورق SMC با گرید 400 می باشد.تابلوهای کامپوزیتی جایگزین مناسبی برای جعبه های فلزی کنتورهای تک فاز، سه فاز، جعبه انشعاب برق تابلوهای کنترل و کاربردهای بسیار دیگری به خصوص در شرایط محیطی با رطوبت بالا و محیط بازمی باشد.

تولیدات شرکت تابلو ژیوار با توجه به نوع مواد مصرفی ورق SMC و روش تولید ضمن دارا بودن استحکام لازم از لحاظ فیزیکی، عایق الکتریسیته، غیر قابل اشتعال و مقاوم در برابر اشعه UV شرایط لازم برای استفاده در صنعت برق به خصوص توزیع برق در مناطق مسکونی را دارد.

مصارف تابلو های کامپوزیتی:

– بدنه تابلو13*25*35

جهت نصب کنتورهای تک فاز، فرمان آسانسور،جعبه انشعاب کامپوزیتی و جعبه ترمینال کامپوزیتی

– بدنه تابلو 15*30*40

جهت نصب کنتور تک فاز، تابلو کنترل، جعبه انشعاب کامپوزیتی و جعبه ترمینال کامپوزیتی

-بدنه تابلو 13*35*45

جهت نصب کنتور سه فاز،تابلوهای دو یا سه کنتور تک فاز، تابلو کنترل، جعبه های انشعاب و ترمینال کامپوزیتی

– بدنه تابلو 35*95*80از ویژگی های تابلو برق با بدنه کامپوریتی:
1. امکان نصب روی کار و تو کار
2. غیرقابل اشتعال
3. عایق الکتریسیته
4. مقاومت مکانیکی بسیار بالا
5. مقاوم در برابر انواع شرایط محیطی
6. مقاوم در برابر اشعه UV
7. دارای درجه حفاظتی IP65