فروش انواع تابلو راهنمای طبقات

مجموعه عظیم تابلو ژیوار با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع تابلو راهنمای طبقات را با ارزانترین قیمت در بین تمامی شرکت های تابلوسازی تا 30% تخفیف ویژه و در اختیار خریداران قرار می دهد فروش استثنایی انواع خرید تابلو راهنما – تابلو طبقات ساختمان – تابلوی راهنمای طبقات ساختمان – تابلو راهنما اداری – قیمت تابلو راهنمای طبقات – نمونه راهنمای طبقات – طراحی راهنمای طبقات – تابلو راهنمای ساختمان اداری تخصص مجموعه بزرگ تابلو ژیوار می باشد.

تابلو ژیوار هم اکنون با بیش از 15 سال سابقه درخشان در تهیه انواع تابلو تبلیغاتی و به طور خاص متنوع ترین خرید تابلو راهنما – تابلو طبقات ساختمان – تابلوی راهنمای طبقات ساختمان – تابلو راهنما اداری – قیمت تابلو راهنمای طبقات – نمونه راهنمای طبقات – طراحی راهنمای طبقات – تابلو راهنمای ساختمان اداری با ضمانت اصالت و سلامت فیزیکی 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهد و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی فروشگاه ها و موسسات مختلف می باشد.

مجموعه عظیم تابلو ژیوار همچنین افتخار خود می داند که در ارائه انواع خرید تابلو راهنما – تابلو طبقات ساختمان – تابلوی راهنمای طبقات ساختمان – تابلو راهنما اداری – قیمت تابلو راهنمای طبقات – نمونه راهنمای طبقات – طراحی راهنمای طبقات – تابلو راهنمای ساختمان اداری با بهترین کیفیت حال حاضر ایران و جهان را برای مشتریان خود تدارک ببیند بنابراین شما هموطنان عزیز می تواند با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع دلخواه از انواع تابلو راهنمای طبقات را در مجموعه تابلو ژیوار بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

تابلو راهنما طبقات یکی از تجهیزات تبلیغاتی و اداری بوده که در معرفی، هدایت افراد و مخاطبین و تکریم ارباب رجوع، نقش بسزایی دارد.

همچنین در اماکن بزرگ مانند بیمارستان ها و فرودگاه ها برای جلوگیری از سردرگمی افراد، تابلو راهنما نصب می شود. نصب این تابلوها موجب پرسش های کمتر مراجعه کنندگان از مسئولین یک ساختمان و مجتمع شده و در صرفه جویی وقت و انرژی افراد بسیار حائز اهمیت است. با جابجا شدن اتاق های یک شرکت، می توان به راحتی تابلوی راهنما را نیز جابجا کرد و نیازی به صرف هزینه های اضافی نیست.

انواع تابلو راهنما

• تابلو آویز : این تابلو به دلیل ارزان و شیک بودن، مشتری های زیادی داشته و میتوان آن را در ابعاد و اشکال متنوع طراحی کرد. همچنین نصب و جابجایی تابلو آویز بسیار آسان است.
• تابلو دیواری : این تابلو که بیشتر قسمت آن به دیوار نصب شده، در کنار در اتاق نصب می شود. ویژگی این تابلو این است که هم از دو طرف و هم از رو به رو واضح و خوانا است. محل نصب آن روی دیواری که دستگیره در در آن سمت قرار دارد است.

• تابلو راهنمای عمودی : این تابلو برای راهنمای مسیر در ساختمان ها استفاده می شود. تابلو راهنمای عمودی طراحی های بسیار زیبا و مدرنی دارد.
• توتم ایستاده : این تابلو که دارای طراحی مدرنی است، از صفحه کامپوزیتی با کیفیت ساخته می شود. این تابلو از لحاظ اقتصادی بسیار مقرون به صرفه است.
• تابلو راهنمای طبقات : این تابلو ها در قسمت ورودی ساختمان، آسانسورها و طبقات نصب می شوند و مشخصات هر واحد را نشان می دهند. پلاک های ساین ها به راحتی جابجا می¬شوند. لذا در صورت جابجایی واحد ها و اتاق ها، به راحتی می توان اطلاعات آن را روی تابلوی راهنمای طبقات، تصحیح کرد.
• تابلو شیشه ای : یکی از زیبا ترین و جدیدترین انواع تابلو راهنمای دیواری است که از دو شیشه، پروفیل آلومینیومی و کاغذی که حاوی اطلاعات مورد نظر است، تشکیل شده است.
• تابلو پرچمی : این تابلو راهنما بیشتر برای معابر شهری استفاده شده و معرفی ساختمان و مجموعه های مختلف می شود. همچنین در شهرک های مسکونی و صنعتی می توان از این تابلوها استفاده کرد.
• تابلو رومیزی : این تابلو کاربرد های زیادی دارد از جمله معرفی اشخاص، قیمت کالا، منوی غذا، دستورالعمل تجهیزات، شماره میز و منوی غذا. این تابلو رو به مراجعین نصب می شود.

برای تهیه تابلو راهنمای طبقات از شرکتهای معتبر مانند تابلوسازی ژیوار استفاده کنید و از کیفیت محصول تحویل گرفته لذت ببرید.

تابلو راهنمای طبقات وسیله ای مناسب برای مشخص کردن طبقات و واحدهای یک ساختمان اداری، تجاری، مسکونی و غیره است که به مراجعین برای پیدا کردن واحد مورد نظرشان، کمک کرده و یک مورد ضروری برای تکریم ارباب رجوع محسوب می شود.

تابلو راهنمای طبقات انواع مختلفی دارد اما وجه اشتراک همه آنها معرفی قسمت¬های مختلف یک ساختمان است. لذا این تابلو یک مورد لازم و ضروری برای هر ساختمانی است. انواع تابلوهای راهنمای ساختمان باید دارای جذابیت و زیبایی داشته باشد که در بدو ورود مراجعین، نظر آنها را جلب کند. البته خوانایی و واضح بودن آن نیز بسیار مهم است. نوشته های روی تابلو باید به گونه ای باشد که توسط افراد مختلف قابل خواندن باشد.

یک تابلو راهنمای طبقات که طبق استانداردهای روز دنیا طراحی شده باشد، از سردرگمی و آشفتگی مراجعین جلوگیری می کند. تابلو باید در مکان مناسبی نصب شود، تا به سهولت قابل دیدن باشد. روی تابلوها، المان های مختلف راهنمای طبقات مانند شماره هر واحد، لوگو و نام شرکت، راه پله، سرویس بهداشتی، ورود، خروج، آسانسور، پارکینگ، انبار و غیره درج می شود.

مهمترین نکاتی که در طراحی و ساخت تابلو راهنمای طبقات باید رعایت شود:

• درج المان های ضروری با استفاده از علائم بین المللی که در تمام دنیا به صورت مشترک استفاده می شود، مانند راهنمای راه پله ها و غیره
• انتخاب فونت خوانا و ساده به طوری که همه سنین بتوانند از آن استفاده کنند
• ابعاد مناسب با فضای در نظر گرفته شده در ساختمان
• چاپ با کیفیت و مدرن به طوری که در یک نگاه نظر مراجعه کننده را جلب کند
• یکپارچگی و هماهنگی تابلوها در رنگ، نوع فونت، اندازه و غیره در تمام طبقات و قسمت¬های مختلف ساختمان
• انتخاب تابلوهای راهنمای واحدها و اتاق ها با قابلیت جابجایی راحت و آسان

طراحی تابلو راهنمای ساختمان اداری در تابلو سازی ژیوار با طراحی منحصر به فرد به انجام می رسد و بالاترین کیفیت در بازار را داراست.

نصب تابلو راهنمای ساختمان اداری در مجتمع های اداری، مسکونی , تجاری و بیمارستان ها از سردرگم شدن مشتریان جلوگیری می کند. این تابلوها از نوع فلکسی فیس , کامپوزیتی و پلکسی گلاس است که بنا بر نوع نیاز متریال آن انتخاب می شود.

در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ تابلو ژیوار تمام تلاش خود را به کار گرفته اییم تا بتوانیم تمام انواع تابلو از جمله انواع تابلو راهنمای طبقات را با ارزانترین قیمت و تا 30% تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر شرکت های فعال در ایران تامین نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم.