قیمت تابلو چلنیوم ستاره ای

قیمت تابلو چلنیوم ستاره ای – مجموعه عظیم تابلوسازی ژیوار با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع قیمت تابلو چلنیوم ستاره ای را با ارزانترین قیمت در بین تابلوسازی ها تا 30% تخفیف ویژه در اختیار خریداران قرار می دهد در این مقاله به موضوعات قیمت تابلو چلنیوم کریستال – قیمت تابلو چلنیوم جدید – محاسبه قیمت تابلو چلنیوم – قیمت تابلو چلنیوم طلایی – قیمت تابلو چلنیوم الماسی – قیمت تابلو چلنیوم سال 99 – نمونه تابلو چلنیوم که تخصص مجموعه بزرگ تابلوسازی ژیوار می باشد خواهیم پرداخت.

قیمت تابلو چلنیوم ستاره ای– تابلوسازی ژیوار هم اکنون با بیش از 15 سال سابقه درخشان در طراحی و ساخت انواع تابلو چلنیوم – تابلو پلکسی – تابلو استیلتابلو راهنمای طبقات – تابلو لایت باکس – تابلو کامپوزیت – تابلو نئون – تابلو مغازه و تابلو فلزی فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع قیمت تابلو چلنیوم کریستال – قیمت تابلو چلنیوم جدید – محاسبه قیمت تابلو چلنیوم – قیمت تابلو چلنیوم طلایی – قیمت تابلو چلنیوم الماسی – قیمت تابلو چلنیوم سال 99 – نمونه تابلو چلنیوم خواهیم پرداخت.

ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع قیمت تابلو چلنیوم ستاره ای را باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و… می باشیم.

قیمت تابلو چلنیوم ستاره ای – مجموعه عظیم تابلوسازی ژیوار همچنین افتخار خود می داند که در ارائه و فروش انواع قیمت تابلو چلنیوم ستاره ای در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت تابلو چلنیوم کریستال – قیمت تابلو چلنیوم جدید – محاسبه قیمت تابلو چلنیوم – قیمت تابلو چلنیوم طلایی – قیمت تابلو چلنیوم الماسی – قیمت تابلو چلنیوم سال 99 – نمونه تابلو چلنیوم با ما همراه باشید.

ما در مجموعه بزرگ تابلوسازی ژیوار با بیش از 15 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از قیمت تابلو چلنیوم ستاره ای را در مجموعه تابلوسازی ژیوار بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

تابلو چلنیوم ستاره ای

همانطور که میدانید تابلو چلنیوم  یکی از زیبا ترین و پر کاربرد ترین تابلو های تبلیغاتی میباشد و انواع مختلفی دارد که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارد.به طور کلی میتوان گفت انواع تابلو چلنیوم عبارتند است از : تابلو چلنیوم طلایی –تابلو چلنیوم کریستالی –تابلو چلنیوم ستاره ای- تابلو چلنیوم ساده-تابلو چلنیوم دوبل و….ما در مقالات گذشته در خصوص برخی از تابلو های چلنیوم توضیحات مختصری ارائه داده ایم. در حال حاضر تصمیم داریم در این مقاله در خصوص تابلو چلنیوم ستاره ای صحبت کنیم پس در ادامه با ماه همراه باشید.

تابلو چلنیوم ستاره از تابلو هایی محسوب میشود که از طبیعت الهام گرفته شده است به طور حتم برای تمامی شما عزیزان اتفاق افتاده است که زیبایی اسمان نظر شما عزیزان را به خود جلب کرده باشد.

و مسلما ان چیزی که بیشتر برای شما عزیزان جذاب تر بوده است ستاره های موجود در اسمان میباشد.در واقع با توجه به تحقیقات انجام شده طراحان تبلیغاتی به این نتیجه رسیده اند که استفاده از زیبایی های ذاتی طبیعت برای مخاطبان جذاب تر و دلربا تر خواهد بود.بنابر این این عزیزان برای طراحی برخی از تابلو های تبلیغاتی از زیبایی های ذاتی طبیعت استفاده کرده اند همانند تابلو چلنیوم ستاره ای..تابلوچلنیوم ستاره ای در واقع همان تابلو چلنیوم الماسی میباشد.با توجه به سوالات متداول مشتریان عزیز در خصوص :

تابلو چلنیوم ستاره ای چیست؟

در تابلو چلنیوم یکی از موارد بسیار مهم، نورپردازی و استفاده از ابزار ها و لامپ های نوری میباشد.استفاده از نورپردازی برای تابلوهای تبلیغاتی و کسب و کارهایی که به صورت شبانه روز میباشد بسیار حائز اهمیت میباشد.تابلو چلنویم ستاره ای همانند تابلو چلنیوم معمولی است و فقط چند تفاوت جزئی با یکدیگر دارند.یکی از مهم ترین تفاوت ها در خصوص طرح پلکسی گلاس میباشد.

در طراحی تابلو چلنیوم ستاره ای بر روی ورقه پلکسی گلاس نقاطی به صورت دایره ای و یا ستاره ای در سایز ها و اندازه های معین برش میدهند.ایجاد برش ها توسط دستگاه برش لیزر انجام میشود.حدکثر قطر دایره های ایجاد شده بر روی پلکسی گلاس 3 میلی متر میباشد این دایره ها در فاصله های 6 الی 8 میلی متری از یکدیگر قرار دارند.

در تابلو چلنیوم معمولی  با توجه به قرار گرفتن لامپ اس ام دی بر روی ورقه پی وی سی باعث روشن شدن تابلو میشود که همین روشنای باعث دیدی مناسب در شب خواهد شد. اما در تابلو چلنویم ستاره ای نور لامپ های ا ام دی از داخل روزنه هایی که توسط دستگاه لیزر ایجاد شده عبور میکند و نور را به بیرون هم انتقال میدهد. زمانی که مخاطب از مقابل تابلو چلنیوم ستاره ای عبور می کند، نور لامپ ها از بخشی از روزنه ها عبور می کند اما به جهت زاویه داشتن مخاطب نمی تواند نور خروجی از روزنه های دیگر را ببیند. اما بعد از تغییر مکان حتی کمتر از یک دهم متر زاویه نیز تغییر می کند و این بار نور از روزنه های دیگر به چشم مخاطب منعکس می شود و دیگر عبور نور از روزنه های قبلی قابل مشاهده نیست.

قیمت تابلو چلنیوم ستاره ای

قیمت تابلو چلنیوم ستاره ای هم همانند سایر تابلو های تبلیغاتی حرف برجسته بر اساس متر مربع محاسبه میشود.متراژ دقیق تابلو توسط نرم افزار طراحی میگردد به طور کلی قیمت تابلو چلنویم ستاره ای مقداری از قیمت تابلو چلنیوم معمولی بیشتر میباشد زیرا برای ایجاد برش  های ستاره ای شکل بر روی ورقه پلکسی گلاس زمان بیشتری را صرف میکند.

اما به طور کلی از لحاظ کیفیت و یا ساخت تفاوت چندانی با چلنیوم معمولی ندارد متاسفانه برخی از تابلوسازان با علم به عدم اطلاع مشتریان، قیمت های فضایی برای این تابلو در نظر می گیرند. در حالی که ابزار و ادواتی که برای این تابلو استفاده می شود هیچ تفاوتی با تابلو چلنیوم معمولی ندارد اما به طور کلی در خصوص قیمت تابلو چلنیوم ستاره ای نمی توان قیمت ثابتی ارائه داد.

زیرا عواملی مختلفی همانند نوع پاور های فن دار -تعداد اس ام دی به کار رفته در تابلو-استفاده از تایمر در پشت تابلو برای برنامه دادن به روشن و خاموش شدن تابلو- جنس لبه ی بیرونی تابلو چلنیوم-اندازه و متراژ تابلو چلنیوم-حروف برجسته ی تابلو چلنیوم تک رنگ-نصب تابلو چلنیوم در ارتفاع بالا یا پایین-قطر حروف های به کار رفته شده.

در تابلو چلنیوم-نصب حروف و اعداد چلنیوم بر روی چوب یا شیشه  و… در قیمت تابلو چلنویم ستاره ای تاثیر گذار میباشد.اما جای نگرانی نیست شما عزیزان میتوانید با شرکت تابلوسازی ژیوار تماس حاصل فرمایید و با برقراری ارتباط با همکاران بخش فروش تمامی اطلاعات لازم در خصوص قیمت تابلو چلنیوم ستاره ای پاسخ سوالات خود را در کوتاه ترین زمان ممکن به صورت رایگان کسب کنید

پانچ چلنیوم ستاره ای

با توجه به اینکه ضخامت ورق پلکسی 2.8 میلی متر میباشد، اگر حجم قطر پانچ را افزایش دهیم زاویه ایجاد شده باعث شکست بیش از حد نورشده و باعث کاهش زیبایی تابلو چلنیوم ستاره ای میشود. ما از این تابلو تنها برای شب استفاده نخواهیم کرد بلکه در طول روز هم میبایست دیده شود اگر  در طول روز میزان قطر پانچ ها زیاد باشد تو ذوق مخاطب میخورد و از جذابیت تابلو کاسته خواهد شد.

همچنین اگر تعداد پانچ ها بیش از حد باشند نمای تابلو در طول روز مناسب نخواهد بود. همانگونه که ستاره ها در طول روز دیده نمی شوند، تابلو چلنیوم ستاره ای نیز اگر به صورت اصولی ساخته نشود در طول روز نمای جالبی نخواهد داشت. اما اگر هنر و تجربه تابلو ساز با یکدیگر تلفیق گردد، قطعا یکی از بهترین تابلوها در طول روز و شب تابلو چلنیوم ستاره ای خواهد بود.شما عزیزان میتوانید با تابلوسازی ژیوار تماس حاصل فرمایید و با برقراری ارتباط با طراحان متخصص و اموزش دیده طرح تابلو خود را به بهترین نحو انتخاب فرمایید

قیمت تابلو چلنیوم ستاره ای با 30% تخفیف و با 15 سال سابقه درخشان توسط مجموعه عظیم تابلو ژیوار صورت میگیرد لذا از کلیه عزیزان که تصمیم دارند هر نوع و مدل از تابلو چلنیوم ستاره ای و یا سایر مدل ها را سفارش دهند ما در تابلوسازی ژیوار متنظر تماس شما هستیم.

قیمت تابلو چلنیوم ستاره ای با در نظر گرفتن سه فاکتور تعیین می گردد:

 • متراژ محیطی
 • قطر قلم
 • پیچیدگی و سادگی طراحی تابلو با توجه طرح می تواند متریال بر باشد مقدار متریال لازم جهت ساخت حروف چلنیوم به نوع طرح وابسته بوده و در بعضی موارد با توجه به نوع طراحی متریال استفاده شده افزایش خواهد یافت

در ضمن آپشن های که با انتخاب آنها در افزایش قیمت تابلو چلنیوم ستاره ای موثر بوده  و در هنگام سفارش میبایست به آن توجه نمود عبارتند از:

 • نوراندریک
 • پانچ رویه حروف پلکسی
 • پانچ لبه یا رول چلنیوم
 • نور RGB
 • پلکسی دوبل
 • پلکسی آیینه ای

به ازای هرسانت افزایش قطر قلم از مقدار نرمال 5cm الی 12cm معمولا سه هزار تومان به مبلغ کل اضافه می گردد.

جهت قیمت گذاری نهایی قیمت تابلو چلنیوم ستاره ای فاکتورهای متفاوتی در نظر گرفته می شود برای مثال :

 • کیفیت متریال از عوامل اصلی شیب قیمت است به این معنا که با بالا رفتن کیفیت اجناس مصرفی چلنیوم – پلکسی – اس ام دی SMD قیمت تابلو نیز افزایش می یابد.
 • اگر رویه ی حروف از یک لایه پلکسی گلاس تشکیل شود نسبت به رویه های چند لایه مطمئنا قیمت پایین تری خواهد داشت
 • چنلیوم ستاره دار نسبت به چنلیوم معمولی قیمت بالاتری دارد.
 • به هر میزان که متراژ محیطی حروف برجسته بیشتر باشد امکان تخفیف نیز بیشتر میسر می گردد.
 • ریموت دار بودن تابلو بی تاثیر در افزایش قیمت تابلو نیست.
 • نور اندریک بودن یا خاموشی کار در قیمت تمام شده دخیل خواهد بود.

قیمت تابلو چلنیوم ستاره ای – روش طراحی و ساخت تابلو چلنیوم ستاره ای: انواع تابلو چلنیوم ستاره ای با 30% تخفیف در مجموعه تابلو ژیوار طراحی و تولید میگردد لطفا جهت سفارش با یکی از شماره های موجود در سایت ارتباط برقرار نمایید.

به دو روش می­توان ساخت ای نوع حروف برجسته را انجام داد. روش اول به صورت دستی می­باشد که سازندگان تابلو، به لبه ها با دست حالت می دهند. در واقع تمام مراحل ساخت، با دست انجام می شوند. البته پلکسی گلاس روی تابلو توسط دستگاه لیزر برش می­خورد. این روش در بین تابلوسازان طرفداران بیشتری نسبت به روش دوم دارد.

در روش دوم، لبه تابلو به کمک دستگاه اتوماتیک خم شده و حالت داده می شود. همچنین تمام برش ها و خط ها و زوایا با کمک دستگاه و بدون دخالت دست انجام می شود. تابلو سازان کهنه کار و قدیمی، تمایل چندانی به این روش از تابلو سازی چلنیوم ندارند. زیرا این افراد بر این باورند که ساخت تابلو چلنیوم نوعی هنر است که باید توسط دست های یک تابلو ساز هنرمند ساخته شود.

قیمت تابلو چلنیوم ستاره ای – در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ تابلوسازی ژیوار تمام تلاش خود را به کار گرفته اییم تا بتوانیم انواع تابلو چلنیوم – تابلو پلکسی – تابلو استیل – تابلو راهنمای طبقات – تابلو لایت باکس – تابلو کامپوزیت – تابلو نئون – تابلو مغازه و تابلو فلزی را با ارزانترین قیمت و تا 30% تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر شرکت های فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم.

مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از تابلو چلنیوم – تابلو پلکسی – تابلو استیل – تابلو راهنمای طبقات – تابلو لایت باکس تابلو کامپوزیت – تابلو نئون – تابلو مغازه و تابلو فلزی را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 02177792267 – 09129613802 تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.