قیمت تابلو نئون فلکسی تا 30% تخفیف قیمت خرید|فروش طراحی اجرا

قیمت تابلو نئون فلکسی– مجموعه عظیم تابلوسازی ژیوار با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع قیمت تابلو نئون فلکسی  را با ارزانترین قیمت در بین تابلوسازی ها تا 30% تخفیف ویژه در اختیار خریداران قرار می دهد در این مقاله به موضوعات قیمت تابلو نئون led- قیمت تابلو نئون شیشه ای- آموزش ساخت تابلو نئون فلکسی- خرید تابلو نئون فلکسی- آموزش ساخت نئون فلکسی- قیمت تابلو نئون ال ای دی- طراحی نئون فلکسی که تخصص مجموعه بزرگ تابلوسازی ژیوار می باشد خواهیم پرداخت.

متن: قیمت تابلو نئون فلکسیتابلوسازی ژیوار هم اکنون با بیش از 15 سال سابقه درخشان در طراحی و ساخت انواع تابلو چلنیوم – تابلو پلکسی – تابلو استیلتابلو راهنمای طبقات – تابلو لایت باکس – تابلو کامپوزیت – تابلو نئون – تابلو مغازه و تابلو فلزی فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع قیمت تابلو نئون led- قیمت تابلو نئون شیشه ای- آموزش ساخت تابلو نئون فلکسی- خرید تابلو نئون فلکسی- آموزش ساخت نئون فلکسی- قیمت تابلو نئون ال ای دی- طراحی نئون فلکسی خواهیم پرداخت.

ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع قیمت تابلو نئون فلکسی  را باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و… می باشیم.

قیمت تابلو نئون فلکسی – مجموعه عظیم تابلوسازی ژیوار همچنین افتخار خود می داند که در ارائه و فروش انواع قیمت تابلو نئون فلکسی  در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت تابلو نئون led- قیمت تابلو نئون شیشه ای- آموزش ساخت تابلو نئون فلکسی- خرید تابلو نئون فلکسی- آموزش ساخت نئون فلکسی- قیمت تابلو نئون ال ای دی- طراحی نئون فلکسی با ما همراه باشید. ما در مجموعه بزرگ تابلوسازی ژیوار با بیش از 15 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از قیمت تابلو نئون فلکسی را در مجموعه تابلوسازی ژیوار بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

قیمت تابلو نئون فلکسی در مجموعه تابلوژیوار دارای 30% تخفیف و زیر قیمت تمام تابلوسازی های سراسر کشور می باشد شما میتواند جهت مشاوره قبل خرید از قیمت تابلو نئون فلکسی با تخفیف استثنایی ارائه شده توسط تابلوژیوار بهره مند شوید

 تابلو نئون فلکسی

امروزه تمامی انسانها و افراد جوامع با توجه به پیشرفت سریع در تکنولوژی شاهد نوآوری و تولیدات در عرصه ها و مشاغل مختلفی هستند که حرفه تابلو سازی نیز همانند دیگر مشاغل از این مورد مستثنی نیست و خلق ایده ها و تولیدات تابلو های تبلیغاتی مدرن در آن از مهم ترین عوامل در جهت تبلیغات محیطی و بازاریابی مشاغل بشمار می رود که در ادامه مطلب به یکی از جدید ترین تابلو های تبلیغاتی با عنوان تابلو نئون فلکس خواهیم پرداخت.

تابلو نئون

تابلو نئون با استفاده از لوله های شیشه ای ساخته می شود؛ به این شکل که در ابتدا تابلو مورد نظر در نرم افزار های مربوطه که معمولا کاربردی ترین آنها کورل می باشد قیمت تابلو نئون فلکسی – طراحی شده و توسط دستگاه پلاتر روی کاغذ پیاده سازی می شود. بعد از انجام مراحل طراحی و پلات، ساخت تابلو نئون به این صورت است که لوله های شیشه ای توسط حروف ساز نئون با استفاده از حرارت مطابق با طرح مورد نظر ساخته شده و در نهایت با استفاده از دستگاه شارژ گاز نئون مبادرت به روشنایی تابلو می شود که این عمل بعد از نصب الکترودها در دو سر لوله شیشه ای انجام خواهد شد.

تابلو نئون فلکسی

تابلو های نئون با توجه به اینکه در تبلیغات محیطی از گذشته تا به امروز مورد استفاده مشتریان قرار دارند از معایبی نیز برخوردارند که می توان به مواردی چون شکنندگی نئون، شوک نئون، نصب دشوار و مصرف برق بالای آن اشاره نمود که تمامی این موارد، مهندسان و تولید کنندگان عصر تکنولوژی را بر آن داشت تا با رویکردی نوین قدم به تولید متریالی مشابه از نظر تبلیغات همراه با محاسن و مزایایی نسبت به نئون نمایند.

یکی از تولیدات مدرنی که امروزه در حرفه تبلیغات و تابلو سازی اتفاق افتاده است را می توان تابلو نئون فلکس یا تابلو نئون فلکسی نام برد که در این صنعت جایگزینی مناسب برای تابلو نئون بشمار می رود. نئون فلکس که ظاهری شبیه به نئون دارد و از انعطاف پذیری بالایی برخوردار می باشد در جهت تبلیغات به عنوان تابلو مغازه، تابلو دکوراسیون داخلی و دیگر موارد تبلیغاتی به کار می رود که در رنگ بندی های متنوعی نیز در بازار موجود می باشند.

قیمت تابلو نئون فلکسی تا 30% تخفیف قیمت خرید|فروش طراحی اجرامتریال و روش تولید نئون فلکس

قیمت تابلو نئون فلکسی – نئون فلکس به عنوان یک المان نوری که ظاهری شبیه به نئون شیشه ای را دارد با استفاده از دو متریال کلیدی ساخته می شود که عبارتند از پی وی سی نرم و ال ای دی. کاربرد پی وی سی نرم در ساخت این نوع از تابلو به این صورت است که در ابتدا دو قالب جهت ساخت نئون فلکس در طول و عرض مشخصی ساخته می شود. یک قالب به عنوان پایه ال ای دی و یک قالب به عنوان رویه نئون فلکسی

در مرحله بعد پی وی سی های مخصوص که توسط دستگاه حرارت داده شده اند روی قالب های مذکور ریخته می شوند و بعد از مدت زمان مشخص از قالب جدا شده و به شکلی کاملا انعطاف پذیر و نرم تبدیل می شوند.

در گام بعدی ال ای دی هایی که از قبل ساخته و سری شده اند را داخل و در گودی پایه نئون فلکسی قرار داده و در نهایت رویه کار که از جنس پی وی سی می باشد روی پایه، همراه با حرارت قرار داده می شود که انجام این فرآیند به شکلی صورت می گیرد که ال ای دی ها کاملا در برابر گرد و قبار و ورود آب محافظت شوند.

نکته مهم دیگری که باید در مورد نئون فلکسی یاد آور شد، رنگ بندی آن است. تولید طیف رنگ تابلو نئون فلکس به سه شکل انجام می گیرد؛ قیمت تابلو نئون فلکسی – مورد اول استفاده از پی وی سی های رنگ شده و کاربرد ال ای دی های سفید در پایه؛ مورد دوم پی وی سی سفید و ال ای دی رنگی و مورد سوم پی وی سی رنگی و ال ای دی رنگی که این مورد از اصولی ترین و کاربردی ترین روش تولید در نئون فلکسی بشمار می رود که مسلما استفاده از این نوع نئون فلکس در تولید یک تابلو تبلیغاتی باعث رویت رنگ طبیعی همراه با روشنایی یکدست خواهد بود.

ساخت تابلو نئون فلکس

ساخت تابلو نئون فلکستا این قسمت از مطلب با نئون فلکس آشنا شدیم و گفتیم که نئون فلکس در حرفه تابلو سازی به عنوان یک تابلو تبلیغاتی که جایگزین تابلو نئون شیشه ای می باشد مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه به ساخت و اجرای این نوع از تابلو خواهیم پرداخت که آگاهی و دانش آن برایمان خالی از لطف نخواهد بود.

تابلو های نئون فلکس به دو شکل معمول ساخته می شوند که به ترتیب به آنها می پردازیم.

ساخت تابلو نئون فلکس با پایه

مورد اول در ساخت تابلو نئون فلکس به این صورت است که در ابتدا یک سازه یا زمینه کار از جنس ام دی اف، کامپوزیت، چوب، پلکسی گلاس و مواردی دیگر در ابعادی مشخص ساخته می شود و بعد از آن طرح مورد نظر که می تواند شامل عکس خطی و یا متن باشد با استفاده از دستگاه پلاتر روی کاغذ درج می شود. قیمت تابلو نئون فلکسی – در مرحله بعد پایه هایی مخصوص روی طرح بین دو خط نصب شده و در آخر نئون فلکس روی پایه ها قرار داده شده و مبادرت به روشنایی تابلو توسط ترانس 12 ولت خواهد شد.

ساخت تابلو نئون فلکس با قالب

مورد دومی که در ساخت و اجرای تابلو نئون فلکس کاربرد دارد، ساخت و اجرای آن با استفاده از قالب می باشد. ساخت قالب جهت نصب نئون فلکسی با استفاده از متریال هایی مانند پی وی سی، ام دی اف، پلکسی گلاس و مواردی مشابه انجام می گیرد به این صورت که طرح مورد نظر با استفاده از دستگاه سی ان سی و یا برش لیزر مطابق با ضخامت نئون فلکسی روی متریال های نام برده شده برش داده شده و در نهایت نئون فلکسی داخل آنها قرار داده شده و همانند روش اول با استفاده از منبع تغذیه به مرحله روشنایی می رسد.

قیمت تابلو نئون فلکسی

نکته پایانی و مهم دیگری که می بایست از آن آگاه بود، قیمت تابلو نئون فلکسی است. به طور کل قیمت این نوع از تابلو مانند حروف های برجسته با توجه به متر محیط محاسبه می گردد. قیمت تابلو نئون فلکسی – در واقع منظور از متر محیط همان متر دور حروف یا طرح است. یعنی اینکه بعد از ساخت، تمام نئون فلکسی مصرفی، متر شده و با توجه به نرخ مصوب، قیمت نهایی اعلام می گردد.

مورد دیگری که روی قیمت تابلو نئون فلکسی تاثیر گذار خواهد بود؛ متریال های به کار رفته در ساخت آن است. به عنوان مثال قیمت ساخت تابلو نئون فلکسی با استفاده از پلکسی گلاس ده میل به مراتب بالاتر از ساخت تابلو با استفاده از پی وی سی خواهد بود.

قیمت تابلو نئون فلکسی – در این مقاله به موضوعات قیمت تابلو نئون led- قیمت تابلو نئون شیشه ای- آموزش ساخت تابلو نئون فلکسی- خرید تابلو نئون فلکسی- آموزش ساخت نئون فلکسی- قیمت تابلو نئون ال ای دی- طراحی نئون فلکسی پرداختیم در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ تابلوسازی ژیوار تمام تلاش خود را به کار گرفته اییم.

تا بتوانیم انواع تابلو چلنیوم – تابلو پلکسی – تابلو استیل – تابلو راهنمای طبقات – تابلو لایت باکستابلو کامپوزیت – تابلو نئون – تابلو مغازه و تابلو فلزی را با ارزانترین قیمت و تا 30% تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر شرکت های فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم.

مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از تابلو چلنیوم – تابلو پلکسی – تابلو استیل – تابلو راهنمای طبقات – تابلو لایت باکس – تابلو کامپوزیت – تابلو نئون – تابلو مغازه و تابلو فلزی را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 02177792267 – 09129613802  تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.