به 5 دلیل برای کسب‌وکار خود به تابلوی تبلیغاتی نیاز دارید

داشتن تابلوی تبلیغاتی برای یک کسب‌وکار نوپا اهمیت زیادی دارد، چون مانند چراغ راهنمایی است که مشتریان را به‌سوی محل کسب‌وکارتان راهنمایی و مشتریان تازه را جذب می‌کند.

اگر کسب‌وکارتان را تازه شروع کرده باشید، افرادی که با خودروهایشان در حال عبور هستند، وسوسه می‌شوند تا توقف کرده و آن را بررسی کنند. افرادی که در حال رفت‌وآمد در آن منطقه هستند، به دنبال کسب‌وکارهای محلی می‌گردند که بتوانند از آن بازدید کنند. بدیهی است که بدون داشتن تابلوی تبلیغاتی چیزی برای جلب توجه افراد ندارید.

نمونه ای از یک تابلو حروف چلنیوم / تابلو تبلیغاتی
تابلو چلنیوم

چیزی که آن‌ها می‌بینند

تابلوی تبلیغاتی مغازه یا کسب‌وکارتان باید همواره تمیز و شفاف باشد. در این تابلو باید پیغام برند خود را ثبت کرده باشید که استانداردهای بالای کسب‌وکارتان را نشان دهد و شما را از سایرین متمایز کند. تابلوی تبلیغاتی خراب نمی‌تواند پیامتان را به درستی منتقل کند.

نمونه ای از تابلو لایت باکس
تابلو لایت باکس

داشتن رابطه نزدیک

مشارکت در رویدادهای ویژه سرتاسر سال، تخفیف برای فروش محصولات یا حراجی‌های ویژه برای جذب مخاطب و بازدیدکننده و مشتری از میان افراد حاضر در آن رویدادها برای کسب‌وکارهای کوچک ایده بسیار خوبی است. مشارکت در رویدادهای محلی و گرد هم‌آیی اجتماعی مانند راهپیمایی‌ها برای اطلاع‌رسانی در مورد کسب‌وکار و اجتماعی کردن آن نیز نقش بسیار مهمی در این زمینه دارد.

نمایی از ساخت تابلو فلکسی
ساخت تابلو فلکسی

رقابت در دنیای واقعی

بسیاری از شرکت‌های معتبر تابلوهای تبلیغاتی خود را در فضای بیرون ساختمان و محل‌های پررفت‌وآمد نصب می‌کنند. در بیشتر وقت‌ها می‌توانید این تابلوها را در امتداد بزرگراه‌ها مشاهده کنید که اطلاعاتی را در مورد رستوران‌ها، ایستگاه‌های پمپ‌بنزین و هتل‌هایی که چند کیلومتر جلوتر قرار دارند، در اختیار مسافران می‌گذارند. وجود تابلوی تبلیغاتی در مسیرهای پرتردد اهمیت زیادی دارد، زیرا می‌تواند توجه جریان ترافیکی و افراد را از محل‌های دیگر به‌سوی خود جلب کند و آن‌ها را به مشتری تبدیل کند که به محل کسب‌وکارتان بیایند.

تابلوی تبلیغاتی ساعت موند
تابلو تبلیغاتی ساعت موند

ارتباطات اینترنتی

افزودن آدرس وب سایت یا هش تگ به تابلوی تبلیغاتی می‌تواند برای جذب افرادی که در لحظه وقت کافی برای توقف و خواندن مطالب روی آن ندارند، ایده‌ای عالی باشد؛ زیرا می‌توانند به وب سایت شما رفته و اطلاعات لازم را از آنجا کسب کنند. حتی افزودن یک QR Code بر روی در یا پنجره محل کسب‌وکارتان نیز ایده خوبی است، چون رهگذران می‌توانند به‌آسانی اسکن کنند.

عکس‌هایی از کسب‌وکار خود بگیرید و در وب سایتتان قرار دهید؛ گذاشتن تصاویری از جلوی مغازه یا نقشه محل آن، تصویری از تابلوی تبلیغاتی و تصاویری از اطراف محل کسب‌وکارتان ایده بسیار خوبی است. به‌طوری‌که وقتی مشتریان به آنجا بیایند، به‌خوبی با محل کسب‌وکار و اطراف آن آشنایی داشته باشند.

تابلو تبلیغاتی
ساخت و نصب تابلو ترموود و حروف استیل با نور اندریک(نور مخفی)

تابلو سازی ژیوار

تابلو سازی ژیوار یکی از فعالان برجسته در زمینه طراحی، ساخت و نصب انواع تابلو چلنیوم و
تابلو تبلیغاتی، در این مقاله اطلاعاتی را در مورد تابلوی تبلیغاتی و مزایای آن فراهم کرده است.
برای کسب اطلاعات بیشتر یا آگاهی از قیمت محصولات و نیز سفارش محصول مورد نظر خود می‌توانید
با استفاده از بخش تماس با ما با کارشناسان ما مشورت کرده و اطلاعات لازم را دریافت کنید.

اجرا نما وتابلو آیسا مبل
اجرا نما و تابلو آیسا مبل

لینک مقاله منبع:

https://www.linkedin.com/pulse/5-reasons-why-you-need-signage-your-business-daniel-dunn/