قیمت تابلو نئون led استاندارد

قیمت تابلو نئون led استاندارد

اگر بدنبال قیمتتابلو رنگی نئون مناسب هستید تابلوسازی ژیوار با اعمال تخفیفهای فوق العاده قیمت تابلو نئون led را کاهش داده و با حفظ کیفیت محصولات خود تخفیفهای فوق العاده در زمینه قیمت تابلو نئون led ارائه دهد.

شما می توانید لیست فوق العاده قیمت تابلو نئون led را در تماس با یکی از شماره های 02177792267 و یا 09129613802 در تابلو ژیوار پرسیده و با قیمت بازار مقایسه کنید.

تابلو سازی ژیوار از انجه که از متخصصین زبده سود می برد با کیفیت ترین محصولات از جمله تابلو نئون را با تخفیفهای باور نکردنی ارائه می دهد و ارزانترین قیمت تابلو نئون led در بازار ایران را به مشتریان عزیز خود تقدیم می نماید.

استفاده از تابلو led به جای تابلو نئون با توجه به اینکه هم قیمت تابلو نئون led مناسبتر است و هم عمر بالاتری دارند امروزه در دنیا رواج یافته است.

تابلو های ثابت LED به دلیل مزایایی که دارند جایگزین تابلو های نئون شده اند.
مزيت :
مصرف برق بسيارپايين  بسيار كمتر از نئون
محكم بودن و حساس نبودن به ضربه بر خلاف نئون
انتخاب رنگ LED در هنگام ساخت براي هر قسمت از تابلو، متن و حتي تك تك حروف
نداشتن نویز
نور بیشتر حتی در روز
قابلیت نمایش انیمیشن و…
طول عمر بالاي تابلو به علت طول عمر LED به اندازه تقريبي ۱۰ سال كارايي مفيد
قيمت بسيار پايين نسبت به نئون
جذابيت بالا نسبت به نئون و فلكسي ها، به علت محصولی نو و جدید به همراه افكت هاي مختلف و زيبا
موارد استفاده :
ويترين، سردر مغازه ها، رستوران، پارك، خيابان، ميدان ها، بلوارها، تردد شهري و بين شهري، تابلوهاي راهنمايي و رانندگي، بازار، جایگاههای سوخت، تالارها، پاساژها و …

دو نوع تابلو led ثابت و روان وجود دارد. تفاوت تابلو ثابت led با تابلو روان led در نحوه نور دهی این تابلوهاست که با توجه به کاربری مورد نظر مشتری

یکی از این دو نوع پیشنهاد می گردد. قیمت تابلو نئون led ثابت و قیمت تابلو نئون led روان نسبت به تابلو نئون ارزانتر است.
تابلو روان همانطور که از نامش مشخص است محتویاتش مانند عکس، انیمیشن و متن به صورت متحرک و روان است که این اطلاعات قابل تغییر است. در واقع یک صفحه شامل تعدادی LED که تمام صفحه را پوشانده است. با روشن نمودن تعدادی led و خاموش نگه داشتن مابقی می توان یک کلمه، عکس، یا انیمیشن را نمایش داد.

اما در تابلو های ثابت یک کلمه یا عکس به صورت چاپی نوشته می شود سپس اطراف آن را با led می پوشانند. در این تابلو ها با اعمال افکت و رقص نور بر روی led های اطراف آن، به نمایش این تابلو جذابیت می بخشند. این تابلو ها معمولا در سردر مغازه ها و فروشگاه ها و … برای جلب توجه استفاده می گردد.