تابلو چلنیوم طلایی

قیمت تابلو چلنیوم طلایی- مجموعه عظیم تابلوسازی ژیوار با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع قیمت تابلو چلنیوم طلایی را با ارزانترین قیمت در بین تابلوسازی ها تا 30% تخفیف ویژه در اختیار خریداران قرار می دهد در این مقاله به موضوعات محاسبه قیمت تابلو چلنیوم- قیمت تابلو چلنیوم کریستال- قیمت تابلو چلنیوم ستاره ای- انواع تابلو چلنیوم- تابلو چلنیوم جدید- قیمت تابلو کامپوزیت که تخصص مجموعه بزرگ تابلوسازی ژیوار می باشد خواهیم پرداخت.

قیمت تابلو چلنیوم طلاییتابلوسازی ژیوار هم اکنون با بیش از 15 سال سابقه درخشان در طراحی و ساخت انواع تابلو چلنیومتابلو پلکسیتابلو استیلتابلو راهنمای طبقاتتابلو لایت باکستابلو کامپوزیتتابلو نئونتابلو مغازه و تابلو فلزی فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع محاسبه قیمت تابلو چلنیوم- قیمت تابلو چلنیوم کریستال- قیمت تابلو چلنیوم ستاره ای- انواع تابلو چلنیوم- تابلو چلنیوم جدید- قیمت تابلو کامپوزیت خواهیم پرداخت.

ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع قیمت تابلو چلنیوم طلایی را باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و… می باشیم.

قیمت تابلو چلنیوم طلایی– مجموعه عظیم تابلوسازی ژیوار همچنین افتخار خود می داند که در ارائه و فروش انواع قیمت تابلو چلنیوم طلایی در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد محاسبه قیمت تابلو چلنیوم- قیمت تابلو چلنیوم کریستال- قیمت تابلو چلنیوم سال 99- قیمت تابلو چلنیوم سال ۹۸- قیمت تابلو چلنیوم ستاره ای- انواع تابلو چلنیوم- تابلو چلنیوم جدید- قیمت تابلو کامپوزیت با ما همراه باشید.

ما در مجموعه بزرگ تابلوسازی ژیوار با بیش از 15 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از قیمت تابلو چلنیوم طلایی را در مجموعه تابلوسازی ژیوار بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

قیمت تابلو چلنیوم طلایی– مجموعه عظیم تابلوسازی ژیوار همچنین افتخار خود می داند که در ارائه و فروش انواع قیمت تابلو چلنیوم طلایی در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد محاسبه قیمت تابلو چلنیوم- قیمت تابلو چلنیوم کریستال – قیمت تابلو چلنیوم ستاره ای- انواع تابلو چلنیوم- تابلو چلنیوم جدید- قیمت تابلو کامپوزیت با ما همراه باشید.

ما در مجموعه بزرگ تابلوسازی ژیوار با بیش از 15 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از قیمت تابلو چلنیوم طلایی را در مجموعه تابلوسازی ژیوار بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

از لحاظ ظاهری چلنیوم طلایی دارای شباهت خیلی زیادی به لبه های تابلوی چلنیوم معمولی دارد که به صراحت می توان گفت که تنها نقطه تفاوت تابلوهای چلنیوم طلایی با تابلوهای چلنیوم معمولی در رنگ طلایی این تابلوها می باشد.

"قیمت

قیمت تابلو چلنیوم طلایی–  در اوایل پیدایش تابلوهای چلنیومی, با رنگ های نقره ای وارد بازار فروش در ایران شد که به مرور زمان و تقاضای زیاد و سلیقه های مختلف مشتری ها, موجب پیدایش تابلوهایی با چلنیوم طلایی شد.

که در حال حاضر این تابلوهای چلنیوم طلایی با رنگ های فانتزی برای لبه های آن مثل قرمز, آبی و سفید و مشکی و غیره در بازار فروش موجود می باشد. در تابلو طلایی چلنیومی از SMD هایی بلوکی که برای برند STAR می باشد و محصولی از کشور کره است, برای نور پردازی استفاده می شود که دارای کیفیت بسیار مطلوب بوده و از دوام خیلی بالایی برخوردار می باشد.

قیمت تابلو چلنیوم طلایی–  تابلو چلنیوم طلایی را به راحتی می توان روی هر نوع مصالح نصب کرد مانند سنگ و نمای کامپوزیت، ترمووود و حتی MDF. جنس رویه ی تابلوی چلنیوم طلایی مانند سایر تابلوهای چلنیوم از پلکسی گلاس ساخته شده است به این صورت که با دستگاه لیزر به ضخامت 3 میلی این ورقه های پلکسی گلاس ها برش داده می شود و به وسیله تابلو سازان حرفه ای این ورقه ها با لبه تابلو های چلنیوم مونتاژ می شود.

این تابلوها به دلیل درخشش و براقیت زیبایی که در شب ها دارد می تواند نظر هر رهگذر و بیننده را نسبت به خود جلب کرده و دیده شود. ولی لازم به توضیح می باشد که این موضوع به این معنا نمی باشد که این تابلوها زیر نور آفتاب و در طول روز جذابیت و زیبایی ندارد.

ساخت تابلو چلنیوم طلایی به چه صورت می باشد؟

قیمت تابلو چلنیوم طلایی–  برای ساختن تابلوهای چلنیوم طلایی در ابتدا با استفاده از دستگاه لیزر حروف برجسته تابلو برش زده شده بعد ورقه های پلکسی گلاس با دقت تمام توسط استاد کارهای حرفه ای در این زمینه به آن چسبانده می شود. این تابلوهای چلنیوم دارای انواع مختلفی می باشد که یکی از آن ها تابلو طلایی چلنیوم  لبه پانچ نام دارد. این مدل تابلو لبه پانچ به شکلی می باشد که نور تابلو را به بیرون از خود ساطع می کند. البته لازم به ذکر است که یکی از زیباترین و جذاب ترین مدل های تابلو , تابلو طلایی چلنیومی می باشد.

جهت ساخت این نوع تابلو چلنیوم طلایی از ورقه های پلکسی گلاس در تمامی رنگ های مختلف و متنوع می توان بهره مند شد. البته برای مستحکم بودن این مدل تابلو در مقابل هرگونه فشار و یا ضربه ای از جنس پلکسی گلاس برای لایه ی رویی و بیرونی آن استفاده شده است که این جنس برای لایه ی رویی تابلو مغازه موجب استحکام آن تابلو می شود.

قیمت تابلو چلنیوم طلایی–  از آنجایی که اندازه ی لبه های تابلوهای چلنیوم به دلخواه و سفارش مشتری می تواند قابل تغییر باشد ولی لبه ی این تابلو ها کمه کم باید 9 سانتی متر باشد. لایه های زیری تابلو چلنیوم طلایی از جنس PVC تشکیل شده است چون از دوام و مقاومت نسبتا بالایی برای خود برخوردار می باشد. در واقع به صراحت می توان گفت که طول عمر تابلو بستگی به کیفیت و مرغوبیت ورق های PVC دارد و ورق های PVC ضامن طول عمر این تابلوهای چلنیوم می باشد.


ویژگی ها و قابلیت های استفاده از تابلو چلنیوم طلایی در چه چیزهایی می باشد؟

تابلو چلنیوم طلایی به دلیل این که دارای ویژگی ها و قابلیت های زیادی است مورد توجه و استقبال بسیاری از مردم برای انتخاب تابلو شده است. از این ویژگی ها و قابلیت های تابلوهای چلنیوم طلایی می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • تابلوهای چلنیوم طلایی در مقابل انواع شرایط آب و هوایی و محیطی مقاوم می باشد.
  • تابلوهای چلنیوم طلایی با کیفیت بوده و از دوام بالایی برخوردار می باشد.
  • تابلوهای چلنیوم طلایی به مرور زمان تغییر شکل نمی دهد و همواره زیبایی خود را با گذشت زمان حفظ می کند.
  • تابلوهای چلنیوم طلایی دارای تنوع و مدل های زیبای گوناگون می باشد.
  • تابلوهای چلنیوم طلایی دارای مصرف برق خیلی کم و پایینی می باشد.
  • تابلوهای چلنیوم طلایی به دلیل این که از روکش نایلونی بر روی تمامی حروف برجسته چلنیوم استفاده می شود هیچ گونه خط و خشی بر روی این حروف تا اتمام نصب ایجاد نمی شود.
  • تابلوهای چلنیوم طلایی به دلیل این که دارای نوار اسفنجی گردگیر می باشد بعد از نصب تابلو هیچ گونه آب و گرد و غبار نمی تواند به داخل تابلو نفوذ پیدا کند و این نوار اسفنجی از این کار ممانعت می کند.

بعضی اوقات برخی از متقاضیان و مشتریان تابلو قبل از این که سفارش این نوع تابلو تبلیغاتی را داشته باشد ممکن است بعضی از سوال ها ذهن آن ها را درگیر نماید سوالاتی مشابه این که چلنیوم چیست؟ یا قیمت چلنیوم طلایی به چه صورت محاسبه می شود. تا در رسیدن به پاسخ همین سوال ها بتوانند تابلو مغازه خود را مطابق با طراحی و سلیقه خود سفارش داده و تحویل بگیرند.

اندازه و سایز تابلو یکی از مهم ترین و اصلی ترین نکته برای تعیین قیمت چلنیوم طلایی می باشد. سایز و اندازه تابلوهای چلنیوم طلایی بر حسب متر محیط اندازه گیری و محاسبه می شود. البته شایان به ذکر است که برای تعیین و محاسبه دقیق متر محیطی تابلو چلنیوم طلایی باید توسط برخی مراحل طی شود که به صورت دسته بندی در زیر به اختصار برای شما شرح داده شده است:

از نرم افزارهایی متفاوتی برای محاسبه و تعیین اندازه متر محیط برای حروف برجسته می توانند استفاده نمود مانند AUTOCAD, CorelDraw, ECUT

برای شما مراحل تعیین اندازه متر محیط برای حروف تابلوهای چلنیوم را در نرم افزار کرل توضیح و تشریح می دهیم:

1) در ابتدا بعد از طراحی طرح مورد نظر در نرم افزار کرل, متن نوشته شده را weld می کنیم.

2) برای انجام weld متن باید به این صورت وارد شوید: Object- shaping – weld

3) برای مرحله بعدی باید طبق دستور روبه رو اجرا کرده و با می توانید از کلید میانبر Alt+ enter استفاده نمایید: Window- Dockers – Object Properties

4) برای مرحله آخر می توانید از قسمت Length of curve به راحتی متراژ تابلو را به دست بیاورید. البته قیمت تابلو طلایی چلنیومی با توجه به نرخ تصویب شده توسط اتحادیه تابلو سازی و متراژ محیط اندازه گیری شده محاسبه و تعیین می شود.

قیمت چلنیوم طلایی مانند بقیه تابلوهای چلنیوم تبلیغاتی بستگی به عوامل مختلفی دارد که به صورت ثابت نمی باشد. این عوامل عبارت است از: نوع تابلو , جنس متریال استفاده شده, استفاده کردن از پاورهای فن دار, تعداد ماژول ها و نوع اسم ام دی, نمای تابلوی مورد نظر, حروف برجسته تابلوهای چلنیوم تک رنگ, در تابلوهای چلنیوم قطر حروف به کار رفته شده, ساده بودن یا پانچ دار بودن لبه کار, نصب تابلو چلنیوم طلایی در ارتفاع پایین یا بالا, تایمر پشت تابلو جهت برنامه دادن به خاموش یا روشن شدن تابلو.

قیمت تابلو چلنیوم طلایی طراحی و تولید شده در مجموعه بزرگ تابلوژیوار با 30% تخفیف و زیر قیمت تمام شرکت های تابلوسازی در کشور پیاده سازی می شود.

تابلو چلنیوم الماسی تابلو چلنیوم طلایی

مناسب ترین قیمت همراه با تضمین کتبی کیفیت تابلو و حروف برجسته مجموعه خدمات تابلوسازی ژیوار می باشد با در اختیار داشتن ماشین آلات به روز صنعت تابلوسازی و حروف برجسته مفتخر است که در زمینه ارائه خدمات تابلوسازی به مشتریان محترم، اعم از کلی و جرئی، خدمت رسانی نماید.

تابلو لبه طلایی

برای نور پردازی در تابلو لتر مکس از SMD های بلوکی برند STAR محصول کشور کره استفاده میشود که بسیار با دوام و از لحاظ کیفیت بسیار مناسب میباشد

جنس رویه تابلو چلنیوم لبه طلایی همانند دیگر تابلو چلنیوم ها پلکسی گلاس میباشد ورق های پلکسی گلاس با ضخامت ۳m ک با دستگاه لیزر برش داده میشود و توسط دست استاد کاران حروف ساز با لبه تابلو چلنیوم لترمکس منتاژ میگردد در تابلوسازی رسام از پلکسی گلاس دو برند محبوب سامپکس و ییرلانگ که در بازار تابلوسازی بسیار طرفدار دارم استفاده میشود که ساخت کشور تایوان میباشد

لازم به یاد آوری است بیش از 50 مدل حروف برجسته جهت استفاده در تابلو های تبلیغاتی از جنس انواع استیل،پلاستیک،چلنیوم،لترمکس،فلز،آبکاری کروم متناسب با انواع سلیقه ها و در رنج قیمت های متفاوت در تابلوسازی ژیوار قابل ساخت و عرضه می باشد.

قیمت تابلو چلنیوم طلایی- در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ تابلوسازی ژیوار تمام تلاش خود را به کار گرفته اییم تا بتوانیم انواع تابلو چلنیوم – تابلو پلکسی – تابلو استیل – تابلو راهنمای طبقات – تابلو لایت باکس – تابلو کامپوزیت – تابلو نئون – تابلو مغازه و تابلو فلزی را با ارزانترین قیمت و تا 30% تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر شرکت های فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم.

مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از تابلو چلنیوم – تابلو پلکسی – تابلو استیل – تابلو راهنمای طبقات – تابلو لایت باکس – تابلو کامپوزیت – تابلو نئون – تابلو مغازه و تابلو فلزی را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 02177792267 – 09129613802  تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.