لایت باکس تابلو تا 30% تخفیف قیمت

لایت باکس تابلو تا 30% تخفیف قیمت

لایت باکس تابلو مجموعه عظیم تابلوسازی ژیوار با افتخار اعلام می نماید که کلیه انواع  را با ارزانترین قیمت در بین تابلوسازی ها تا 30% تخفیف ویژه در اختیار خریداران قرار می دهد در این مقاله به موضوعات  چلنیوم- باکس ایستاده- لایت چوبی- کریستالی- –  دیواری- باکس ارزان که تخصص مجموعه بزرگ تابلوسازی ژیوار می باشد خواهیم پرداخت.

لایت باکس در مجموعه تابلوژیوار دارای 30% تخفیف و زیر قیمت تمام تابلوسازی های سراسر کشور می باشد شما میتواند جهت مشاوره قبل خرید از لایت باکس تابلو با تخفیف استثنایی ارائه شده توسط تابلوژیوار بهره مند شوید.

 لایت باکس یا همان لایت باکس تابلو به جعبه های نورانی اطلاق می شود که توسط متریال های مختلفی مانند آلومینیوم، چوب و پلکسی گلاس ساخته می شود و همراه با اس ام دی، ال ای دی و بعضا مهتابی نور پردازی می شوند که از مهمترین کاربرد های آن می توان به عنوان ایجاد فضاهای دکوراتیو، سقف های کاذب، آسمان مجازی و ساخت تابلو های تبلیغاتی که در انواع متفاوتی به عنوان تابلو لایت باکس تواید می شوند اشاره نمود.

ساخت لایت باکس تابلو تبلیغاتی معمولا توسط چاپ روی متریال هایی مانند پلکسی، استیکر، پارچه و دیگر موارد مربوط به ساخت لایت باکس انجام میگیرد به صورتی که چاپ مورد نظر به راحتی قابلیت تعویض را دارا باشد و معمولا به عنوان تبلیغات فضاهای داخلی مانند مترو، بانک، ساختمان های تجاری و… استفاده می شود.

همانطور که عنوان کردیم لایت باکس تابلو در مدل های مختلف همراه با متریال های متفاوتی تولید می شوند که در ادامه به بررسی و توضیحاتی در مورد آنها می پردازیم.

<yoastmark class=

تابلو آلومینیومی از اولین مدل های لایت باکس می باشد که در واقع می توان ساخت این نوع از لایت باکس را ایجاد تفکر و ایده پردازی های نو در تولید لایت باکس های مدرن تر توسط گروه ها و مجموعه های تابلو سازی عنوان نمود.

آلومینیوم یکی از متریال اصلی در ساخت این نوع از لایت باکس بشمار می رود که توسط ابزار و دستگاه های مربوطه به شکل قاب تولید می شود. به صورتی که فضایی در دوطرف قاب تعبیه شده است. یکی به عنوان نمای اصلی که پلکسی گلاس می باشد و دیگری جهت بسته شدن تابلو که می توان از متریال هایی مانند پلکسی گلاس، فیبر یا کامپوزیت استفاده نمود.

چاپ لایت باکس آلومینیومی

چاپ لایت باکس تابلو آلومینیومی به روش های متفاوتی انجام می گیرد که رایج ترین آنها عبارتند از: چاپ روی پلکسی گلاس، چاپ استیکر و نصب آن روی پلکسی و چاپ بک لایت و قرار دادن آن بین دو پلکسی که مسلما در این روش نیازمند استفاده از یک ورق مازاد در تابلو لایت باکس خواهیم بود که از محاسن این روش می توان به تعویض سریع چاپ بک لایت در تابلو اشاره نمود.

نور پردازی لایت باکس آلومینیومی

در مورد نور پردازی لایت باکس تابلو آلومینیومی باید عنوان نمود که روشنایی در این نوع از تابلو ها به چندین شیوه اصولی قابل اجرا می باشد که به ترتیب عبارتند از: نور پردازی توسط مهتابی، نور پردازی با اس ام دی خطی و نور پردازی با اس ام دی های بلوکی ضد آب که هر کدام از آنها بسته به شرایط و محل نصب تابلو مورد استفاده قرار می گیرند که البته باید یاد آور شد مورد اول یا استفاده از مهتابی امروزه به دلایلی مانند مصرف برق بالا و عدم نور پردازی یکدست کمتر مورد استفاده قرار می گیرد.

مزایای لایت باکس تابلو آلومینیومی

 • مقاوم بودن در شرایط جوی
 • قابلیت ساخت ضد آب
 • قابلیت ساخت یکطرفه و دو طرفه
 • قابلیت ساخت تا ابعاد 120*180 سانتی متر

معایب لایت باکس آلومینیومی

 • قطر بالای قاب
 • وجود فریم آلومینیوم دور تا دور چاپ
 • ظاهر قدیمی
 • قیمت لایت باکس آلومینیومی

قیمت لایت باکس تابلو آلومینیومی با توجه به ابعاد و متریال های به کار رفته در آن مانند: ضخامت لایت باکس، نوع چاپ، نوع پلکسی و مقدار مصرف و همچنین نوع نورپردازی آن محاسبه می گردد.

تابلو لایت باکس اسنپ فریم

<yoastmark class=

لایت باکس تابلو اسنپ فریم یکی از مدرن ترین لایت باکس های تبلیغاتی بشمار می رود که توسط قاب آلومینیومی همراه با چاپ بک لایت و پلکسی گلاس ساخته می شود و می توان از کاربرد این نوع لایت باکس در مترو ها، سالن های نمایشگاهی، پاساژ ها و مواردی مشابه نام برد.

تابلو لایت باکس اسنپ فریم به دلیل ضخامت پایین قاب تاثیر پذیری بالایی در جذب مخاطب خواهد داشت و می تواند پیام رسانی قوی در معرفی مکان های تجاری، اداری و.. باشد. که البته نور پردازی و چاپ تابلو نیز می بایست از بهترین نوع متریال و دستگاه های مربوط به چاپ لایت باکس در جهت تاثیر گذاری و کیفیت بالاتر تابلو بهره مند باشد.

چاپ لایت باکس تابلو اسنپ فریم

چاپ روی لایت باکس تابلو اسنپ فریم معمولا بر روی متریال بک لایت انجام می شود به این صورت که بعد از چاپ، هر چهار سمت قاب تابلو را به راحتی باز نموده و بک لایت را داخل تابلو قرار می دهند و در مرحله آخر جهت محافظت از چاپ تابلو، پلکسی شفاف روی چاپ قرار گرفته و در نهایت هر چهار سمت قاب را می بندند.

نور پردازی لایت باکس تابلو اسنپ فریم

تابلو لایت باکس اسنپ فریم دارای ضخامت پایینی می باشد و به همین دلیل برای روشنایی تابلو می بایست از اس ام دی های مخصوص در داخل تابلو استفاده نمود و در نهایت جهت روشنایی، تابلو را توسط منبع تغذیه مناسب به مرحله روشنایی رساند.

مزایای لایت باکس تابلو اسنپ فریم

 • قطر پایین قاب (حدود 2.5 سانتیمتر)
 • وزن پایین لایت باکس
 • مصرف پایین برق
 • ضرافت و زیبایی در ساخت
 • تعویض بسیار آسان تصویر
 • نصب آسان (به شکل آویز و دیواری)

معایب لایت باکس تابلو اسنپ فریم

 • محدودیت در ابعاد (ساخت تا ابعاد 120*180 سانتیمتر)
 • ساخت به صورت دو طرفه امکان پذیر نمی باشد.

قیمت تابلو لایت باکس اسنپ فریم

قیمت لایت باکس تابلو اسنپ فریم با توجه به نوع پلکسی، نوع چاپ، نوع اس ام دی های به کار رفته در آن محاسبه می گردد و از دیگر عوامل تاثیر گذار در قیمت تابلو لایت باکس اسنپ فریم باید عنوان نمود که رنگ بندی قاب تابلو تاثیری مستقیم بر قیمت تابلو خواهد داشت.

تابلو لایت باکس اسنپ اسلیم

<yoastmark class=

با توضیحاتی که در مورد تابلو لایت باکس اسپ فریم عنوان نمودیم، به موضوعات مهمی در مورد ساختار این نوع از تابلو پی بردیم و در ادامه این مبحث قصد داریم به توضیحاتی در مورد تابلو اسنپ اسلیم بپردازیم که شباهت های بسیاری با لایت باکس اسنپ فریم دارد.

لایت باکس تابلو اسنپ اسلیم از جمله لایت باکس های جدید تبلیغاتی بشمار می رود که از بروز ترین تکنولوژی ها در ساخت آنها استفاده می شود. تابلو لایت باکس اسلیم اسنپی توسط قاب آلومینیومی ساخته می شود که مدل ساخت این قاب ها به شیوه ای انجام می گیرد که به راحتی هر چهار سمت قاب، قابلیت باز و بست را بدون ابزار خاصی داشته باشد.

جهت ساخت لایت باکس تابلو اسنپی اسلیم ابتدا قاب آلومینیومی مطابق با ابعاد لایت باکس برش خورده و بعد از آن هر چهار سمت قاب باز شده و چاپ بک لایت درون لایت باکس قرار داده می شود و جهت محافظت از چاپ بک لایت، پلکسی شفاف روی چاپ قرار گرفته و مجددا قاب لایت باکس بسته می شود.

ضخامت پایین تابلو لایت باکس اسنپ اسلیم یکی از موارد چالش بر انگیز در رابطه با سفارش این نوع از تابلو بشمار می رود که قطعا می توان از آن به عنوان باریک ترین تابلو لایت باکس حال حاضر نام برد. در مورد کاربرد این لایت باکس نیز باید گفت که معمولا در فضاهای داخلی مانند: مترو، داروخانه ها، موسسه های اعتباری، کلینیک های پزشکی و مواردی مشابه استفاده می گردد که البته در صورت نیاز در فضاهای خارجی می بایست از نوع ضد آب آن استفاده نمود.

چاپ لایت باکس تابلو اسنپ اسلیم

یکی از بهترین متریال های چاپی برای تابلو های لایت باکس، فیلم بک لایت می باشد که در مورد تابلو اسنپ اسلیم نیز به کار گرفته می شوند. جهت چاپ و رویت تصویر در لایت باکس اسنپ اسلیم بعد از چاپ فیلم بک لایت، فریم های آلومینیومی تابلو را باز کرده و چاپ بک لایت را درون لایت باکس قرار داده و در مرحله آخر تمام فریم ها بسته می شوند که این مورد و تعویض سریع چاپ یکی از مزیت های لایت باکس اسلیم نیز بشمار می رود.

نور پردازی لایت باکس تابلو اسنپ اسلیم

روشنایی و نور پردازی در تابلو لایت باکس اسپ اسلیم همانند اسنپ فریم با استفاده از اس ام دی انجام می شود که استفاده از اس ام دی های مرغوب، رابطه مستقیمی با کیفیت لایت باکس خواهد داشت. بعد از نصب اس ام دی و سیم کشی آنها در لایت باکس تبلیغاتی اسنپ اسلیم، تابلو ساخته شده توسط منبع تغذیه مناسب به مرحله روشنایی و نصب می رسد.

مزایای لایت باکس اسنپ اسلیم

 • قطر بسیار پایین قاب (حدود 1.5 سانتیمتر)
 • پایین بودن وزن لایت باکس
 • مصرف برق پایین
 • ضرافت در طراحی و ساخت
 • تعویض آسان تصویر
 • نصب آسان (به صورت دیواری و آویز)

معایب لایت باکس اسنپ اسلیم

 • محدودیت در ابعاد (حد اکثر ابعاد 120*180 سانتیمتر)
 • ساخت به صورت دو طرفه امکان پذیر نمی باشد.

قیمت تابلو لایت باکس اسنپ اسلیم

قیمت گذاری تابلو اسنپ اسلیم نیز همانند لایت باکس اسنپ فریم با توجه به کاربرد متریال های مختلف در آن محاسبه می گردد که معمولا بر حسب متر محیط می باشد. عوامل تاثیر گذار در قیمت تابلو اسنپ اسلیم شامل مواردی مانند نوع چاپ، اس ام دی، منبع تغذیه و رنگ فریم آلومینیومی می باشد.

لایت باکس تابلو مگنتی

ماهیت اصلی <yoastmark class=

لایت باکس تابلو مگنتی نوع دیگری از تابلو لایت باکس بشمار می رود که در دنیای عظیم تبلیغات یکی از گذینه های مناسب تبلیغاتی می باشد و می توان از این لایت باکس ها در محیط هایی مانند مترو ها، مراکز درمانی و بیمارستانها به عنوان معرفی پزشکان و خدمات آنها، فرودگاه ها به عنوان تبلیغات شرکت های هوا پیمایی، مراکز تجاری به عنوان راهنمای طبقات، برندها و معرفی مغازه ها، داخل آسانسورها و مواردی مشابه استفاده نمود.

ماهیت اصلی تابلو لایت باکس مگنتی مانند دیگر لایت باکس ها می باشد و جهت روشنایی از اس ام دی و قاب آلومینیومی و چاپ بک لایت به ترتیب به عنوان فریم و چاپ تصویر یا تبلیغ استفاده می شود.

تصویر چاپ شده در تابلو لایت باکس مگنتی که از نوع بک لایت می باشد به راحتی قابل تعویض می باشد که این مورد یکی از مزیت های لایت باکس مگنتی می باشد که امکان تعویض سریع چاپ را با توجه به نوار های مگنتی به کار رفته در چهار سمت تابلو که از جنس آهن ربا می باشد فراهم می نماید.

متریال به کار رفته روی تصویر لایت باکس، پلکسی گلاس شیشه ای و متریال به کار رفته در پشت تابلو ام دی اف است که در صورت نیاز و با توجه به در نظر داشتن محیط نصب تابلو لایت باکس می بایست از ورق های پی وی سی استفاده نمود که مسلما این مورد در شراطی به کار گرفته می شود که نیازمند تولید لایت باکس مگنتی ضد آب باشیم.

چاپ لایت باکس تابلو مگنتی

چاپ لایت باکس تابلو مگنتی یکی از مهمترین بخش ها در تولید و ساخت تابلو لایت باکس بشمار می رود. در واقع چاپ لایت باکس مگنتی رابطه مستقیمی با جذب مخاطب و رویت تابلو خواهد داشت که قطع به یقین چاپ مرغوب و با کیفیت تاثیر مفید و بسزایی در بازاریابی و تبلیغات از طریق لایت باکس مگنتی خواهد داشت.

چاپ لایت باکس مگنتی از نوع چاپ بک لایت می باشد که یکی از بروز ترین متریال ها در صنعت چاپ نیز بشمار می رود. تعویض چاپ در تابلو لایت باکس مگنتی به این صورت می باشد که توسط آهن ربا، پلکسی گلاس را از روی لایت باکس برداشته و چاپ بک لایت را از درون لایت باکس جدا کرده و در مرحله بعد بعد، بک لایت جدید را درون لایت باکس قرار داده و در نهایت پلکسی گلاس را روی بک لایت قرار می دهیم.

نورپردازی لایت باکس تابلو مگنتی

نور پردازی لایت باکس مگنتی، تکمیل کننده در تولید این تابلو می باشد که در کنار چاپ با کیفیت بک لایت می تواند خروجی مناسبی را در کلیت کار ایجاد نماید. نور پردازی در این نوع از لایت باکس توسط اس ام دی ها صورت می گیرد که می تواند نور یکدست و زیبایی را به نمایش در آورد. همچنین جهت روشنایی اس ام دی ها نیز باید این نکته را یاد آور شد که روشنایی توسط منبع تغذیه 12 ولت انجام می گیرد.

مزایای لایت باکس تابلو مگنتی

 • ضخامت پایین 2 سانتی متر
 • مصرف برق پایین
 • تعویض سریع چاپ
 • تمکان ساخت به صورت دو طرفه
 • امکان ساخت به صورت ضد آب
 • وزن پایین
 • نصب آسان

معایب لایت باکس مگنتی

 • محدودیت در سایزساخت تابلو تا ابعاد 80*180 سانتیمتر

قیمت لایت باکس مگنتی

قیمت لایت باکس تابلو مگنتی مانند لایت باکس های دیگر محاسبه می گردد که هر یک از مجموعه های تابلو سازی با توجه به شیوه های خود قیمت را محاسبه می کنند که معمولا به صورت سانتی و متر محیط محاسبه می شود. همچنین عواملی مانند اس ام دی به کار رفته، چاپ بک لایت و نوع قاب در قیمت لایت باکس مگنتی تاثیر گذار خواهند بود.

لایت باکس مگنتی دو طرفه

کار برد <yoastmark class=

لایت باکس تابلو مگنتی دو طرفه همانطور که از نامش مشخص است،  است از نوع مگنتی که به صورت دو طرفه ساخته می شود و قابلیت چاپ در دو طرف خود را دارد. متریال های به کار رفته در این نوع از لایت باکس دقیقا مشابه لایت باکس مگنتی یکطرفه است و تنها تفاوت آن نوع نور پردازی می باشد که توسط ال ای دی یا اس ام دی انجام می گیرد و در هر دو طرف لایت باکس انجام می گیرد.

تعویض چاپ  مگنتی نیز یکی دیگر از محاسن این تابلو بشمار می رود و نیاز به تخصص و مهارت بالایی نخواهد داشت. فقط کافیست توسط آهن ربا یا ابزاری مانند تیغ یا خط کش، پلکسی را از لایت باکس جدا کرد و مبادرت به تعویض چاپ بک لایت نمود.

کار برد لایت باکس تابلو مگنتی دو طرفه در مکان هایی مانند متروها، بیمارستان ها، کلینیک های پزشکی و مواردی مشابه که نیاز به تبلیغات و تابلو دو طرفه دارند می باشد که در جهت ثبت سفارش تابلو مگنتی از نوع دو طرفه حتما می بایست این مورد را به مجموعه های تابلو سازی یاد آوری نمود. نکته دیگری که باید عنوان نمود در مورد قیمت  مگنتی دو طرفه است که مسلما ساخت این نوع از تابلو به دلیل کاربرد دوبل متریال هایی مانند اس ام دی، پلکسی گلاس و چاپ بک لایت نسبت به نوع یک طرفه آن افزایش خواهد داشت.

لایت باکس تابلو فریم لس یا لایت باکس بدون قاب

کاربرد <yoastmark class=

گاهی اوقات در تبلیغات و ساخت  بنا به دلایلی نیاز داریم تا تمام چاپ لایت باکس مورد رویت قرار گیرد که مسلما این اتفاق زمانی رخ می دهد که  ساخته شده بدون قاب باشد.  بدون قاب که تحت عنوان تابلو لایت باکس فریم لس نیز شناخته می شود.

نوعی از است که می تواند نیاز سفارش دهندگان را در رابطه با همین موضوع فراهم نماید. ساخت تابلو  اسنپ فریم توسط متریال های پلکسی گلاس، چاپ بک لایت، اس ام دی و قاب آلومینیومی انجام می گیرد به این شکل که بعد از ساخت قاب آلومینیومی جهت روشنایی از اس ام دی استفاده می شود و بعد از آن چاپ بک لایت درون قاب قرار گرفته و در نهایت پلکسی گلاس شیشه ای جهت محافظت از چاپ، روی بک لایت قرار گرفته و در نهایت توسط منبع تغذیه 12 ولت مبادرت به روشنایی تابلو می شود.

کاربرد اسنپ فریم در مکان هایی مانند بانک ها، موسسه های اعتباری، کلینیک های درمانی، شرکت ها و مواردی مشابه می باشد. ضخامت لایت باکس های فریم لس حدود 2.5 سانتی متر می باشد و عدم رویت قاب آلومینیومی روی نمای چاپ این مدل از  را به یکی از جدیدترین در تبلیغات تبدیل نموده است که البته باید یاد آور شد.

که این مورد هیچ تداخل و مشکلی در تعویض چاپ ایجاد نخواهد کرد و تعویض چاپ بک لایت به راحتی انجام خواهد شد به این صورت که پین های تعبیه شده در کناره های قاب را باز کرده و به راحتی مبادرت به تعویض چاپ می نماییم. حد اکثر ابعاد مورد ساخت در تابلو لایت باکس فریم لس 120 در 180سانتی متر است که ساخت آن نیز به شکل آویز و دیواری نیز فراهم می باشد. همچنین در صورت ساخت این مدل از لایت باکس به شکل استند می بایست استند آن جداگانه سفارش داده شود.

چاپ لایت باکس تابلو فریم لس

متریال چاپ فریم لس معمولا فیلم های بک لایت هستند که در بسیاری از مورد استفاده قرار می گیرند. چاپ بک لایت استفاده شده در  فریم لس جهت تبلیغات بهینه و هدفمند می بایست توسط دستگاه های روز با خروجی چاپ با کیفیت بالا انجام گیرد تا حداکثر تاثیر مفید و هدفمند را روی بیننده ایجاد نماید.

تعویض چاپ در  فریم لس نیز یکی از محاسن این نوع از  به شمار می رود و باید گفت که نیاز به تخصص خاصی نخواهد داشت و به راحتی با باز کردن پین های قاب تابلو و تعویض چاپ بک لایت انجام می گیرد و در آخر جهت محافظت از چاپ در برابر خوردگی، پلکسی شیشه ای برش خورده با ابعاد  روی چاپ قرار می گیرد.

نور پردازی لایت باکس تابلو فریم لس

نور پردازی در  بدون قاب یا فریم لس به دلیل ضخامت پایین آن توسط اس ام دی انجام می گیرد به این صورت که بعد از مراحل ساخت ، اس ام دی ها داخل تابلو قرار گرفته و در نهایت توسط تبدیل برق شهری 220 به ولتاژ مناسب اس ام دی ها که معمولا 12 ولت می باشند مبادرت به روشنایی تابلو می گردد.

مزایای لایت باکس فریم لس

 • عدم رویت قاب روی چاپ
 • ضخامت پایین
 • مصرف پایین برق
 • نور یکدست
 • تعویض سریع چاپ
 • مقاومت در شرایط جوی مختلف
 • وزن پایین
 • نصب آسان

معایب لایت باکس تابلو فریم لس

 • محدودیت در ساخت ساخت در ابعاد 120*180 سانتی متر

قیمت لایت باکس تابلو فریم لس

قیمت لایت باکس تابلو فریم لس با توجه به متریال های مصرفی در آن از قبیل چاپ بک لایت، پلکسی گلاس، اس ام دی یا ال ای دی مصرفی و نوع قاب محاسبه می شود. به عنوان مثال به کار گیری پلکسی گلاس تایوانی نسبت به پلکسی ایرانی تاثیر مستقیمی روی قیمت نهایی لایت باکس خواهد داشت. و یا استفاده از فریم آنادایز شده نسبت به نوع ساده آن بی تاثیر بر قیمت نخواهد بود و در کل باید عنوان نمود که قیمت  فریم لس مانند دیگر  ها با توجه به متر محیط یا متر مربع محاسبه می گردد.