قیمت کامپوزیت طرح چوب

قیمت کامپوزیت طرح چوب – مجموعه عظیم تابلوسازی ژیوار با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع قیمت کامپوزیت طرح چوب را با ارزانترین قیمت در بین تابلوسازی ها تا 30% تخفیف ویژه در اختیار خریداران قرار می دهد در این مقاله به موضوعات ابعاد و قیمت ورق کامپوزیت- قیمت ورق کامپوزیت آلوباند- قیمت هر متر کامپوزیت- اجرای کامپوزیت- قیمت ورق کامپوزیت آلکواستون- قیمت ورق کامپوزیت آلوتک- قیمت نمای کامپوزیت- قیمت ورق کامپوزیت ارزان که تخصص مجموعه بزرگ تابلوسازی ژیوار می باشد خواهیم پرداخت.

قیمت کامپوزیت طرح چوب- تابلوسازی ژیوار هم اکنون با بیش از 15 سال سابقه درخشان در طراحی و ساخت انواع تابلو چلنیوم – تابلو پلکسی – تابلو استیلتابلو راهنمای طبقات – تابلو لایت باکس – تابلو کامپوزیت – تابلو نئونتابلو مغازه و تابلو فلزی فعالیت دارد در این مطلب به موضوعات متنوع ابعاد و قیمت ورق کامپوزیت- قیمت ورق کامپوزیت آلوباند- قیمت هر متر کامپوزیت- اجرای کامپوزیت- قیمت ورق کامپوزیت آلکواستون- قیمت ورق کامپوزیت آلوتک- قیمت نمای کامپوزیت- قیمت ورق کامپوزیت ارزان خواهیم پرداخت.

ضمنا ما کلیه محصولات خود را از جمله انواع قیمت کامپوزیت طرح چوب را باضمانت و خدمات پس از فروش و 100% تضمین شده در اختیار خریداران و مشتریان عزیز قرار می دهیم و همچنین آماده همکاری با نهادها و ارگان های دولتی خصوصی و نیمه خصوصی دانشگاه ها کارخانجات هتل ها و… می باشیم.

قیمت کامپوزیت طرح چوب – مجموعه عظیم تابلوسازی ژیوار همچنین افتخار خود می داند که در ارائه و فروش انواع قیمت کامپوزیت طرح چوب در خدمت شما بزرگواران باشد لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد ابعاد و قیمت ورق کامپوزیت- قیمت ورق کامپوزیت آلوباند- قیمت هر متر کامپوزیت- اجرای کامپوزیت- قیمت ورق کامپوزیت آلکواستون- قیمت ورق کامپوزیت آلوتک- قیمت نمای کامپوزیت- قیمت ورق کامپوزیت ارزان با ما همراه باشید.

ما در مجموعه بزرگ تابلوسازی ژیوار با بیش از 15 سال سابقه درخشان کلیه تولیدات خود را در بازارهای داخلی و خارجی با بهترین متریال برای مشتریان خود تدارک دیده ایم بنابراین شما هموطنان عزیز می توانید با خیال آسوده و بدون دغدغه هر نوع از قیمت کامپوزیت طرح چوب را در مجموعه تابلوسازی ژیوار بررسی و انتخاب نمایید و ما نیز به شما خریداران محترم تضمین پایین ترین قیمت موجود در بازار را خواهیم داد.

قیمت کامپوزیت طرح چوب – کامپوزیت طرح چوب با تخفیف استثنایی و 30% تخفیف واقعی در اجرا و نصب توسط مجموعه بزرگ تابلوژیوار در خدمت شما خواهیم بود.

کامپوزیت طرح چوب با دارا بودن رگه هایی بسیار شبیه به چوب و دوامی بسیار بالا به علت استفاده از پوسته آلومینیومی و وجود لایه محافظ ضد آفتاب تا 20 سال و هزینه ای معادل 50% نمای ترمووود به بهترین جایگزین نمای چوبی – ترمووود تبدیل گشته است.

قیمت کامپوزیت طرح چوب – لیست قیمت انواع ورق کامپوزیت :

ورق کامپوزیت از سال ۱۹۶۹ در آلمان ابداع گردید و استقبال و استعمال بیش از حد این محصول در نما نشان دهنده کیفیت مناسب و عدم وجود هرگونه محدودیت در طراحی و اجرای این مصالح است.لیست قیمت انواع ورق کامپوزیت

ا توجه به افزایش شدید قیمت ارز از ابتدای سال  ۹۷ تا کنون،لیست قیمت انواع ورق کامپوزیت ارائه شده برای انواع ورق های کامپوزیت کاملا تابع نوسانات ارزی در بازار میباشد.

لذا میبایست برای خرید ورق کامپوزیت، روزانه استعلام انجام شود تا از قیمت دقیق ورق کامپوزیت اطمینان حاصل گردد.

قیمت کامپوزیت طرح چوب- موارد تعیین کننده در قیمت کامپوزیت نما:

قیمت ورقها با توجه به :

 • نوع برند ورق کامپوزیت
 • ضخامت و خلوص ورق کامپوزیت،
 • رنگ بندی ورق کامپوزیت،
 • ضد حریق بودن یا نبودن ورق کامپوزیت،
 • و انواع خاص ورق کامپوزیت مانند: ضد خش بودن،طرح چوب،طرح سنگ و شاین مشخص میگردد.

کیفیت ورق کامپوزیت ایرانی در حال حاضر قابل اعتماد است به شرطی که میزان خلوص آلومینیوم مورد نطر در تولید ملاحطه گردد. (لیست قیمت انواع ورق کامپوزیت)

قیمت کامپوزیت طرح چوب- میزان خلوص آلومینیوم  ورق کامپوزیت برای نمای خارجی ۰٫۵ و برای نمای داخلی ۰٫۳ میباشد.البته از ورقهای اکونومی و تابلویی نیز در بازار که عرضه میگردد نیز برای نمای خارجی استفاده میکنند.

لیکن پیشنهاد میگردد با توجه به گارانتی کم مدت ترريا،از این ورقها برای موارد کم اهمیت ساختمان استفاه گردد.

قیمت کامپوزیت طرح چوب- با توجه به اینکه ورق کامپوزیت در نمای خارجی سالها و در فصول مختلف در معرض تغییرات آب و هوایی است، میبایست میزان آلومینیومی بیشتری داشته باشد و به اصطلاح سنگینتر باشد.

ورق کامپوزیت متریال کارآمدی است که امروزه بسیار در بازار رونق یافته و محبوبیت بسیاری دارد.

ورق کامپوزیت به دلایل ویژگی ها و تنوع هایی که دارد جایگزین متریال های پیشین شده است.

ورق کامپوزیت شامل ویژگی هایی از قبیل : وزن کمتر،مقاومت بیشتر،ضدحریق بودن و بسیاری ویژگی های دیگر میباشد.

انواع ورق کامپوزیت : ورق کامپوزیت ضدحریق،ورق کامپوزی سه بعدی

، ورق کامپوزیت تابلویی، ورق کامپوزیت لانه زنبوری هانی کامب و …

برای اطلاع از قیمت های به روز ورق کامپوزیت به لیست قیمت ورق کامپوزیت مراجعه کنید.

لیست قیمت ورق کامپوزیت شامل لیست قیمت ورق کامپوزیت مکس متال، لیست قیمت ورق کامپوزیت لاکچری، لیست قیمت ورق کامپوزیت سان متال، لیست قیمت ورق کامپوزیت آلومکس،

لیست قیمت ورق کامپوزیت آلواستون، لیست قیمت ورق کامپوزیت دلتاباند، لیست قیمت ورق کامپوزیت پرمیوم باند، لیست قیمت ورق کامپوزیت هایپر باند میباشد.

انواع ورق کامپوزیت

قیمت کامپوزیت طرح چوب – ورق کامپوزیت ضدحریق آلومکس

ورق کامپوزیت آلومینیوم ضدحریق آلومکس شامل لایه میانی با مغزه کامپوزیت از نوع پلی اتیلن و ورق های آلومینیوم در دو طرف مغزه میباشد.ورق کامپوزیت ضد حریق آلومکس مقاومت بیشتری در مقابل آتش دارد.طرح های ورق کامپوزیت آلومکس شامل : ورق کامپوزیت ضدحریق آلومکس، ورق کامپوزیت خشدار آلومکس، ورق کامپوزیت شاین آلومکس، ورق کامپوزیت طرح چوب آلومکس، ورق کامپوزیت طرح سنگ آلومکس، ورق کامپوزیت طرح آجر آلومکس و … میباشد.

قیمت کامپوزیت طرح چوب – ورق کامپوزیت لانه زنبوری HONEY COMB

ورق کامپوزیت لانه زنبوری HONEY COMB دارای ضخامت زیادی است.در ساخت آن نمی توان از مواد با کیفیت و کوالیتی پایین استفاده کرد،زیرا که اگر ضخامت آن کم باشد ورق کامپوزیت مقاومت مناسب را نداشته و تغییر شکل خواهد داد و دچار انوجاج می شود.ورق کامپوزیت آلومکس لانه زنبوری Honey Comb مانند ساندویچی است که تحت فشار و درجه حرارت بالا ساخته می شود.سطح پایه ورق کامپوزیت لانه زنبوری آلومکس در مرحله تولید با روکش Coil آلومینیوم، با پوشش فلورین تکمیل می شود.همین ویژگی باعث می شود که در برابر آب و هوا مقاوم باشد.وزن کم، تراکم بالا، ثبات بالا، عایق بندی سالم و مقاوم بودن در برابر حرارت از ویژگی های مطلوب ورق کامپوزیت هانی کامب آلومکس می باشد

ورق کامپوزیت سه بعدی

ورق کامپوزیت سه بعدی یک راه حل جدید و نوآورانه برای ساختن ساختمان های برجسته تر و متمایز تر است.ورق کامپوزیت سه بعدی بدون مفصل و گره ایجاد میگردد.ورق کامپوزیت سه بعدی با نورپردازی تکمیل میگردد. نمای نهایی، نمایی زیبا و چشم نواز است. برای ایجاد ورق کامپوزیت سه بعدی از ورق کامپوزیت با ضخامت ۰٫۵ میلی متر استفاده میشود.

که از دو لایه آلومینیومی آنادایز شده تشکیل میگردد و در نهایت با لایه PVDF پوشانده میشود و ترکیب نهایی برای ۱۵ سال گارانتی دارد.از آنجایی که آلومینیوم کامپوزیت یک متریال کم وزن، زیبا و با دوام است، کاربرد آن در انواع سازه ها روز به روز در حال گسترش است.

طرح برجسته یا طرحی که ارتفاع و عمق داشته باشد در اصطلاح سه بعدی یا ۳D گفته می شود. امروزه با گسترش تکنیک های معماری، طرح های سه بعدی و دارای عمق، تو رفتگی و برجستگی مورد توجه قرار گرفته اند. که یکی از محبوب ترین متریال ها برای استفاده در این نوع ورق کامپوزیت نما است، زیرا شامل مزایایی از قبیل قابلیت انعطاف پذیر بودن برای تو رفتگی و برجستگی همچنین سبکی سازه ساختمان و نما می شود.

ورق کامپوزیت تابلویی

یکی دیگر از موارد استفاده از ورق کامپوزیت در تابلو تبلیغاتی است.تابلوی فروشگاه ها مانند نمای ساختمان ها در زیبایی محیط اطراف اثر گذار هستند.کیفیت و جذابیت آن بسیار مهم است.ورق کامپوزیت تابلویی تبلیغاتی باید با کیفیت و مقاوم باشد.

زیرا مدت طولانی باید در فضای آزاد قرار بگیرد.ورق کامپوزیت تابلویی تبلیغاتی باید به گونه ای باشد که عوامل جوی مانند باد، باران، برف و نور مستقیم خورشید بر روی آن تاثیری نگذارند و در مقابل این عوامل مقاوم باشد.در واقع تابلوی تبلیغاتی را میتوان شناسنامه هر مکان دانست.

قیمت کامپوزیت طرح چوب تا 30% تخفیف قیمت خرید|فروش طراحی اجرا
قیمت کامپوزیت طرح چوب تا 30% تخفیف قیمت خرید|فروش طراحی اجرا

ورق کامپوزیت طرح آجر

قیمت کامپوزیت طرح چوب – ورق کامپوزیت طرح آجر میتواند متریالی مناسب برای جایگزینی آجر باشد. از آجر در گذشته برای نمای ساختمان بهره مند میشدند. آجر دارای ویژگی های خاصی است. یکی از آن ویژگی ها عدم مقاومت در برابر آب میباشد.امروزه بجای آجر استفاده از این ورق کامپوزیت‌ها بسیار مورد توجه پیمانکاران و معماران قرارگرفته است. برتری این ورق کامپوزیت خاصیت ضدآب بودن و استحکام بالای آن میباشد. از این نوع ورق کامپوزیت میتوان در دکوراسیون داخلی نیز استفاده کرد.

ورق کامپوزیت طرح چوب

قیمت کامپوزیت طرح چوب – ورق کامپوزیت طرح چوب در مقابل اشعه uv خورشید مقاوم است و برای نمای ساختمان مناسب می باشد. این ورق کامپوزیت چوب پوسیده نمی‌شود و استحکام بالایی دارد.ورق کامپوزیت چوب ضد فرسایش و ضد آب میباشد و در صورت آلودگی قابل شست شو است.

ورق کامپوزیت بسیار فرم پذیر است و آن را به هر شکلی میتوان اجرا کرد و در هر فضایی مانند نمای ساختمان،تابلوی فروشگاه ها و … استفاده کرد.ورق کامپوزیت چوب در مقایسه با ترمووود مزایا و معایبی دارد که برخی از آنها را بیان خواهیم کرد. استحکام و مقاومت ورق کامپوزیت طرح چوب در مقایسه با ترمووود بیشتر میباشد و معماران و طراحان داخلی بعد از بررسی شرایط میتوانند آن را جایگزین چوب ترمو کنند.تفاوت دیگر هزینه و قیمت آن است.

اگر معماران بخواهند از متریالی استفاده کنند که مقرون به صرفه تر باشد، ورق کامپوزیت طرح چوب می تواند گزینه مناسبی باشد.قیمت این نوع ورق به مراتب از چوب ترموود کمتر می باشد. ورق کامپوزیت طرح چوب بسیار مقاوم در برابر عوامل جوی و حوادثی مانند ضربه است.

ورق کامپوزیت آیینه ای Mirror

قیمت کامپوزیت طرح چوب – ورق کامپوزیت آیینه ای Mirror در اصل از سه لایه تشکیل شده است که همراه با پوششی از آیینه های بسیار تحت فشار مانند رنگ (PE یا PVDF) برای ایجاد یک صفحه تخت که نمایانگر هنر و همچنین نمای سنتی و عاشقانه است ترکیب می شوند. دو لایه از ورق های آلومینیومی بطور دائم با هسته داخلی پلی اتیلن به هم پیوسته اند که با پوشاندن آن از طریق رنگ، سطح را مسطح تر و بسیار مقاوم می کند. نکته مهم این است که فقط قسمت جلوی پنل با رنگ PE یا PVDF  پلی استر پوشانده شده است.

قیمت کامپوزیت طرح چوب – خصوصیات ورق کامپوزیت طرح چوب:

این ورق کامپوزیت سبک و قابل انعطاف با قابلیت استحکام کششی بالا میباشد.

به جهت زیبایی و تنوع طرح های پانل کامپوزیت چوب نظر بسیاری از معماران و طراحان را جلب کرده است.

این پانل ها زیبایی ظاهری چوب را دارا بوده اما به دلایل زیر استفاده از آنها به چوب در اولویت است:

 • ورق آلمینیوم کامپوزیت طرح چوب بر خلاف چوب واقعی ضد فرسایش است
 • این ورق کامپوزیت نما خاصیت ضد پوسیدگی دارد، حال آنکه چوب با گذشت زمان پوسیده میشود.
 • ورق نمای طرح چوب به جهت جنسی که دارد در برابر حشرات مقاوم میباشد که همه میدانیم که چوب این ویژگی را ندارد.
 • به جهت ماهیت غیر آلی ای که دارند برخلاف چوب تحت تاثیر اشعه ماوراء بنفش خورشید قرار نمیگیرند.
 • از لحاظ قیمت این نما بسیار مناسب تر از چوب میباشد.
 • این نوع کامپوزیت نما به طور کل مقاومت و دوام بالاتری نسبت به چوب دارد.

ورق کامپوزیت های طرح چوب طی فرایند پیچیده تکنولوژی رنگ فلور کربن تولید میشوند.

پانل های کامپوزیت آلمینیوم طرح چوب بسیار سبک بوده به همین جهت خاصیت ضد زلزلگی دارند.

رنگ پانل های نمای طرح چوب پس از چند سال دچار تغییر رنگ و یا رنگ پریدگی نمی شود.

ورق آلمینیوم نمای طرح چوب به جهت دارا بودن زیبایی طبیعی چوب دست طراحان را از جهت طراحی و بازسازی نمای ساختمان ها باز میگذارد.

کامپوزیت های طرح چوب در ابعاد وسیعی قابل تولید هستند.

به جهت شکل ظاهری شان جایگزین مناسبی برای نماهای قدیمی چوب بوده و از این رو طرفدار محیط زیست میباشند.

کامپوزیت آلومینیوم چوب بسیار با کیفیت است.

دارای بیمه نامه 10 ساله و شامل 15 سال گارانتی میباشد.

در صورتی آسیب هر کدام از ورق های طرح چوب نیاز به تعویض کل نما نبوده و این امکان وجود دارد که تنها پانل آسیب دیده را تعویض نمایید.

مراحل نصب و اجرای پانل آلمینیوم کامپوزیت چوب به دلیل شکل و روش های نصبش سریع و بسیار آسان است.

نوعی رزین بر سطح این پانل کامپوزیت وجود دارد که مانع جذب گرد و غبار و آلودگی میشود.

همچنین رزین رنگ این کامپوزیت باعث میشود این ورق نما نیاز به شستشو نداشته باشد.

سطح هموار و یکنواختی رنگ از دیگر ویژگی های این متریال نمای ساختمان میباشد.

همانند دیگر ورق کامپوزیت ها این پانل آلمینیوم کامپوزیت نیز دارای تنوع رنگی است.

به دلیل فضای خالی پشت ورق‌های کامپوزیت چوب دارای خاصیت آکوستیک و عایق صوت میباشد.

وجود لایه پلی اتیلن و آب بندی خاصیت مهم دیگر این نما است.

همچنین از نظر نگهداری نیز بر خلاف سایر مصالح نیازی به عملیات خاصی ندارد.

در پایان توصیه میکنیم کارفرمایان محترمی که بدنبال قیمت مناسب تر و دوام بالاتر از چوب طبیعی میباشند از کامپوزیت طرح چوب استفاده نمایند.

قیمت کامپوزیت طرح چوب – لیست قیمت انواع ورق کامپوزیت

قیمت ورق کامپوزیت با توجه به نوساناتی که در بازار وجود دارد مانند سایر محصولات موجود در بازار، مدت زیادی ثابت نمی ماند و مدام در حال تغییر می باشد.

قیمت کامپوزیت طرح چوب – نمای کامپوزیت طرح چوب

نمای کامپوزیت با ورق کامپوزیت طرح چوب

نمای کامپوزیت با ورق کامپوزیت طرح چوب

با فراگیر شدن استفاده ورق های کامپوزیت طرح چوب و طرح سنگ نیز وارد بازار شدند و به دلیل داشتن خصوصیاتی چون زیبایی و استحکام چوب در قالب پانل های سبک ضد فرسایش، ضد پوسیدگی، مقاوم در برابر حشرات و قابل اجرا در اشکال مختلف، محبوبیت خاصی در بین معماران و سازندگان ساختمان یافته اند. ورق های کامپوزیت طرح چوب، در طی فرایند پیچیده تکنولوژی رنگ فلوروکربن تولید می شوند که از تمامی مزایای دیگر ورق های کامپوزیت آلومینیومی در نمای آلومینیوم کامپوزیت برخوردار می باشند.

نمای کامپوزیت طرح چوب

مزایای ورق آلومینیوم کامپوزیت طرح چوب در نما ساختمان :

 • مقاومت و دوام بالاتر کامپوزیت طرح چوب نسبت به چوب ترمو در نما کامپوزیت
 • سرعت اجرایی بالا و کم هزینه نسبت به چوب طبیعی
 • قیمت بسیار مناسب تر نسبت به چوب ترمو50% قیمت تمام شده چوب طبیعیدر نمای کامپوزیت
 • دارای بیمه نامه 15 ساله در مقابل هرگونه تغییر رنگ و …

قیمت کامپوزیت طرح چوب – کامپوزیت طرح چوب  نمای کامپوزیت جایگزین مناسبی برای چوب ترمو است و کارفرمایانی که بدنبال قیمت مناسب تر و دوام  بالاتر از چوب طبیعی و همچنین زیبایی بیشترهستند استفاده از کامپوزیت طرح چوب را پیشنهاد می دهیم.

قیمت کامپوزیت طرح چوب – در پایان مجددا تاکید می نماییم که ما در مجموعه بزرگ تابلوسازی ژیوار تمام تلاش خود را به کار گرفته اییم تا بتوانیم انواع تابلو چلنیوم – تابلو پلکسی – تابلو استیل – تابلو راهنمای طبقات – تابلو لایت باکستابلو کامپوزیت – تابلو نئون – تابلو مغازه و تابلو فلزی را با ارزانترین قیمت و تا 30% تخفیف ویژه و زیر قیمت سایر شرکت های فعال در ایران طراحی و تولید نموده و بدون واسطه تقدیم مشتریان نماییم.

مجددا توصیه اکید داریم حتما و حتما قبل از اینکه تصمیم به خرید یک نمونه از تابلو چلنیوم – تابلو پلکسی – تابلو استیل – تابلو راهنمای طبقات – تابلو لایت باکس – تابلو کامپوزیت – تابلو نئون – تابلو مغازه و تابلو فلزی را از هر شخص و شرکتی نمایید با یکی از شماره های 02177792267 – 09129613802  تماس برقرار کنید تا به صورت 100% رایگان از مشاوره های قبل خرید و همچنین لیست قیمت نهایی مطلع شوید.