تابلو چلنیوم پانچی

مجموعه عظیم تابلوسازی ژیوار با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع تابلو چلنیوم پانچی را با ارزانترین قیمت در بین تابلوسازی ها تا 30% تخفیف ویژه در اختیار خریداران قرار می دهد در این مقاله به موضوعات انواع تابلو چلنیوم-قیمت تابلو چلنیوم الماسی-تابلو الماسی-لوازم ساخت تابلو چلنیوم-آموزش ساخت تابلو چلنیوم-آموزش نورپردازی تابلو چلنیوم-آموزش نصب تابلو چلنیوم-تابلو چلنیوم جدید که تخصص مجموعه بزرگ تابلوسازی ژیوار می باشد خواهیم پرداخت.

تابلوسازی ژیوار هم اکنون با بیش از 15 سال سابقه درخشان در طراحی و ساخت انواع تابلو چلنیومتابلو پلکسیتابلو استیلتابلو راهنمای طبقاتتابلو لایت باکستابلو کامپوزیتتابلو نئونتابلو مغازه و تابلو فلزی فعالیت دارد.

در این مطلب به موضوعات متنوع انواع تابلو چلنیوم-قیمت تابلو چلنیوم الماسی-تابلو الماسی-لوازم ساخت تابلو چلنیوم-آموزش ساخت تابلو چلنیوم-آموزش نورپردازی تابلو چلنیوم-آموزش نصب تابلو چلنیوم-تابلو چلنیوم جدید خواهیم پرداخت. ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع تابلو چلنیوم پانچی را باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و… می باشیم.

مجموعه عظیم تابلوسازی ژیوار همچنین افتخار خود می داند که در ارائه و فروش انواع تابلو چلنیوم پانچی در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد انواع تابلو چلنیوم-قیمت تابلو چلنیوم الماسی-تابلو الماسی-لوازم ساخت تابلو چلنیوم-آموزش ساخت تابلو چلنیوم-آموزش نورپردازی تابلو چلنیوم-آموزش نصب تابلو چلنیوم-تابلو چلنیوم جدید با ما همراه باشید.

ما در مجموعه بزرگ تابلوسازی ژیوار با بیش از 15 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از تابلو چلنیوم پانچی را در مجموعه تابلوسازی ژیوار بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

حروف برجسته پانچی :

با ورود دستگاه های ساخت حروف برجسته تحولی نوین در دنیای ساخت تابلوهای تبلیغاتی به روش مدرن و با سبک های متعدد آغاز شد. ساخت تابلوهایی با خلاقیت ها و نوآوری های جدید سبب می شود که تبلیغات موثرتری داشته باشیم و بتوانیم به غایت تبلیغ که دسترسی به مشتری بیشتر است نزدیکتر شویم.

از انواع حروف برجسته که به روش لبه پانچ پیاده سازی می شوند می توان به حروف چلنیوم، استیل و نئون اشاره کرد که هر کدام طبق متدها و روش های مختص به خود قابل ساخت و پیاده سازی هستند. در ادامه به بررسی هر یک از انواع تابلو هایی که می توان به صورت پانچی ایجاد و به عنوان تابلو مغازه و یا تابلو فروشگاه در سر درب نصب کرد اشاره خواهیم کرد.

تابلو ژیوار با بهره گیری از تکنیک های روز دنیا و دستگاه های متعدد حروف ساز و با استفاده از حروف ترکیبی و بهره گیری از اجناس متعدد نظیر شیشه، پلکسی، استیل و چلنیوم اقدام به تولید حروف های برجسته ای می نماید که با عبور نور از آنها نما و جذابیت خارق العاده ای را برای تابلوهای تبلغاتی به ارمغان می آورد. پانچ حروف سبب ایجاد ظاهر لوکس و جلوه ای زیبا در تابلوی تبلیغاتی می شود.

  پرتاب نور از قسمت های پانچ شده و اصابت آن با چشم به شکل  چشمک زن این حس را در افراد ایجاد می کند، نورها در حال حرکت هستند. دستگاه های پانچ توانایی پانچ هر نوع ورق با ضخامت های متعدد و با دقت 0/01 میلیمتر را دارند و می توانند هر نوع شکل هندسی منظم و غیرمنظم را در فاصله ها و قطرهای متفاوت به صورت ردیفی و زیگزالی پانچ نمایند. این دستگاه ها قادرند علاوه بر پانچ حروف عملیات برجسته کاری را در انواع شکل ها و فرم های مدنظر ایفا نمایند.

تابلو پانچی:

تابلو پانچی تابلویی است که در آن رویه حروف برجسته با توجه به سلیقه مشتریان از متریال های متعدد ساخته می شود اما لبه های حروف برجسته توسط دستگاه مخصوص پانچ در اندازه ها و فواصل معین به شکل ردیفی و یا زیگزالی پانچ می شود و زمانی که نور از تابلو پانچ منعکس می شود لبه های حروف برجسته نما و جلوه بسیار زیبایی را به خود می گیرند و چشم نوازی می کنند و می توانند دید هر بیننده ای را خیره نمایند.

جنس پانچی:

حروف برجسته پانچی را می توان در تابلو چلنیوم، تابلو استیل و تابلو نئون پلاستیک پیاده سازی کرد، جنس تابلوهای پانچ شده می تواند از چلنیوم یا پلکسی گلاس باشد،  لبه های کار پانچ شده را  به اصطلاح لبه پانچ یا لبه ساید می گویند.

نحوه نورپردازی حروف پانچی :

برای نورپردازی حروف از بلوک های اس ام دی بهره می برند که نوع چیدمان لامپ های SMD در نحوه نورپردازی بسیار اهمیت دارد. در هنگام ساخت تابلوهای پانچی سه نکته حائز اهمیت است :

1) قطر پانچ : در نظر گرفتن قطر مناسب برای حروف نقشی اساسی در میزان زیبا جلوه نمودن تابلو ایفا می کند چرا که اگر پانچ ها دارای قطر خیلی کمی باشند جلوه زیبایی برای تابلوی تبلیغاتی شما به ارمغان نمی آورند و اگر قطر آنها زیاد باشد سبب دیده شدن بلوک های اس ام دی و زیرسازی کار می شود.

2) تراکم پانچ : تراکم حروف پانچ با در نظر گرفتن سایز حروف و ارتفاع نصب صورت می گیرد، اگر تراکم کم باشد حالت مشبک بودن حروف برجسته و نوع شکل هندسی حروف یا حالت برق زدن و چشمک زدن حروف زیر سوال می رود و به عبارتی اصلا نمایان نمی شود و اگر تراکم زیاد باشد حروف بدون ورق پلاستیک روی سطح کار به نظر می رسد.

3) قطر لبه پانچ : برای قطر لبه پانچ نیز می بایست اندازه متعادلی برگزید زیرا اگر قطر لبه ها بیش از اندازه باریک شود لامپ های اس ام دی از قسمت های پانچ شده نمایان می شوند.

تابلو چلنیوم پانچ الماسی :

در ساخت این نوع تابلوی تبلیغاتی زیبا ابتدا حروف برجسته مدنظر را توسط نرم افزارها طراحی می کنیم، پس از مرحله طراحی، حروف توسط دستگاه برش لیزری بر روی پلکسی برش داده می شود، در این مرحله تابلوساز بر اساس نوع تابلو تبلیغاتی مدنظر مشتری، اشکال هندسی مدنظر مشتری را که می تواند به صورت دایره، ستاره  و… باشد را به صورت ریز و منظم بر روی پلکسی برش می دهد و لبه کار چلنیوم نیز پانچ خورده و سپس با استفاده از دستگاه خم می خورد، برای زیرساز کار هم از ورق های پی وی سی بهره برده می شود سپس اس ام دی ها در فواصل تعیین شده تعبیه شده و تابلو برای نصب آماده می گردد.

تابلو چلنیوم کریستالی لبه پانچ :

تابلو چلنیوم کریستال طوری ساخته می شود که کلیه حروف چلنیوم بکار رفته در آن دارای لبه هایی از جنس آلومینوم هستند و خاصیت سبکی، ضد زنگ، شکل پذیری و دوام آلومینیوم سبب شده است که این محصول به یکی از آلیاژهای کاربردی ویژه در صنعت تابلو سازی بدل شود. حال تفاوتی که تابلو چلنیوم کریستال با تابلو چلنیوم معمولی دارد این است که برای ساخت رویه حروف از ورق پلکسی تخت استفاده نمی شود.

بلکه برای ساخت رویه حروف از قطعات کوچک بلوری شکل که جنس آنها از نوع آکرولیک می باشد بهره می برند. روی ورق، پلکسی شفاف پاچیده شده و توسط چسب های مخصوص چسبانده می شود و زمانی که نور به این قطعات کوچک بلوری اصابت می کند شکسته شده و در زوایای مختلف پخش می شود و دانه هایی شبیه کریستال را در مقابل دید افراد به نمایش می گذارد.

تابلو چلنیوم کریستال به روش پانچ یا لترمکس قابل اجراست. در هنگام ساخت تابلو چلنیوم کریستال با لبه پانچ،  پلکسی روی حروف توسط دستگاه لیزر پانچ می شود که نوع پانچ با توجه به سفارش مشتری در طرح ها و ابعاد متعدد قابل اجراست.

  رنگ پلکسی و رنگ لامپ های اس ام دی که در داخل تابلو بکار می رود بسته به سلیقه مشتری متغیر می باشد. لبه تابلو چلنیوم کریستال که ما از آن بهره می بریم لبه چلنیوم 0.4 مشکی پانچ طرح سوپر ساید برند “آلو وان یا آلو شاین می باشد و دارای یک لایه تلق شیشه ای است که از ورود گرد و غبار و نفوذ آب به داخل تابلو ممانعت به عمل می آورد.

تابلو چلنیوم پانچ ستاره ای :

در مرحله ساخت تابلو چلنیوم پانچ ستاره ای نیز بر اساس نیاز و سلیقه مشتری رنگ پلکسی گلاس انتخاب می شود سپس پلکسی گلاس با استفاده از لیزر در فواصل تعیین شده برش خورده و مشبک کاری می شود از یک پلکسی گلاس شفاف برای جلوگیری از نفوذ گرد و غبار به داخل حروف بهره برده می شود و با اصابت نور اس ام دی ها یک برق ملایم چشمک زن نگاه هر رهگذری را به خود جلب می کند.

تابلو حروف برجسته استیل ستاره ای یا لبه پانچ :

استیل به دلیل قدمتی که در دنیای تابلوسازی دارد همواره یک گام جلوتر است و خاصیت دوام و ماندگاری، جذابیت ذاتی و طبیعی بدون نیاز به رنگ سبب کاربرد زیاد این تابلوی تبلیغاتی شده است. تابلو استیل لبه پانچ همچون تابلو حروف استیل برجسته است و تنها تفاوت در نمای ستاره ای و لبه های پانچ شده آن است که با اصابت نور، یک برق ملایم چشمک زن ایجاد نموده و می تواند افراد را به سمت کسب وکار شما سوق دهد .

برای ساخت تابلو استیل لبه پانچ از صفحات استیل ضد زنگ در رنگ های مات و براق استفاده می شود که این ورق ها به دو صورت نوع بگیر که توسط آهنربا جذب می شود و نوع نگیر که توسط آهنربا جذب نمی شود در طرح های ساده، خش دار، مات و براق در بازار موجود است اما استیل بگیر کیفیت مرغوبی ندارد و برای ساخت تابلو تبلیغاتی ماندگار مناسب نیست اگر می خواهید تابلو استیل تبلیغاتی که برای مغازه یا فروشگاه خود سفارش می دهید دارای مرغوبیت و دوام باشد از ورق های استیل نگیر استفاده کنید.

حروف برجسته فلزی لبه پانچ دو طبقه :

صفحاتی که برای ساخت این نوع تابلو بکار گرفته می شود از ورق پلکسی و رینگ آهن برای طبقه پایین تشکیل می شود. برای ساخت لبه ها نیز از ورق آهن 0/6 میلیمتر با عمق  7 الی 20 سانتی متر استفاده می شود.

که  توسط دستگاه لیزر، طبق شکل های متعدد و با در نظر گرفتن سلیقه مشتریان به صورت دو ردیفه برش می خورد. در پشت کار نیز از ورق های پی وی سی استفاده می شود. نورپردازی این حروف در دو رنگ قابل پیاده سازی است. لامپ های اس ام دی در پشت و روی صفحه میانی تعبیه  شده و برای رنگ آمیزی نیز می توان از رنگ های کوره ای، روغنی یا الکترواستاتیک بهره برد.

قیمت تابلو لبه پانچی :

حروف مدنظر مشتری توسط نرم افزارها طراحی شده و براساس متر محیط، مصالح و ابزارهای کاربردی و تکنیک های ساخت محاسبه می شود. قیمت چلنیوم پانچی نسبت به سایر تابلوها هزینه بالاتری را می طلبد.

انواع تابلو چلنیوم-قیمت تابلو چلنیوم الماسی
انواع تابلو چلنیوم-قیمت تابلو چلنیوم الماسی

آموزش نورپردازی تابلو چلنیوم: نورپردازی در تابلو چلنیوم باعث بالا رفتن جذابیت محل کسب و کار میشود از سوی دیگر نورپردازی تابلو چلنیوم دارای مزایا و معایبی هم می شود که برای آگاهی بیشتر میتوانید با متخصصان ما مشورت کرده و با ما تماس حاصل نمایید.

شیوه های نور پردازی در این تابلو موضوعی است که پیش از سفارش آن ها به عنوان تابلو مغازه یا سایر تابلو های تبلیغاتی باید اطلاعات کافی از آن ها داشته باشیم. تابلو چلنیوم یکی از روش های نوین در تابلو سازی به شمار می آید.

روشی که به سبب برجسته بودن حروف مورد استفاده از آن در مقایسه با سایر انواع تابلو سازی طرفداران بیشتری را جذب نموده است. اما جذابیت این تابلو تنها به این دلیل نبوده بلکه نور پردازی تابلو چلنیوم آن را از سایر روش ها متمایز می نماید. افرادی که از تابلو چلنیوم به عنوان تابلو مغازه استفاده می کنند این کار را با هدف بهتر دیده شدن ویترین کسب و کار خود انجام می دهند و به همین دلیل موضوع نور پردازی در این تابلو ها دارای اهمیت فراوانی است.

شیوه های نورپردازی تابلو چلنیوم با استفاده از روش های گوناگونی صورت می گیرد که هر یک دارای مزایا و معایبی هستند. استفاده از انواع لامپ های ای ام دی و لامپ های ال ای دی و سیستم های نور مخفی از جمله این روش ها هستند که هر کدام مشخصات مربوط به خود را دارند و افراد می توانند با بررسی این مشخصات نسبت به انتخاب آن ها اقدام نمایند.

آموزش ساخت تابلو چلنیوم: اگر چه این آموزش به تنهایی نمی تواند مخاطبان را تنها با یک یا چند بار بازدید به حروف سازی مجرب تبدیل کند اما میتواند مفید باشد. برای دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان با تجربه ی ما با گزینه ی تماس که در پایین صفحه قرار دارد تماس بگیرید.

در حال حاضر نوعی از تابلو که خیلی مورد توجه کسب و کار ها قرار می گیرد تابلو چلنیوم است، این تابلو از قیمت مناسبی برخوردار است و از آنجایی که با نور پردازی خاصی همراه می باشد می تواند توجه بسیار زیادی را به خود جلب کند و در مجموع به نوعی یکی از پرطرفدار ترین تابلو های موجود در بازار است.
ما در تابلو ژیوار بعد از افزایش قیمت های اخیر تا جایی که توانسته ایم از افزایش قیمت ها جلوگیری کرده ایم و یا نهایتا با درصد بسیار کمی این افزایش را انجام داده ایم و این مسائل در مقابل کار حرفه ای که توسط ما انجام می شود توانسته رضایت خاطر مشتریان ما را به دنبال داشته باشد.

در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ تابلوسازی ژیوار تمام تلاش خود را به کار گرفته اییم تا بتوانیم انواع تابلو چلنیوم – تابلو پلکسی – تابلو استیل – تابلو راهنمای طبقات – تابلو لایت باکس – تابلو کامپوزیت – تابلو نئون – تابلو مغازه و تابلو فلزی را با ارزانترین قیمت و تا 30% تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر شرکت های فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم.

مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از تابلو چلنیوم – تابلو پلکسی – تابلو استیل – تابلو راهنمای طبقات – تابلو لایت باکس – تابلو کامپوزیت – تابلو نئون – تابلو مغازه و تابلو فلزی را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های

02177792267 – 09129613802 تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.