طراحی تابلو تبلیغاتی

مجموعه عظیم تابلوسازی ژیوار با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع طراحی تابلو تبلیغاتی را با ارزانترین قیمت در بین تابلوسازی ها تا 30% تخفیف ویژه در اختیار خریداران قرار می دهد در این مقاله به موضوعات بهترین تابلو برای مغازه-ترکیب رنگ تابلو مغازه-طراحی تابلوهای تبلیغاتی-فونت مناسب تابلو مغازه-اصول طراحی تابلو مغازه که تخصص مجموعه بزرگ تابلوسازی ژیوار می باشد خواهیم پرداخت.

تابلوسازی ژیوار هم اکنون با بیش از 15 سال سابقه درخشان در طراحی و ساخت انواع تابلو چلنیوم – تابلو پلکسی – تابلو استیل تابلو راهنمای طبقات – تابلو لایت باکس – تابلو کامپوزیت – تابلو نئون – تابلو مغازه و تابلو فلزی فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع بهترین تابلو برای مغازه-ترکیب رنگ تابلو مغازه-طراحی تابلوهای تبلیغاتی-فونت مناسب تابلو مغازه-اصول طراحی تابلو مغازه خواهیم پرداخت.

ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع طراحی تابلو تبلیغاتی را باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و … می باشیم.

مجموعه عظیم تابلوسازی ژیوار همچنین افتخار خود می داند که در ارائه و فروش انواع طراحی تابلو تبلیغاتی در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد بهترین تابلو برای مغازه-ترکیب رنگ تابلو مغازه-طراحی تابلوهای تبلیغاتی-فونت مناسب تابلو مغازه-اصول طراحی تابلو مغازه با ما همراه باشید.

ما در مجموعه بزرگ تابلوسازی ژیوار با بیش از 15 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از طراحی تابلو تبلیغاتی را در مجموعه تابلوسازی ژیوار بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

طراحی تابلو تبلیغاتی

طراحی تابلو تبلیغاتی باید بر اساس نیاز روز  باشد. اگر در طراحی و ساخت نکات مهم و کلیدی رعایت نشود نتیجه مناسبی از آن نخواهید گرفت. انتخاب رنگ مناسب , فونت مناسب , متریال مناسب و …. همگی از معیارهای مهم در طراحی تابلو مغازه محسوب می شود که نقش مهمی در جذب مشتری و رونق کسب و کار شما ایفا خواهند کرد.

نکات مهم در طراحی

۱.در نظر گرفتن نوع فعالیت

در طراحی تابلو مغازه باید ابتدا شغل و حوزه فعالیت خود را به خوبی بررسی کنید. شغل شما یک شغل خدماتی است یا فروشگاهی؟ صاحب یک رستوران هستید یا نمایشگاه ؟ هر کدام از حوزه های کاری نیاز به طرح خاصی برای تابلو دارند. به هیچ عنوان نمی توان از یک طرح ثابت برای انواع کسب و کارها استفاده کرد.

زیرا این مساله نه تنها هیچ جذابیتی برای مشتری ندارد بلکه دافعه نیز ایجاد می کند که تاثیر بسیار منفی بر روی کسب و کار شما خواهد گذاشت. طراحی تابلوی تبلیغاتی باید به نحوی انجام شود که بیشترین هماهنگی و تناسب را با حوزه فعالیت شما داشته باشد و مشتری بتواند با آن ارتباط برقرار کند.

۲.عدم شلوغ کردن تابلو

در طراحی تابلو تبلیغاتی مراقب باشید که آن را بسیار شلوغ نکنید. شلوغ بودن تابلو موجب می شود تا مشتری سردرگم شود و نتواند به راحتی با آن ارتباط برقرار کند. بهترین طرح برای تبلیغ کسب و کار شما یک طرح ساده , زیبا و عامه پسند است که مشتری بتواند در عرض کوتاه ترین زمان با آن بیشتری ارتباط را برقرار کند.

۳.استفاده از عناصر مرتبط با شغل

استفاده از عناصر مرتبط با شغل بدین معنی است که شما باید بعد از در نظر گرفتن شغل خود اقدام به استفاده از عناصر مرتبط با آن در تابلو کنید. تصور کنید شما دارای یک رستوران و فست فود هستید. اگر به تابلوهای رستورانی توجه کنید می بینید که اغلب آن ها از تصویر یک غذا بر روی تابلو استفاده کرده اند. مغازه ها و فروشگاه هایی که به فروش لوازم آرایشی مشغول هستند حتما یکی از ابزارهای آن را مانند رژ لب بر روی تابلوی تبلیغاتی درج کرده اند تا مشتری به محض دیدن تابلو به نوع کسب و کار و زمینه فعالیت فروشگاه پی ببرد.

۴.استفاده از رنگ های مکمل

در طراحی تابلو تبلیغاتی علاوه بر اینکه باید از رنگ های جذاب استفاده کنید باید رنگ های مکمل را نیز در نظر بگیرید. به طور مثال رنگ سبز و زرد را رنگ مکمل می نامند زیرا در یک طیف قرار دارند و ترکیب آن ها با یکدیگر رنگی جذاب را خلق می کند. انتخاب رنگ نیز باید با کسب وکار شما هماهنگی داشته باشد. به طور مثال رنگ هایی مانند رنگ قرمز دارای بیشترین جذابیت است و اگر در به عنوان تابلو سردر رستوران از آن ها استفاده شود می تواند اشتهای مشتری را باز کند.

۵.استفاده از نورپردازی

اغلب تابلوهای تبلیغاتی برای افزایش جذابیت از نورپردازی استفاده می کنند. نورپردازی در طراحی تابلو تبلیغاتی از طریق حروف و زمینه کار انجام می گیرد. نورپردازی زمینه کار با استفاده از لامپ ال ئی دی و نورپردازی حروف با کمک لامپ های اس ام دی صورت می گیرد. تابلوهایی مانند تابلو استیل که قابلیت عبور نور را ندارند از لامپ های اس ام دی لامپ هالوژن  بهره می برند.

۶.شعار مناسب

تبلیغات هنگامی برای مشتری جذاب است که تازگی داشته باشد. پس در طراحی تابلو تبلیغاتی باید به این نکته توجه داشته باشید که شعار و متن مناسب می تواند برای او تازگی به وجود آورد. عدم استفاده از کلمات تکراری و طولانی بودن متن تابلو از مهم ترین نکاتی است که در این مرحله باید رعایت کنید. زیرا مشتری هیچ وقت متن های طولانی و تکراری را نمی خواند. همچنین خوب می شود اگر یک شعار غافلگیر کننده و عجیب داشته باشید که تا چند لحظه فکر بیننده را درگیر کند.

۷.استفاده از گرافیست حرفه ای

استفاده از گرافیست های حرفه ای و متخصص باعث تولید و طراحی تابلو تبلیغاتی خواهد شد که برای مشتری بسیار جذاب است. در صورتی که تمام المان های مورد نظر در طراحی تابلو تبلیغاتی را در نظر گرفته باشید اما طرح مناسبی را برای آن اجرا و پیاده سازی نکنید پروژه شما با شکست مواجه خواهد شد. گرافیست ها ذوق هنری بالایی دارند و این مورد باعث می شود بهترین ایده ها برای تابلو را ارائه دهند.

۸.درج لوگو

حافظه دیداری و بصری افراد بسیار قوی است و اگر شما لوگوی کسب و کار خود را بر روی تابلو حک کنید به میزان زیادی در ماندگاری خود در ذهن مشتری کمک کرده اید. درج لوگو بر روی تابلو تبلیغاتی نه تنها موجب زیبایی و جذابیت آن خواهد شد بلکه مشتری نیز با دیدن آن به سراغ شما خواهد آمد. نکته دیگری که می توانید در بهبود طرح تابلو در نظر بگیرید این است که اگر شما دارای سابقه طولانی در این شغل هستید می توانید سابقه خود را در نیز بر روی تابلو بنویسید.

۹.نصب در محل مناسب

از نظر شما مناسب ترین مکان برای نصب تابلو کجاست؟ آیا شما به عنوان مشتری برایتان جالب است که تابلو در فاصله زیادی از یک فروشگاه نصب شود؟ مسلما پاسخ شما منفی است. زیرا بهترین مکان برای نصب تابلو دقیقا سردر فروشگاه و مکان مورد نظر است. زیرا نصب آن در مکانی دیگر موجب سردرگمی مشتریان خواهد شد.

طراحی تابلو تبلیغاتی
طراحی تابلو تبلیغاتی

هر شغلی و کسب و کاری با انتخاب تابلوی تبلیغاتی مناسب در چشم مشتریانش چشم باز میکند که تابلوسازی ژیوار شما را در انتخاب تابلویی مناسب همراهی میکند و میتوانید از طراحان و متخصصان ما به رایگان مشاوره بگیرید.

بهترین تابلو برای مغازه

  • تابلو مغازه لایت باکس

تابلو لایت باکس ها تابلوهایی نورانی هستند که با استفاده  از لامپ های اس ام دی، نورپردازی در آن ها صورت می گیرد. تابلو لایت باکس ها خود انواع گوناگونی داشته و برخی از آن ها اعم از لایت باکس آلومینیوم، لایت باکس فریم لس و… مناسب تابلو مغازه می باشند. استفاده از تابلو لایت باکس ها باعث می شود با توجه به نورپردازی که در این نوع تابلوها صورت میگیرد، توجه افراد زیادی جذب فروشگاه شما شود. این نوع تابلوها در تمامی ساعات شبانه روز جلوه ای ویژه داشته و به تبلیغات و معرفی شما ادامه می دهند.

  • تابلو مغازه ترموود

ترموود اصطلاحی است که به فرآیند آماده سازی چوب ها اطلاق می شود. در تابلو ترموود، پنل اصلی تابلو از جنس چوب های ترموود شده ساخته می شود و با توجه به بهرمندی از طبیعت، این نوع تابلوها  گرمابخشی و جذابیت بسیاری را به همراه دارند. استفاده از تابلو مغازه ترموود برای تجارت هایی که دیزاین داخلی روستیک را انتخاب کرده اند انتخابی هوشمندانه است. همچنین این نوع تابلو مغازه برای استفاده در فروشگاه هایی که به دنبال سبکی سنتی هستند نیز مناسب است

  • تابلو مغازه کامپوزیت

کامپوزیت ها محصولاتی هستند که از ترکیب چندین متریال در کنار یکدیگر ساخته شده اند. استفاده از کامپوزیت در ساخت تابلو مغازه قابلیت های خاصی از جمله سبکی وزن، استحکام و آسان بودن برای استفاده را فراهم می کند. تابلو کامپوزیت ها تابلوهای محبوبی بوده و از طول عمر بالایی برخوردارند. براق بودن سطح، مقاوم در برابر آب و هوای نا مطلوب، براق، مقاوم در برابر آتش سوزی و زیبایی خصوصیات تابلو مغازه کامپوزیت می باشد.

  • تابلو مغازه حروف برجسته

تابلو مغازه حروف برجسته از یک پنل و حروفی که به  صورت پازل وار بر روی آن نصب می شوند تشکیل می شود. این نوع تابلو ها انواع مختلفی از قبیل تابلو حروف برجسته پلاستیکی، تابلو حروف برجسته چلنیوم، تابلو حروف برجسته دوبل، تابلو حروف برجسته الماسی، تابلو حروف برجسته فلزی، تابلو حروف برجسته پانچ و … را شامل می شود، که با توجه به سلیقه و هزینه ی مشتری، تابلوسازی ها هر یک از آن ها را تولید می نمایند.  استفاده از حروف برجسته در تابلو مغازه باعث می شود با توجه به حروفی که از سطح بیرون آمده و جلوه ای سه بعدی دارند، جذابیت دو چندانی به برند و نام تجاری شما ببخشند

رنگها با توجه به نوع کسب و کار متفاوت است تابلو ژیوار مفتخر است که با رعایت نکات انتخاب رنگها، ترکیب رنگ تابلوی مغازه مشتریانش را متفاوت تر از هر تابلوی تبلیغاتی دیگر انتخاب و طراحی میکند.

طراحی تابلوهای تبلیغاتی
طراحی تابلوهای تبلیغاتی

ترکیب رنگ تابلو مغازه

انتخاب بهترین رنگ برای تابلو مغازه تحت تاثیر  پارامترهای مختلفی است. به هیچ عنوان نمی توان گفت که قطعا استفاده از رنگ قرمز موثر است یا خیر. نکات مهمی مانند رعایت کنتراست رنگی , استفاده از نورپردازی مناسب , توجه به نوع مشتری و … از اهمیت بالایی برخوردار است.

نکات طلایی برای انتخاب بهترین رنگ تابلو مغازه

در این بخش قصد داریم به نکاتی بپردازیم که جزو طلایی ترین نکات محسوب می شوند و در نظر گرفتن آن ها در طرحی تابلو می تواند زیبایی و جذابیت آن را به میزان چشم گیری افزایش دهد.

استفاده از رنگ های مکمل

رنگ های مکمل و هم خانواده می تواند یکی از طلایی ترین نکات در انتخاب بهترین رنگ برای تابلو مغازه باشد. به طور مثال رنگ زرد و نارنجی به عنوان رنگ های مکمل محسوب می شوند که باید در جای مناسب و بر اساس طرح تابلو در آن به کار بروند. این نوع از رنگ ها می توانند یک طیف رنگی جذاب ایجاد کنند که به خوبی موجب جلب توجه مشتری شود. این نکته در تابلوهایی قابل استفاده است که بیش از دو رنگ در آن اجرا می شود.

کنتراست رنگی

کنتراست رنگی به معنای استفاده از رنگ های متضاد است. این روش در تابلوهایی قابلیت اجرا و پیاده سازی سازی دارد که تنها از دو رنگ در طراحی آن استفاده شده است. به طور مثال اگر زمینه کار مشکی باشد و حروف تابلو چلنیوم با رنگ سفید طراحی شود می توان گفت که کنتراست رنگی در آن لحاظ شده است. این نکته در تابلوهایی قابل اجرا است که قصد دارید دید بالایی ایجاد کنید. تابلوهایی با کنتراست رنگی تاثیر بیشتری در جلب توجه مشتری خواهند داشت.

نوع مشتریان

مورد مهمی که باید در طراحی تابلو و انتخاب رنگ آن توجه کنید نوع مشتریان تان است. به طور مثال اگر حوزه فعالیت شما به گونه ای است که مخاطبین شما کودکان هستند نمی توانید از رنگ های تیره مانند سرمه ای و قهوه ای استفاده کنید زیرا هیچ گونه جذابیتی برای مخاطب نخواهید داشت. رنگ های شاد و سر زنده مناسب با فعالیت هایی مانند مغازه اسباب بازی فروشی است. اما اگر مشتریان شما از قشر سالمند جامعه هستند بهتر است که آن را در طراحی و رنگ آمیزی تابلو لحاظ کنید تا تاثیر معکوس نگیرید.

نحوه نورپردازی با لامپ های رنگی

استفاده از ورق های پلکسی در طراحی و ساخت تابلو چلنیوم یک جنبه از رنگ آمیزی تابلو محسوب می شود و جنبه دیگر آن لامپ های رنگی است که برای نورپردازی تابلو مغازه آن استفاده می شود. لامپ هایی که در تابلوهای تبلیغاتی نصب می شوند شامل لامپ هالوژن  ولامپ ال ئی دی است که هر کدام از آن ها در  رنگ های متنوعی در بازار وجود دارند. زمانی که کار خود را به دست یک تابلو ساز حرفه ای می سپارید قطعا بهترین ترکیب رنگ را با استفاده از لامپ ها برای شما ایجاد می کند.

نوع کسب و کار

نوع کسب و کار شما تعیین کننده رنگ تابلو مغازه است. تصور کنید یک صرافی بزرگ و معتبر در سطح شهر از یک تابلوی صورتی در سردر مغازه خود استفاده کند. شما به عنوان مشتری در ذوقتان خواهد خورد و هیچ جذابیتی برای شما نخواهد داشت. پس نوع کسب و کار و زمینه فعالیت شما می تواند نکته دیگری در انتخاب بهترین رنگ برای ساخت تابلو مغازه باشد.

طراحان ما در تابلوسازی ژیوار با به کارگیری فونت مناسب در طراحی تابلو تبلیغاتی زیبایی و جذابیت را به تابلوی مغازه شما به ارمغان می اورد.

فونت مناسب تابلو مغازه

نکته: برای داشتن عرض قلم مناسب باید از فونت هایی استفاده شود که ذات خود آن عریض هستند و از دفرمه کردن یعنی کشیدن عرض متن برای ایجاد قطر قلم حدالمقدور خودداری کرد. البته گاها برای تابلوهای کوچک با این که از فونت عریض استفاده شده ولی برای ایجاد قطر قلم بیشتر اشکالی نخواهد داشت متن را کمی از عرض بکشیم خصوصا برای مواردی که قرار است در ارتفاع بالا نصب گردد. بعنوان مثال برای تابلوهای پزشکی که در ابعاد استاندارد 70 در 500 ساخته و گاها در ارتفاعات بالا نصب میشود کشیدن عرض قلم نه تنها ایرادی ندارد بلکه توصیه نیز میشود.

فونت كلاسيك

فونت کلاسیک خواناترین و بعبارتی برای اکثر افراد در تمامی سن ها وبا سطح سواد مختلف قابلیت خواندن راحت تری دارد. به هممین دلیل رسم الخط کلاسیک را می توان عام پسندترین فونت دانست. فونت تيتر بارزترین این گروه است که به جرات ميتوان گفت درکنار نسعلیق در بيشتر از 60 درصد تابلو فروشگاهها، مغازه ها و خصوصا اداره ها  به كار رفته است.  فرناز، جديد، اصفهان، مرواريد، كودك، سينا، ترافيك و يكان بلد (از سری فونتهای معروف به گروه B و همچنین موجود در نرم افزار مریم) و سمت (موجود در نرم افزار مريم) از دیگر فونتهای پر کاربرد این گروه هستند.

فونت هنری

مهمترين و پركاربردترين ودر عین حال زیباترین آنها، فونت نستعليق و نستعليق شكسته می باشد. از ديگر فونتهای هنری ميتوان به نسخ، ثلث، معلی و ريحان نام برد كه همگي در نرم افزار مير عماد از مجموعه نرم افزارهای مریم موجود است. این گروه مطمئنا از زیبایی و ظرافت بصری زیادی برخوردار هست ولی نسبت به رسم الخط کلاسیک خوانائی کمتری دارند.

فونت فانتزی

كه اسامی زيادی را ميتوان در اين گروه نامبرد ولي مهترين آنها عبارتند از اوجان، كلاسيك، وحيد، پوستر، كريوکه اغلب در فونتهای معروف MRT و یا نرم افزار مریم وجود دارند.

نكته 1: برای دوستان تازه كاری كه تمايل دارند در مورد فونت برای طراحی تراكت و اوراق اداری اطلاعاتی داشته باشند، اسامی پر كاربردتر آنها عبارتند از: زر، رويا، ترافيك، یکان (از سری فونتها B).

نکته 2: برای تابلو روان که عرض آن کمتر از 48 سانت هست فونت های سینا و ترافیک بلد مناسبتر خواهند بود ولی برای عرض های بیشتر محدودیتی در انتخاب وجود ندارد. البته برخی از برد مین (مغز فرمان) تابلوهای روان فونت فارسی را ساپورت نمیکنند که در این خصوص باید از فارسی نویس لیمون بعنوان واسط این دسته از تابلوها بهره برد.

فونت دست نویس

تا اینجا فونتهای کامپیوتری را با هم مرور کردیم اما نوع دیگر فونت برای تابلو تبلیغاتی وجود دارد که معمولا هنرمندان خطاط با تسلط برتمامی فونتهای ذكر شده و تلفيق آنها و همچنین با نگاه لطيف و هنری خود اقدام به طراحی حروف دكوراتيو يا همان لوگو فونت مي نمايند. در صورتی که تمایل داشته باشید فونت خاص و منحصربفرد برای تابلو مغازه خود انتخاب نمائید لازم هست تا یک طراح هنرمند بصورت دستی  برای شما بصورت اختصاصی اتود زده و طرحی متناسب با سلیقه شما و نوع کسب و کارتان خلق کند. ما در گروه تبلیغاتی رسا اغلب برای فونت تابلو چلنیوم،حروف دکوراتیو متناسب با کسب و کار و البته با عرض قلم مناسب و خوانا طراحی میکنیم تا با این خلاقیت و در کنار دیگر عوامل زیبائی بتوانیم باعث جلب توجه مخاطب را فراهم نمائیم.

نكته: تفاوت بين لوگو سازمانی و لوگو فونت یا حروف دکوراتیو در اين است كه در طراحی لوگو فونت از حروف و رسم الخطهای گوناگون و تلفيق آنها به همراه  تجربيات و نگاه هنری  طراح بهره می بریم ولی در طراحی لوگو سازمانی علاوه بر تجربه و نگاه هنری  از علائم  و اشكال هندسی و تصاوير انتزاعی و گاها حروف انگليسی و علائم اختصاری استفاده ميگردد.

تابلوسازی ژیوار با رعایت اصول طراحی تابلوهای مغازه آماده قبول سفارشات مشتریان و خریداران می باشد.

اصول طراحی تابلو مغازه

  • جانمایی مکان نصب تابلو مغازه:

در تابلوسازی و جانمایی محل نصب تابلو مغازه و در نظر گرفتن فاکتورهایی از قبیل ابعاد تابلو، در نظر گرفتن مخاطبان اصلی، محل مناسب برای نصب، نوع دید و.. از اهمیت ویژه ای برخوردار میباشد. طراحی تابلو مغازه برای سفارش‌ دهنده و سازنده، از نکات مهم در تابلوسازی است. به همین دلیل ابتدا باید مکان نصب تابلو مغازه و نوع کاربرد آن مشخص شده و سپس جهت طراحی تابلو مغازه، تصمیمات لازم اتخاذ شود تا تبلیغ یا اطلاع‌رسانی صحیحی از نصب تابلو مغازه به بیننده انتقال پیدا کند.

مطمئناً تابه‌ حال از کنار تابلوهایی رد شده‌اید که به نظرتان بی‌محتوا بیاید یا برعکس، به دلیل زیبایی و پر محتوا بودن ذهن شما را به خود مشغول کرده باشد و شما را به داخل فروشگاه یا مغازه کشانده باشد. هنگامیکه که تابلو مغازه ی شما حاوی اطلاعات زیادی باشد شما مجبور خواهید بود آن را در مکانی نصب کنید که بینندگان زمان بیشتری داشته باشند تا آن را بخوانند.  با ساخت تابلوی بزرگتر ممکن است متحمل هزینه بیشتری شوید اما بهتر است که هزینه خود را با ساخت تابلوی کوچک تلف نکنید. سعی کنید بزرگترین تابلو را انتخاب نمایید و بهترین طراحی را برای آن سایز در نظر بگیرید.

  • انتخاب عکس های نامناسب:

یکی دیگر از اشتباهاتی که شرکت ها در طراحی تابلوی خود انجام می دهند، استفاده از عکس های زیاد در تابلو می باشد. در اینصورت مخاطبان شما زمان زیادی لازم دارند تا تمام عکس ها را نگاه کنند.

سعی کنید همیشه از یک عکس جذاب در طراحی تابلو خود استفاده کنید چون در این صورت تابلو بیشتر جلب توجه می کند. یک عکس جذاب می تواند بیانگر هزاران حرف باشد اما توجه داشته باشید که درج دو تا عکس این تاثیر را دو برابر نمی کند. انتخاب عکس مناسب بسیار مهم است؛ بنابراین سعی کنید در طراحی تابلو تبلیغاتی تنها از یک عکس جذاب استفاده کنید.

  • عدم استفاده از عنوان مناسب برای تابلو مغازه:

یکی دیگر از اشتباهات در طراحی تابلو مغازه استفاده نکردن از یک عنوان مناسب می باشد. ممکن است مخاطبان شما تنها چند ثانیه برای دیدن تابلو چاپ شده شما وقت داشته باشند به همین دلیل باید به این فکر باشید که قوی ظاهر شوید. استفاده از یک عنوان ساده در طراحی شما این قدرت را به شما خواهد داد. چند نکته که باید برای انتخاب یک عنوان مناسب به آن ها دقت داشته باشید به شرح زیر است:

طراحی خوبِ تابلو مغازه در تابلوسازی می‌تواند یک عابر را به یک مشتری تبدیل کند و اثر مثبتی در او ایجاد کند. یک تابلو سازی با ساخت زیبای تابلو مغازه از نظر ظرافت، تمیزی، رنگ و درخشش و بسیاری از عوامل دیگر می‌تواند مشتریان بعدی خود را به وجود بیاورد و نیازی به تبلیغ ندارد.

در کل این را به یاد داشته باشید، تابلو سازی های سطح شهر که تبلیغات دیداری را شامل می‌شوند از جمله تبلیغات بسیار مؤثر برای سفارش‌دهنده و سازنده تابلو مغازه خواهد بود. تابلوسازی برای کاربردهای مختلفی از طرف مشتری تقاضا می‌شود. تابلو سازی می‌تواند جهت خیابان‌ها و معابر، داخل مغازه یا خارج مغازه و سر در آن و غیره  سفارش داده شود.

در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ تابلوسازی ژیوار تمام تلاش خود را به کار گرفته اییم تا بتوانیم انواع تابلو چلنیوم – تابلو پلکسی – تابلو استیل – تابلو راهنمای طبقات – تابلو لایت باکس تابلو کامپوزیت – تابلو نئون – تابلو مغازه و تابلو فلزی را با ارزانترین قیمت و تا 30% تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر شرکت های فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم.

مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از تابلو چلنیوم – تابلو پلکسی – تابلو استیل – تابلو راهنمای طبقات – تابلو لایت باکس – تابلو کامپوزیت – تابلو نئون – تابلو مغازه و تابلو فلزی را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 02177792267 – 09129613802 تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.